Zostań PARTNEREM Systemu Sprawdzonych Usług.


PARTNER Systemu Sprawdzonych UsługMisją Systemu Sprawdzonych Usług jest stałe podnoszenie jakości usług w Polsce oraz wskazywanie firm, które dbają o najwyższą ich jakość.

Pragniemy zjednoczyć różne działania, aby zwiększyć profesjonalizm fachowców poprzez: szkolenia, sympozja, targi branżowe, wymianę doświadczeń z różnych dziedzin. Uświadamiamy fachowców aby podnosili wiedzę techniczną oraz pokazujemy wagę REFERENCJI jako jedynego skutecznego potwierdzenia dobrze wykonanej usługi.
Pobieranie referencji po każdej usłudze i pokazywanie jako dorobku, stanowi znaczący element w budowaniu własnego wizerunku każdego profesjonalisty.

W związku z podejmowanymi przez Państwa działaniami, zapraszamy do przyłączenia się do Systemu Sprawdzonych Usług jako PARTNER Systemu. Pozwoli to skuteczniej promować sprawdzonych fachowców.
Członkowie Waszej Grupy (autoryzowani wykonawcy, członkowie zrzeszeń itp.) zostaną umieszczeni w Systemie Sprawdzonych Usług z wyraźnym wskazaniem Waszej rekomendacji.Takie działania pozwolą budować lepsze relacje fachowca z klientem oraz większą świadomość Państwa marki w oczach odbiorcy.

Zapraszamy PARTNERÓW - firmy i instytucje, którym ta idea nie jest obojętna.Formularz kontaktowy


Adres


FACHOWEUSLUGI.PL
ul. Kraszewskiego 10a
85-240 Bydgoszcz

Tel.: 600 207 508