O nas

Program FACHOWE USŁUGI powstał w 2006 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy, aby spełniać coraz wyższe oczekiwania Klientów.
                      Naszą misją jest BUDOWANIE DOBREJ MARKI USŁUG W POLSCE. Gromadzimy firmy, które profesjonalnie wykonują usługi.

PROFESJONALNIE - czyli po mistrzowsku opanowały sztukę w której się specjalizują, a działania które podejmują, wykonują na rzecz i dla dobra klienta. Dobro klienta powinno być celem działań każdego profesjonalisty.

Program FACHOWE USŁUGI kieruje się w swojej ocenie fachowca, zgromadzonymi przez niego REFERENCJAMI, wystawionymi przez zadowolonych klientów naszych Firm.

Najlepsi spośród naszych profesjonalistów, zostali wyróżnieni Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG. Firmy, posiadające największą ilość referencji w danym roku, są nagradzane tytułem FIRMA ROKU.

Jeśli jesteś Klientem i szukasz Fachowca, korzystając z naszego portalu masz pewność, że firmy wyróżnione Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG są rzetelne, uczciwe oraz wykonują dobrą robotę, świadcząc wysoką jakość swoich usług!

Jeśli jesteś Fachowcem i do tej pory nie byłeś pewien czy Program FACHOWE USŁUGI to miejsce dla Ciebie, nie zwlekaj. Dołącz do nas i buduj markę dobrych usług w Polsce już dziś. Wyślij nam referencje i przystąp do rywalizacji o Certyfikat oraz Tytuł FIRMA ROKU!

Wypełniając zapytanie ofertowe, w prosty sposób można znaleźć fachowca do wykonania konkretnego zadania. Wystarczy wybrać: grupę, branżę, województwo, opisać pracę do wykonania, wskazać termin, a Twoje niezobowiązujące zapytanie dotrze do najlepszych fachowców z danej branży.