GWIAZDOLANDIA Żłobek (207)

GWIAZDOLANDIA Gwiazdzisty Żłobek - powstał z miłości, pasji, zaangażowania i marzeń, ale również z doświadczonej na własnej skórze potrzeby.
Macierzyństwo jest najpiękniejszym na świecie darem a możliwość obserwacji rozwoju dziecka najpiękniejszą nagrodą.

Placówka została założona w 2009 roku. Prowadzona jest przez wysoko wykwalifikowanych pedagogów, oraz położne.   Przyjmujemy dzieci od 4 miesięcy do 3 lat.

Nasza siła tkwi w doświadczeniach oraz wielkiej pasji i wierze w to co robimy i mamy szczerą nadzieję, że każdy rodzic i każde dziecko, którzy zawitają w Gwiazdolandi poczują czar i miłość, którą to miejsce staramy się napełnić każdego dnia

GWIAZDOLANDIA - WÓJCIK, BRANICKI SP.JAWNA - realizujemy projekt     dofinansowany z Funduszy europejskich.
GWIAZDZISTY ŻŁOBEK - wsparciem w aktywizacji zawodowej rodziców i opiekunów dzieci do lat 3.
Oferujemy zajęcia tematyczne, które zależnie od Państwa preferencji mogą być częścią integralną w przypadku pobytu całodziennego lub stanowić dodatkowe zajęcia, które z pewnością staną się znaczącym stymulatorem rozwoju Państwa pociechy.
Oferowane przez nas zajęcia to:

  • Angielski (dla dzieci od 2-ego roku życia)
  • Malowanki - zajęcia plastyczne na różnych poziomach
  • Muzykowanki - zajęcia muzyczno-ruchowe dla różnych grup wiekowych osobno

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców oferujemy Państwu również możliwość opieki nad dzieckiem poza standardowymi godzinami pracy placówki.  Naszym priorytetem jest zadowolenie rodziców oraz radość i szczęście małych Gwiazdek, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, wnioski i prośby.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ IMPREZY DLA MAŁYCH GWIAZDECZEK

Poza stałą opieką dzienną, dodatkowymi zajęciami mającymi na celu rozwój psychofizyczny oraz społeczny naszych Gwiazdek proponujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych takich jak:

  • Urodziny
  • Bale karnawałowe
  • Heloween

W ramach urodzin zapewniamy zarówno bezpieczne miejsce do zabawy jak i stałą opiekę animatora, który organizuje dzieciom zabawę, konkursy i dba by uśmiechy nie schodziły z buziaków.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MALUSZKÓW DO NASZEJ KRAINY !!!!

Oferta dla rodzeństwa
  - 30% zniżki na drugi abonament

Oferta odrób lekcje w Gwiazdolandii
   - W oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oferujemy możliwość odrobienia lekcji w cenie 20,00 zł za 45 minut.

 II Oddział - Gwiazdolandia Żłobek -  ul. Diamentowa 11   Gliwice 
- tel: 504 242 045
III Oddział - Gwiazdolandia Żłobek -  ul. Paderewskiego 56   Gliwice

- tel
: 509 983 750

IV Oddział - Gwiazdolandia Żłobekul.Jagiellońska 39
   Gliwice   -   
- tel: 509 671 975

Szukajcie nas na www.facebook.com

Firma  otrzymała tytuł -
FIRMA  ROKU  2018

- w kategorii:  ogólnopolskiej
- w branży:   opieka

 www.fachoweuslugi.pl


 

Rekomendacje od klientów indywidualnych (207)

GWIAZDOLANDIA jest niesamowitym miejscem dla dziecka. Ciepła, rodzinna atmosfera, dbanie o rozwój dziecka oraz stawianie na zdrowe odżywianie to tylko kilka z wielu zalet tej placówki. Mój syn przez cały czas w Gwiazdolandii był zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy, rozwijał się bardzo mocno pod względem mowy, zdolności plastycznych oraz stał się dużo bardziej odważny i samodzielny. Miejsce zdecydowanie godne polecenia !

Kamila Argenziano Dodano: 2019-08-21

Serdeczne podejście do dzieci. Bardzo profesjonalna obsługa dzieci. Wszystko jasno sprecyzowane. Polecam!.

Jakub Foryś Dodano: 2019-07-31

Wspaniały Klub Malucha. Super ciocie zawsze uśmiechnięte i pogodne. Dużo zajęć artystycznych, dobre jedzenie - poznajemy nowe " smaki ". Atutem jest to, że wychodzą na ogród. POLECAM GORĄCO !

