Jak działamy

System Sprawdzonych Usług powstał w 2006 roku. Od tego czasu, stale się rozwijamy, aby spełnić coraz wyższe oczekiwania klientów.

System Sprawdzonych Usług, to platforma wymiany informacji na temat specjalistycznych szkoleń, targów branżowych, sympozjów, podnoszących jakość obsługi i techniczną wiedzę fachowców.

 

W naszej bazie staramy się gromadzić firmy, które profesjonalnie wykonują usługi.

PROFESJONALNIE – czyli po mistrzowsku opanowały sztukę w której się specjalizują, a działania które podejmują, wykonują na rzecz i dobro klienta. Dobro klienta powinno być celem działań każdego profesjonalisty.

 

Wskazujemy najbardziej sprawdzone firmy w poszczególnych dziedzinach w naszym kraju. Kierujemy się prostą zasadą: pokaż referencje od zadowolonych klientów a to właśnie one (referencje) będą świadczyły o tym, że jesteś FACHOWCEM – PROFESJONALISTĄ.

Najlepsi wśród naszych profesjonalistów, zostają wyróżnieni Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG.

Firmy posiadające największą ilość referencji w danym roku, są nagradzane tytułem FIRMA ROKU.

 

Jeśli jesteś Klientem i szukasz fachowca, korzystając z Systemu Sprawdzonych Usług masz pewność, że firmy wyróżnione Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG są rzetelne, uczciwe oraz dobrze wykonują swoją pracę.

 

Jeśli uważasz, że jesteś Fachowcem, Profesjonalistą – pokaż swoje REFERENCJE, my je sprawdzimy i przyznamy Tobie Certyfikat oraz prawo używania znaku SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG.

 

Wypełniając zapytanie ofertowe, w prosty sposób możesz znaleźć fachowca do wykonania konkretnego zadania. Wystarczy wybrać: grupę, branżę, województwo, opisać pracę do wykonania, wskazać termin, a Twoje niezobowiązujące zapytanie, dotrze do najlepszych fachowców w danej branży.