Firmy polecane przez: Kospel Kospel

Kospel
Jesteśmy specjalistą w ogrzewaniu elektrycznym. Z naszych produktów korzysta ponad 2,5 miliona użytkowników w kilkudziesięciu krajach świata. Jako firma z polskim kapitałem, zatrudniająca polskich inżynierów i specjalistów z powodzeniem konkurujemy z uznanymi koncernami światowymi. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy 450 pracowników. Posiadamy zautomatyzowany park maszynowy oraz najnowocześniejszą w Polsce emaliernię do produkcji ogrzewaczy pojemnościowych. Utworzyliśmy sieć blisko 200 Autoryzowanych punktów serwisowych, które zapewniają szybką i profesjonalną pomoc na terenie całego kraju.

INSTALDOM

Zakład specjalizuje się w instalacjach sanitarnych. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

ITTC

Naprawa urzadzeń AGD. Serwis urzadzeń grzejnych firmy KOSPEL.

IZOL - BUD

Zakład nasz to firma specjalizująca się w obrębie usług budowlanych. Działalność firmy obejmuje szeroką gamę usług budowlanych - zarówno prostych, jak również tych wymagających dużego nakładu pracy oraz rozległego doświadczenia. Prowadzimy serwis urządzeń

JAŚTAK

Urzadzenia sanitarne, instalacje.Serwis urzadzeń grzejnych firmy KOSPEL.

JAZMA

Usługi Instalacyjne i budowlane. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

JUNGER

Firma oferuje usługi w zakresie instalacji grzewczych, nowoczesnych technik instalacyjnych, z dużym naciskiem na odnawialne źródła energii takie jak pompy ciepła i instalacje solarne, Biomasa. Świadczymy fachowy serwis urządzeń grzewczych czołowych producentów, gwarancyjny

KAMEX

Profesjonalne instalacje i sieci c.o. i wod-kan. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

KOM - TECH

Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową urządzeń urządzeń grzewczych. Wykonujemy usługi w zakresie realizacji instalacji, napraw i konserwacji. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu znanych firm, zarówno polskich, jak i zagranicznych, m.in.:

KONJAR

Firma instalacyjna :instalacje sanitarne, c.o, klimatyzacja. Instalacje elektryczne, domofony, alarmy. Doradztwo. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

KRUSZNIEWSKI SERVICE

Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego, RTV i ogrodniczego. Serwis Urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

KRZYŚ

Firma oferuje naprawę sprzętu AGD oraz Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny: Zelmer, Moulinex, Tefal, Rowenta, Selfa, Biawar, Holden, Niewiadów, Metrix, Novoterm, Clage, Wirexim, Ariston, Bluker, Dezal, Kospel, Krups, Lemet, Bosch, Siemens, Stiebel Eltron, Amica,

KWADRAT

Instalacje elektryczne, odgromowe, pomiar oświetlenia. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

MARCOTERM

MARCOTERM w swojej działalności może poszczycić się dobrze wyszkolonym personelem w wykonawstwie, serwisie jak i również w handlu i doradztwie technicznym. Firma zajmuje się bezpośrednią dystrybucją urządzeń grzewczych renomowanych firm, które w późniejszym

MARCOTERM

Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

MAREX

Serwis AGD. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

MARGAZ

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

MARKET BUDOWLANY

Sprzedaż sprzętu budowlanego, materiałów budowlanych i hydraulicznych. Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.

Ostatnie wiadomości