Ewa Żukowska Dodano: 2019-07-31

W przedszkolu pracują najlepsze ciocie. Grupy są małe, dzięki czemu każdemu dziecku z osobna bez problemu są w stanie poświęcić czas. Menu dzieci jest zdrowe i pyszne. W Żłobku panuje przemiła atmosfera. Jest wiele zajęć dodatkowych. Najfajniejsze było to, że odbierając dziecko Pani która opiekowała się daną grupą potrafiła na bieżąco opowiadać o zachowaniu, rozwoju, smutku, radościach i wszelkich emocjach, które towarzyszyły dziecku przez cały tydzień. Jest to najlepszy dowód bardzo dobrej opieki.

Paweł Supiński Dodano: 2019-07-30

Miejsce godne polecenia, dzieci są pod super opieką. Zajęcia dostosowane do wieku. Bardzo dobre jedzenie, również dostosowane do wieku dziecka. Syn wchodzi i wychodzi uśmiechnięty.

Karolina Ochyra Dodano: 2019-07-10

Wspaniałe miejsce z cudownymi "ciociami" i pysznym jedzeniem. Świetnymi atrakcjami dla maluchów. Jak najbardziej Polecam !!

Marzena Waniewska Dodano: 2019-05-29

Polecam Żłobek Gwiazdolandia przy ul. Bernardyńskiej w Gliwicach. Bardzo dobra opieka. Dobre i zdrowe jedzenie oraz ciekawe zajęcia dla dzieci.

Michał Konior Dodano: 2019-04-13

Opieka fachowa, ciocie wspaniałe. Dziecko Szczęśliwe.

Monika Langer Dodano: 2019-04-10

Profesjonalna opieka pedagogiczna. Dziecko zawsze do domu wracało szczęśliwe. Stały kontakt i doskonały przepływ informacji. Placówka godna polecenia.

Agata Głogowska Dodano: 2019-02-13

Gwiazdolandia - miejsce, personel, forma i sposób zajmowania się dziećmi i spędzania z nimi czasu w Placówce - zadowalający. Z przyjemnością, radością oraz spokojem w głowie i na sercu oddaliśmy nasze dzieci pod opiekę do GWIAZDOLANDII.

Katarzyna Strzyteska Dodano: 2019-02-12

W pełni profesjonalna opieka, świetne podejście opiekunów. Dziecko zadowolone i codziennie z nowymi umiejętnościami i wrażeniami. Polecam w 100% .

Agnieszka Szatyńska - Szabla Dodano: 2019-02-12

Super atmosfera, kochane ciocie. Dziecko szczęśliwe i zadowolone. Polecam!

Laura Kowalska Dodano: 2019-02-12

Żłobek Gwiazdolandia to miejsce nowoczesne, w pełni przystosowane pod maleństwa tam uczęszczające, ale przede wszystkim cudowne, kompetentne osoby, które oddają tym dzieciom swoje serce. Z troską, uczuciem się nimi opiekują, uczą funkcjonowania w grupie.

Anna Kołakowska Dodano: 2019-01-15

Żłobek Gwiazdolandia to najlepszy, najprzyjemniejszy z Gliwickich do których uczęszczały moje dzieci. Doskonała opieka co świadczy brak płaczu na dzień dobry.

Karina Jurecka Dodano: 2018-11-15

Profesjonalna, godna zaufania opieka. Duży rozwój dziecka. Bardzo miła atmosfera i i super zabaw. Polecamy!

Paulina Samborowska Dodano: 0218-07-29

Jestem zadowolona, ponieważ Panie są tam miłe, opiekuńcze i komunikatywne. Z każdego dnia pobytu moich dzieci w Żłobku miałam informację co robiły, ile zjadły, jak spały itd... Tylko proponowałabym więcej spacerów.

Oyun - Erdene Dodano: 2018-06-26

Opieka dzienna nad dzieckiem do lat 3 jest bardzo PROFESJONALNA. Dziecko z uśmiechem uczestniczy w zajęciach.

Małgorzata Kłota Dodano: 2018-09-03

Polecam. Opieka na najwyższym poziomie, bardzo rozwija i uczy.

Filip Gałuszka Dodano: 2018-09-03

Bardzo dobra opieka dziecka. Wojtek wracał zawsze zadowolony do domu.

