OKNOVIST (2)

OKNOVIST to Firma sprzedająca i montująca okna i drzwi.

Firma rekomendowana przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki.

Witam Państwa
Nazywam się Piotr Leśnikowski. Od 15 lat zajmuję się stolarka otworową.
Najpierw, jako młody inżynier, pracowałem na produkcji okien drewnianych w STOLARCE WOŁOMIN.                

 Następnie byłem szefem produkcji w zakładzie produkcyjnym okien PCV Vitroplast na warszawskim Wilanowie, a ostatnie 8 lat związałem się z Firmą Oknoplast Kraków i prowadzę biuro handlowe oferując klientom OKNA Z KRAKOWA.
OKNA
Dlaczego Oknoplast Kraków? Gdyż uważam, iż jest to najbardziej obliczalny producent okien w Polsce. Jakość produktu, terminowość i niepowtarzalny wygląd to atuty, które moim zdaniem liczą się najbardziej na rynku, jeśli dodamy do tego atrakcyjną cenę, można powiedzieć, że zadowolenie klientów pozwala mi spać spokojnie. 
Nie bez znaczenia jest to, że Oknoplast Kraków - jako firma monitorowany jest przez europejskie instytuty budowlane, które co rok przyznają certyfikaty umożliwiające sprzedaż okien w całej Europie.
Także Okna z Krakowa są juz w Mediolanie, Weronie, Paryżu, Brukseli, Berlinie, Pradze, Budapeszcie i innych miastach Europy.
W ofercie mojej firmy są jeszcze następujące produkty:

  • BRAMY GARAŻOWE
    Holenderskiej firmy Interflex- bramy te charakteryzują się prostotą wykonania z minimalnym udziałem elektroniki, jak również doborem oklein drewnopodobnych tożsamych z okleinami na oknach.
  • DRZWI WEJŚCIOWE
    Polski producent wzmocnionych i antywłamaniowych stalowych drzwi wejściowych. Szeroka oferta wzorów drzwi i bardzo dobry - jak na drzwi stalowe - współczynnik przenikalności cieplnej U= 1,3 W/m2K, kolorystyka identyczna z okleinami drewnopodobnymi Okien z Krakowa to atuty firmy JUWENT.
  • DRZWI WEWNĘTRZNE
    Polskie drzwi wewnętrzne coraz cześciej znajdują uznanie na rynkach światowych. Zależało mi aby wspołpracować z firmą dbającą o jakość produktu z zachowaniem jak największego wzornictwa, oklein i fornirów drewnianych. Za taką firme uważam POL-SKONE, producenta z Lublina. W ofercie znajdują się drzwi bezprzylgowe coraz częściej znajdujące uznanie w oczach klientów i ostatnio bardzo popularne drzwi całoszklane.

Reasumując, staram się aby oferta mojej Firmy możliwie kompleksowo odpowiadała życzeniom klientów i czerpię duże zadowolenie z tego, iż klienci zakupując okna, rolety, bramy garażowe, a kończąc na drzwiach wewnętrznych nie tracą tak cennego czasu       
W biurze w Otwocku przy ul. Kołłątaja 2A  mogą Państwo znaleźć interesujące ich produkty.
 

 

 

Rekomendacje od klientów indywidualnych (2)

Firma OKNOVIST cechuje się wyjątkową innowacją rozwiązań, estetyką oraz terminowością. Polecam !!!

Józef Barcz Dodano: 2015-02-10

Rewelacja, obsługa jakiej życzę każdemu. Ekipa montująca na najwyższym poziomie, Właściciel otwarty na każdą sugestię, kompetentny i uczciwy. POLECAM!

Sławomir Włoszczak Dodano: 2014-12-20

Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Dane kontaktowe:
OKNOVIST

ul. Kołłątaja 2A
05-400 Otwock
woj. mazowieckie

Ostatnie wiadomości