System Sprawdzonych Usług powstał w 2006 roku i od samego początku wyznaczamy sobie ambitne cele: pokazujemy firmy, które dzięki zdobytym referencjom mogą nosić miano "SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG".

Zadaliśmy sobie pytanie: Jak upewnić się, że sformułowanie używane przez wiele firm:„Świadczymy profesjonalne usługi” jest prawdą?

 

Wiele lat zajęło nam opracowanie skutecznej i najbardziej rzetelnej metody weryfikacji „profesjonalistów”. Robimy to na podstawie jedynego sposobu – REFERENCJI od klientów. Nie kierujemy się internetowymi opiniami (te można kupić), lecz możliwymi do weryfikacji pisemnymi referencjami.

Promujemy hasło: Jesteś profesjonalistą – pokaż referencje!

Wdrażamy, wieloetapowy i żmudny proces wyłaniania profesjonalistów:

      1. Firma usługowa pokazuje referencje od klientów – my je sprawdzamy i potwierdzamy. Gdy pokaże ich 5, otrzymuje Certyfikat Systemu Sprawdzonych Usług a z nim, prawo używania znaku Sprawdzona Jakość Usług na 1 rok.

      2. Firma, która ma najwięcej referencji w danej branży w danym roku, otrzymuje tytuł „Firma Roku”.

      3. Jeśli firma zdobędzie Certyfikat Sprawdzona Jakość Usług 10-krotnie, otrzyma Tytuł: PROFESJONALISTA.

  System Sprawdzonych Usług, to również platforma wymiany informacji na temat specjalistycznych szkoleń, targów branżowych, sympozjów, podnoszących jakość obsługi i techniczną wiedzę fachowców.

W naszej bazie staramy się gromadzić firmy, które profesjonalnie wykonują usługi.

     Profesjonalnie – czyli po mistrzowsku opanowały sztukę w której się specjalizują. Działania które podejmują, wykonują na rzecz i dobro klienta, co jest potwierdzone referencjami. Dobro klienta powinno być celem działań każdego profesjonalisty.

     Wskazujemy najbardziej sprawdzone firmy w poszczególnych dziedzinach w naszym kraju. 

     Jeśli jesteś Klientem i szukasz fachowca, korzystając z Systemu Sprawdzonych Usług masz pewność, że firmy wyróżnione Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG są rzetelne i dobrze wykonują swoją pracę.

     Jeśli uważasz, że jesteś Fachowcem – pokaż swoje REFERENCJE, a my po weryfikacji przyznamy Tobie Certyfikat i prawo używania znaku Sprawdzona Jakość Usług. Po zdobyciu 10-ciu certyfikatów Sprawdzona Jakość Usług, otrzymasz tytuł: Złoty PROFESJONALISTA.

     Wypełniając zapytanie ofertowe, w prosty sposób możesz znaleźć fachowca do wykonania konkretnego zadania. Wystarczy wybrać: grupę, branżę, województwo, opisać pracę do wykonania, wskazać termin, a Twoje niezobowiązujące zapytanie, dotrze do najlepszych fachowców w danej branży.