Tomasz Walczuk Dodano: 2018-09-03

Żłobek przyjazny dziecku. Personel profesjonalnie traktujący opiekę nad dzieckiem. Komunikacja z rodzicami na poziomie bardzo dobrym. Wygodna forma funkcjonowania żłobka dostosowana do potrzeb rodziców. Żłobek przystosowany do potrzeb i bezpieczeństwa dziecka.

Dominika Wójcik Dodano: 2018-09-03

Serdecznie polecam Gwiazdolandię. Opieka fachowa, dziecko zachwycone. Gorąco polecam!

Ewa Basta Dodano: 2018-09-01

W pełni profesjonalna i rzetelna opieka nad dzieckiem. Personel kładzie duży nacisk na rozwój dziecka, ponadto jest kompetentny, zaangażowany w swoją pracę, a co najważniejsze uprzejmy i życzliwy. Polecam.

Monika Czaja-Schier Dodano: 2018-08-31

Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych usług. Opiekunki na najwyższym poziomie. Uśmiech i zadowolenie dziecka jest dla mnie gwarantem jakości Żłobka. Dziękuję !

Katarzyna Pietrek Dodano: 2018-08-31

Placówka godna polecenia! Fachowa opieka nad dziećmi. Syn codziennie uśmiechnięty i zadowolony.

Magdalena Pasella Dodano: 2018-08-31

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Gwiazdolandii. Panie są bardzo miłe i zawsze powiedzą kilka słów o tym co robiło dziecko w ciągu dnia. Polecamy z czystym sumieniem !

Karolina Skorupa - Nowak Dodano: 2018-08-31

Opieka w Żłobku była najwspanialsza na świecie. Pyszne i zdrowe jedzonko, cudownie rozwijające zajęcia. To była najlepsza opieka dla mojego syna.

Małgorzata Szczęsny Dodano: 2018-08-31

Opieka była sprawowana bardzo dobrze i bez zastrzeżeń. Podkreślić należy elastyczność personelu w realizacji opieki. (np.godziny opieki, odpieluchowywanie...)

Szymon Markowicz Dodano: 2018-08-31

ŻŁOBEK Godny polecenia. Najwyższa jakość usług.

Magdalena Bacławska Dodano: 2018-08-31

Najlepsze miejsce dla Maluchów ! Niezastąpione ciocie, dzieci zawsze uśmiechnięte i chętnie wracają każdego dnia.

Joanna Gołębska Dodano: 2018-08-31

Dziecko zadowolone, świetna atmosfera. Dziecko uczyło się nowych rzeczy. W 100% polecamy Placówkę.

Anna Rycombel Dodano: 2018-08-31

Gorąco polecam i rekomenduję Żłobek GWIAZDOLANDIA, gdzie przez pół roku uczęszczał mój synek. Dziecko z radością uczęszczało, a ciocie dokonały wszelkich starań aby się tam dobrze czuł.

Justyna Sidłak Dodano: 2018-08-31

Serdecznie polecamy Żłobek Niepubliczny Gwiazdolandia w Gliwicach. Panie tam pracujące są ciepłe, miłe, bardzo troskliwe. Będziemy z ogromną radością wspominali to miejsce.

Natalia Sudoł - Ginalska Dodano: 2018-08-30

Bardzo dobra opieka nad synem. Konkretne nt. spędzonego dnia (dot.jedzenia, spania). Polecam opiekę w Gwiazdolandii !

Aleksandra Bazan Dodano: 2018-08-30

GWIAZDOLANDIA to wspaniały Żłobek w którym dzieci mogą liczyć na świetną opiekę, super zabawę i cudownie spędzony czas. Panie opiekunki wkładają całe serce w zajęcia z naszymi małymi pociechami.

Tomasz Jeziorski Dodano: 2018-08-27

Wspaniały Żłobek z fantastyczną kadrą i podejściem do dziecka. Syn bardzo lubi chodzić tam i z pewnością będzie tęsknił za tym miejscem w przedszkolu. Młodsze rodzeństwo też tam będzie chodzić.

Dominika Fic Dodano: 2018-08-16

Żłobek oceniam bardzo wysoko. Profesjonalna i bardzo miła kadra zapewnia dzieciom dobrą opiekę i atmosferę. liczne zajęcia w ciekawy sposób stymulują rozwój dzieci.

