System Sprawdzonych Usług powstał w 2006 roku i od samego początku wyznaczamy sobie ambitne cele: podnosimy jakość usług w Polsce i wskazujemy profesjonalistów.

Zadaliśmy sobie pytanie: Jak upewnić się, że sformułowanie używane przez wiele firm:„Świadczymy profesjonalne usługi” jest prawdą?

 

Wiele lat zajęło nam opracowanie skutecznej i najbardziej rzetelnej metody weryfikacji „profesjonalistów”. Robimy to na podstawie jedynego sposobu – na podstawie REFERENCJI od klientów. Nie kierujemy się internetowymi opiniami, lecz możliwymi do weryfikacji pisemnymi referencjami.

Promujemy hasło: Jesteś profesjonalistą – pokaż referencje!

Wdrażamy, wieloetapowy proces wyłaniania profesjonalistów:

   1. Firma usługowa pokazuje referencje od klientów – my je sprawdzamy i potwierdzamy. Gdy pokaże ich 5, otrzymuje Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług a z nim prawo używania znaku Sprawdzona Jakość Usług na 1 rok.

   2. Firma, która ma najwięcej referencji w danej branży w danym roku, otrzymuje tytuł „Firma Roku”.

   3. Jeśli firma zdobędzie Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług 3-krotnie (nie musi być co roku), otrzyma Tytuł: BRĄZOWY PROFESJONALISTA.

   4. Jeśli zdobędzie Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług 5-krotnie, otrzyma Tytuł: SREBRNY PROFESJONALISTA.

   5. Jeśli zdobędzie Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług 10-krotnie, otrzyma Tytuł: ZŁOTY PROFESJONALISTA.

   6. Przez cały okres aktywności firmy usługowej w Systemie Sprawdzonych Usług, niezadowolony klient, może dokonać zgłoszenia reklamacyjnego, które niezałatwione powoduje usunięcie firmy z Systemu Sprawdzonych Usług na 3 lata.

     System Sprawdzonych Usług, to również platforma wymiany informacji na temat specjalistycznych szkoleń, targów branżowych, sympozjów, podnoszących jakość obsługi i techniczną wiedzę fachowców.

W naszej bazie staramy się gromadzić firmy, które profesjonalnie wykonują usługi.

     Profesjonalnie – czyli po mistrzowsku opanowały sztukę w której się specjalizują. Działania które podejmują, wykonują na rzecz i dobro klienta, co jest potwierdzone referencjami. Dobro klienta powinno być celem działań każdego profesjonalisty.

     Wskazujemy najbardziej sprawdzone firmy w poszczególnych dziedzinach w naszym kraju. 

     Jeśli jesteś Klientem i szukasz fachowca, korzystając z Systemu Sprawdzonych Usług masz pewność, że firmy wyróżnione Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG są rzetelne i dobrze wykonują swoją pracę.

     Jeśli uważasz, że jesteś Fachowcem – pokaż swoje REFERENCJE, a my po weryfikacji przyznamy Tobie Certyfikat i prawo używania znaku Sprawdzona Jakość Usług. Po wielu latach nienagannej pracy, możesz zdobyć TYTUŁ PROFESJONALISTY.

     Wypełniając zapytanie ofertowe, w prosty sposób możesz znaleźć fachowca do wykonania konkretnego zadania. Wystarczy wybrać: grupę, branżę, województwo, opisać pracę do wykonania, wskazać termin, a Twoje niezobowiązujące zapytanie, dotrze do najlepszych fachowców w danej branży.