Maja Jabłońska Dodano: 2018-08-16

Nasze dziecko dobrze czuje się w Żłobku i jest pod bardzo dobrą opieką. Miła i doświadczona kadra dba o rozwój i dobre nawyki dzieci oraz organizuje ciekawe zajęcia. W Żłobku jest czysto i ma własny płac zabaw.

Olga Pikulska Dodano: 2018-08-14

Bardzo dobrze zorganizowana opieka nad dzieckiem. Wspaniałe, serdeczne wychowawczynie. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Anna Malejka - Krasucka Dodano: 2018-08-13

Jestem bardzo zadowolona z usług GWIZDOLANDII. Dziecko zawsze zadbane, najedzone, wyspane i szczęśliwe.

Katarzyna Lekslutis Dodano: 2018-08-10

Żłobek GWIAZDOLANDIA jako najbardziej godny Polecenia !

Anna Rutkowska Dodano: 2018-06-19

Rekomenduję usługę Żłobka " GWIAZDOLANDIA " jako pewnej i godnej zaufania. Fachowa opieka, zaangażowanie opiekunek i miła atmosfera sprawiają, że dziecko chętnie uczęszcza do " Gwiazdolandii ".

Ewa Tompalska Dodano: 2017-09-27

Jestem bardzo zadowolona z opieki moim dzieckiem i bardzo wszystkim polecam tę Placówkę!

Marzena Sobczyk Dodano: 2017-09-27

Świadczone usługi na najwyższym poziomie! Zarówno córka jak i ja byłyśmy zadowoleni z opieki jakie były świadczone w Gwiazdolandii.

Małgorzata Kwiatkowska Dodano: 2017-09-25

Wybór Klubu Maluszka " Gwiazdolandia " to najlepsza decyzja jaką podjęłam poszukując opieki dla swojego synka. Atmosfera jaka tam panuje i zaangażowanie personelu, a przede wszystkim uśmiech mojego dziecka to najlepsze potwierdzenie, że jest mu tam dobrze...jak w domu! Ciocie otaczają dzieci dużą troską, dzięki czemu czują się bezpiecznie. Kolejne dziecko z pewnością poślemy do " Gwiazdolndii ".

Olga Frost Dodano: 2017-09-08

Jestem bardzo zadowolony z usług Żłobka "Gwiazdolandia". Super "Ciocie" bardzo dobrze zajmują się podopiecznymi.

Tomasz Jeziorski Dodano: 2017-10-08

Miejsce godne Polecenia! Zapewniło całodzienną opiekę naszemu Dziecku, prawidłowy rozwój psychoruchowy oraz radość i dużo dużo miłości! Placówka z pewnością zasługuje na wyróżnienie!

Natalia Niedziela Dodano: 2017-08-31

Świetna Placówka, wspaniała opieka nad dziećmi. Dzieci bardzo zadowolone, chętnie uczęszczały do Żłobka. Rodzice Szczęśliwi.

Ewa Matulicz Dodano: 2017-08-31

Gwiazdolandia to rewelacyjne miejsce dla naszych gwiazdeczek. Opieka profesjonalna, dużo atrakcji. Ciocie najlepsze na świecie. Najważniejsze, że dzieci zawsze uśmiechnięte. Polecam !

Marta Bigos Dodano: 2017-08-31

GWIAZDOLANDIA to wspaniałe miejsce. Moja córeczka czuje się tak jak w domu. Opieka na najwyższym poziomie. Ciekawe zajęcia rozwijające wyobraźnię dziecka. Najchętniej zostawiłabym swoje dziecko w Gwiazdolandii do momentu pójścia do szkoły.

Beata Podlaska Dodano: 2017-08-31

Pełna miłości, serca i ciepła, profesjonalna opieka oraz wspomagania rozwoju mojego syna, który z radością uczęszczał codziennie do Gwiazdolandii.

Małgorzata Krupa Dodano: 2017-08-31

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług żłobka. Syn uwielbia tam chodzić, jest radosny. Opieka nad dziećmi jest fachowa i z sercem. Na wspaniałe ciocie zawsze można liczyć ==

Hanna Ignasiak Dodano: 2017-08-31

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką. Gwiazdolandia solidnie, profesjonalnie i z sercem zajmuje się dziećmi. Panie opiekunki wraz z szefową przemiłe, zawsze chętne do rozmowy na temat dziecka, serdeczne, oddane, kochane. Uczą dzieci tańczyć, śpiewać, chodzić w grupie. Dużo prac plastycznych wykonują z dziećmi. Wspaniałe jest też to, że nigdy nie mają o nic pretensji i nie mówią źle o dzieciach.

Agnieszka Janowicz - Ksiądz Dodano: 2017-08-31

Zapewnienie dziecku czasu wolnego poprzez liczne atrakcje oraz zajęcia edukacyjne. Profesjonalna, rzetelna i fachowa opieka kadry nad dzieckiem. Dziecko poprzez okres 2 lat uczęszczania do placówki niezwykle się rozwinęło.

Katarzyna Wilk - Widuch Dodano: 2017-08-31

Polecam gorąco, bardzo dobra opieka, ciocie uwielbiają dzieciaczki, które chodzą z ochotą i uśmiechem na twarzy. Dzieci mają dużo zajęć i atrakcji.

Anna Starzec Dodano: 2017-08-31

Z całego serca polecam " Gwiazdolandię ". Firma świadczy usługi najwyższej jakości.

Alicja Zajfert Dodano: 2017-08-31

Najlepsza rekomendacja to dziecko, które mówi uwielbiam moje "przedszkole". Wykwalifikowana kadra, z indywidualnym podejściem do dzieci. Domowa atmosfera. Różnorodny program zajęć stymulujący wyobraźnię i kreatywność. Zapewnione atrakcje związane z urodzinami, zabawy, świąteczne teatrzyki. Gorąco polecam.

Joanna Połącarz Dodano: 2017-08-31

Najbardziej przyjazne miejsce dla dzieci w Gliwicach - przetestowane na dwójce dzieci.

Katarzyna Owczarz - Pietrzyk Dodano: 2017-08-25

Miła i fachowa opieka. Personel dobrze przygotowany do opieki z indywidualnym podejściem do dziecka. Dużo zajęć dodatkowych, atrakcje dla dzieci (np.tresura piesków).

Krzysztof Walaszek Dodano: 2017-08-30

Bardzo dobra dbałość o rozwój dziecka oraz świetna opieka sprawia, iż rodzice z radością oddają swoje pociechy pod fachową opiekę w Gwiazdolandii. Polecam !

Jakub Witecy Dodano: 2017-08-30

Żłobek " Gwiazdolandia " to miejsce godne polecenia - fachowa opieka, ciekawe zajęcia. Syn chętnie wracał nawet po długiej przerwie.

Katarzyna Paszyńska Dodano: 2017-08-30

Opieka dzienna na bardzo wysokim poziomie. Miłe i profesjonalne Panie. Jestem bardzo zadowolona.

Agnieszka Sterkowiec Dodano: 2017-08-30

Bardzo polecam " Gwiazdolandię". Dziecko uśmiechnięte i zadowolone. Dzięki spotkaniu z pieskiem, przełamało swój lęk przed psami. Niesamowicie rozwinęło się plastycznie i społecznie. Pracujące ciocie - na medal !

Aurelia Wieciek Dodano: 2017-08-30

Rekomenduję Żłobek Gwiazdolandia jako fachowe i bezpieczne miejsce dla dzieci. Dziecko czuło się bardzo dobrze i było super opieką.

Klaudia Pręda Dodano: 2017-08-30

Placówka Przyjazna Dzieciom i Rodzicom. Opieka i zaangażowanie w rozwój Dziecka. Kwestia do poprawy - zorganizowanie placu zabaw dla dzieci, ewentualnie spacerów.

Beata Karpińska Dodano: 2017-08-28

Żłobek GWIAZDOLANDIA to rewelacyjne miejsce, w którym panuje ciepła atmosfera. Pogodne i pełne życzliwości ciocie w profesjonalny sposób opiekują się dziećmi. Córka uwielbia spędzać czas w Gwiazdolandii, zawsze wychodzi uśmiechnięta i zadowolona. Cała załoga Klubu troszczy się o swoje pociechy okazując im dużo miłości. Organizowane zajęcia wspomagają prawidłowy rozwój dzieci. Wybierając Gwiazdolandię jako Żłobek dla Naszej córki, trafiliśmy w dziesiątkę. Dziękujemy i gorąco polecamy !

Magdalena Krośniak Dodano: 2017-08-24

Fantastyczne "CIOCIE", miejsce świetnie przygotowane dla dzieci! Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wiemy, że codziennie oddajemy nasze dziecko w dobre ręce!

Aleksandra Okarmus Dodano: 2017-08-24

Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług. Bardzo fachowa opieka !!!

Justyna Cieśla Dodano: 2017-08-24

Profesjonalna, pełna zaangażowania Placówka. Córka z ogromną przyjemnością uczęszcza do żłobka. W ciemno każdemu Rodzicowi polecę żłobek "Gwiazdoladia"! Dziecko zawsze najedzone i suche !

Anna Mroczkowska Dodano: 2017-08-23

Polecam gorąco po 3 latach spędzonych w Gwiazdolandii. Ludzie o wielkim sercu. Super miejsce, które opuszczamy z żalem !!!

Ewa Ostaszewska Dodano: 2017-08-21

Serdecznie mono polecam. wszystko w jak najlepszym porządku. Dziecko oddałam ze spokojem.

Agnieszka Górniak Dodano: 2017-09-01

Bardzo polecamy. Wspaniała opieka. Fantastyczny i niezapomniany pobyt i zajęcia.

Tomasz Maciaszczyk Dodano: 2017-09-01

Bardzo dobra opieka. Zapewniona wysoka opieka i zajęcia. Dużo zajęć dla dzieci, bardzo dobre posiłki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziecko również.

Tomasz Cudecki Dodano: 2017-08-31

Serdecznie polecam Żłobek " Gwiazdolandia". Wspaniała obsługa za którą mój syn zatęskni.

Juliusz Maciejko Dodano: 2017-08-29

Jesteśmy w Gwiazdolandii od listopada do końca sierpnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni !

Karolina Szewczenko-Kuczara Dodano: 2017-08-31

Bardzo dobry Żłobek. Profesjonalna opieka. Różnorodność zajęć dodatkowych.

Anna Grabska Dodano: 2017-09-29

Jestem super zadowolona z opieki nad moim synem. Syn zrobił ogromne postępy. Serdecznie poleca Gwiazdolandię !!!

Anna Sindut Dodano: 2017-08-28

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Placówką. Dziecko było otoczone właściwą opieką, ciepłem. Zawsze z uśmiechem zostawało i wracało do domu. Miałam stały kontakt z opiekunkami.

Anna Lisniewska Dodano: 2017-08-28

Najlepsza opieka dla mojego dziecka jaką mogę sobie wyobrazić. Synek uwielbia ciocie i kolegów. Opieka na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo i pomoc dla rodziców. POLECAM w 100%.

Beata Zachariasz - Misz Dodano: 2017-07-01

Klub Maluszka " Gwiazdolandia" doskonale spełnił moje oczekiwania. Mój syn bardzo się cieszył z codziennych wizyt w ich placówce. Zarówno opiekunki jak i kierownictwo robiły wszystko, żeby "Gwiazdolandia " była przyjazna tak dla dzieci jaki i rodzica.

Michał Cholewa Dodano: 2017-07-01

Serdecznie polecam Gwiazdolandię wszystkim rodzicom. Prawdę mówiąc zostawiając córkę w żłobku czułam,że jest w lepszych rękach niż w domu.

Iwona Buchozik Dodano: 2017-06-30

W Gwiazdolandii panuje ciepła i domowa atmosfera. Ciocie są uśmiechnięte, pełne pomysłów i mają podejście do maluchów. Szymon czuje się tam dobrze, chętnie chodzi do Klubu Maluszka i zdarza się, że nie chce stamtąd wychodzić. Gwiazdolandia oferuje różnorodne, ciekawe zajęcia oraz zabawy na świeżym powietrzu. Nie miałam problemu z wyborem miejsca, gdzie będzie uczęszczał mój drugi syn.

Dorota Janusz Dodano: 2017-06-30

GWIAZDOLANDIA to miejsce o niezwykłej atmosferze. Pracujące tam osoby są zaangażowane, profesjonalne i w pełni oddane dzieciom. Współpracę z Gwiazdolandią cechuje ogromna otwartość, elastyczność, zrozumienie potrzeb rodziców i dzieci. Każda sugestia jest rozważana, każda prośba spełniona. Z pełnym zaufaniem i przyjemnością polecam to miejsce każdemu rodzicowi.

Dagmara Gałajda Dodano: 2017-06-30

Usługi w jak najlepszym porządku. Opieka nad dzieckiem należyta. System karmienia zdrowy bez zastrzeżeń.

Tomasz Woźniczko Dodano: 2017-06-30

GWIAZDOLANDIA - gwarantuje miłą i profesjonalną kadrę opiekunek dziennych. Zajęcia dla dzieci są interesujące i rozwijające. Sale zabaw bezpieczne i kolorowe. Dziecko bardzo chętnie uczęszcza do tego Klubu Malucha.

Anna Koj Dodano: 2017-06-30

Fachowa opieka. Dziecko z przyjemnością i uśmiechem na twarzy szło do żłobka. Serdecznie polecam! (Opieka nad dzieckiem młodszym niż 3 lata)

Natalia Rożek Dodano: 2017-06-22

Rekomenduję Żłobek Gwiazdolandia jako fachowe i bezpieczne miejsce dla dzieci.

Aleksandra Pluta Dodano: 2017-06-02

Gwiazdolandia to miejsce świetnie zorganizowane i dobrze zarządzane. Dziecko zawsze z uśmiechem szło do żłobka. Bardzo pozytywnie oceniamy pracę pań opiekunek, którym raz jeszcze dziękujemy za opiekę nad naszym synem i okazane mu serce.

Łukasz Sawicki Dodano: 2016-11-16

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Żłobka Gwiazdolandia. Dziecko czuło się bardzo dobrze i było otoczone super opieką.

Krzysztof Kogut Dodano: 2016-08-31

Fachowa, sympatyczna obsługa. Dzieci zadowolone, podejście bardzo dobre. Super, super, super !

Monika Kotowrocka Dodano: 2016-11-16

Syn w Gwiazdolandii miło spędzał czas na zabawie (w budynku i na świeżym powietrzu) i poznaniu nowych rzeczy i osób. Dbano o jego bezpieczeństwo, zaspakajano potrzeby.

Sabina Dusza - Sowa Dodano: 2016-08-31

Miła, fachowa opieka nad dzieckiem. Dziecko zachwycone uwielbiało chodzić do tego żłobka.

Aleksander Bednarz Dodano: 2016-08-29

Polecam wszystkim Rodzicom żłobek Gwiazdolandia w Gliwicach przy ul. Bernardyńskiej. Opieka b.dobra, ciocie - opiekunki miłe i troskliwe. Córka od pierwszego do ostatniego dnia pobytu zawsze chętnie zostawała w żłobku - co jest najlepszą rekomendacją. Dużo atrakcji dla dzieci.

Beata Barska - Borys Dodano: 2016-08-29

Fachowa i miła obsługa. Umowa dopasowana do potrzeb rodziców. Dziecko zadowolone z pobytu w przedszkolu.(Opieka pielęgnacyjna i wychowawcza nad dzieckiem).

Barbara Mazur Dodano: 2016-08-29

Bardzo dobra opieka, miła i profesjonalna kadra nauczycielska. Kolorowo wyposażone sale zajęć, ładnie i przyjemnie. Polecam z całego serca - Jak w domu - !!!

Katarzyna Wachnik Dodano: 2015-06-24

Opiekunki dziecka są zawsze uśmiechnięte i dziecko chętnie idzie do żłobka. Syn zawsze z uśmiechem i radością reaguje na "ciocie". Polecam !

Patrycja Biały Dodano: 2015-06-24

Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dobrze się rozwija. W Klubiku dużo uwagi poświęca się str. artystycznej tj. prace plastyczne oraz zabawy przy muzyce.

Dorota Majchrzak Dodano: 2015-06-18

Polecam GWIAZDOLANDIĘ - moje dzieci są tam bezpieczne, najedzone. Ciocie są miłe i je przytulają. Odbieram je zawsze uśmiechnięte. Wzorowa współpraca.

Barbara Kurek Dodano: 2016-06-18

Długo szukaliśmy żłobka, przedszkola dla naszej córki, gdzie czułaby się dobrze. W końcu ZNALEŹLIŚMY......

Anna Muchalska Dodano: 2015-06-16

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA. Do Klubu maluszka uczęszcza moja córka Hania, zawsze wraca uśmiechnięta i szczęśliwa. Wiem, że ma fachową, profesjonalną opiekę. Ciocie są przemiłe i zawsze można na nie liczyć. Gorąco Polecam!

Anna Żołnowska Dodano: 2015-05-23

Super miejsce i bardzo miłe " Ciocie", dzieci traktowane są indywidualnie, dzięki czemu adaptacja trwa bardzo krótko. Gorąco i serdecznie polecam ten Klub Malucha.

Anna Wojtowicz Dodano: 2015-03-19

Bardzo dobra opieka nad dzieckiem. Fachowa i profesjonalna Firma. Usługi na najwyższym poziomie. Doradztwo i pomoc w sprawach związanych z dzieckiem. Dużo miłości i ciepła ze strony opiekunek.

Beata Zachariasz - Misz Dodano: 2015-02-17

Placówka zapewnia opiekę nad małym dzieckiem na Bardzo Wysokim Poziomie, starannie i profesjonalnie. Brak zastrzeżeń w zakresie świadczonej usługi.

Danuta Wacław Klyta Dodano: 2015-02-16

Klub zapewnia fachową i troskliwą opiekę dla dzieci. Prowadzone są różnorodne zajęcia plastyczne, ruchowe, edukacyjne, które świetnie wpływają na rozwój dziecka. Panuje tam miła atmosfera, nianie troskliwie zajmują się podopiecznymi, dając im ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Aleksandra Rollaner Dodano: 2015-02-13

Jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. Opieka jest profesjonalna i na wysokim poziomie.

Aleksandra Staroń-Juźwiak Dodano: 2015-02-06

Jesteśmy super zadowoleni.

Damian Kaźmierczak Dodano: 2015-02-06

Gorąco Polecam korzystanie z usług Klubu Malucha " GWIAZDOLANDIA " w Gliwicach. Moje dziecko bardzo chętnie tam uczęszcza. Rodzice bardzo zadowoleni z rozwoju dziecka. Solidny i Miły ZESPÓL !

Sławomir Spyt Dodano: 2015-02-05

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem, czego najlepszym dowodem jest uśmiechnięty synek, który bardzo chętnie uczęszcza do Klubu. Codziennie wraca najedzony, dotleniony, przynosząc do domu ciekawe prace wykonane ze swoimi "ciociami".

Beata Wójcik Dodano: 2015-02-04

Placówka spełnia wszystkie wymagania Rodziców. Kadra bardzo kompetentna zainteresowana dobrem dziecka. Współpraca elastyczna, godna polecenia .

Aleksandra Wilczyńska-Kogut Dodano: 2015-02-04

Wspaniała i odpowiedzialna opieka, cierpliwość, zaangażowanie. Bardzo duża wrażliwość na potrzeby dzieci. Z całego serca dziękujemy Ciociom i POLECAMY !

M.P. Dodano: 0205-02-03

Zdecydowanie Polecam! bardzo profesjonalne i ciepłe podejście do dziecka. Panie opiekunki są bardzo zaangażowane w zajęcia i traktują każde dziecko indywidualnie. ja, jako mama jestem spokojna bo wiem, że mój Smyk jest pod doskonałą opieką i świetnie się bawi!

Anna Szawerna Dodano: 2015-02-02

Bardzo profesjonalna obsługa. Miła atmosfera, super jedzenie. Cudowne Panie Opiekunki. Oby więcej takich miejsc było!

Adriana Cisowska - Paprocka Dodano: 2015-01-30

Punkt Przedszkolny "GWIAZDOLANDIA" w Gliwicach został mi polecony przez znajomych. Jestem bardzo zadowolona z opieki zapewnianej mojemu 2-letniemu synowi w tej Placówce. Profesjonalizm personelu oraz różnorodność zajęć wspomogły szybszy rozwój mojego dziecka w sferze motoryki, zasobu słownictwa i dyscypliny.

Agnieszka Barcz-Mańka Dodano: 2015-01-30

Gorąco polecam. Córeczka uwielbia chodzić do Klubiku, który zapewnia dużo zabaw i zajęć plastycznych.

Dorota Majchrzak Dodano: 2015-01-30

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA. Opieka jest profesjonalna. Personel miły i sympatyczny.

Maria M Dodano: 2014-04-30

POLECAM KAŻDEMU RODZICOWI. Odpowiedzialna opieka i dobra organizacja.

M.P. Dodano: 2014-04-12

Chłopcy chętnie uczęszczają do GWIAZDOLANDII. Wysoki poziom i mnóstwo kreatywnych zabaw. Domowa atmosfera sprawia, iż dzieci czują się jak w domu.

Patrycja Janowska Dodano: 2014-04-11

Dziecko bardzo chętnie uczęszcza do żłobka. Panie opiekunki bardzo miłe i pomocne. Profesjonalna opieka, wspaniała atmosfera.

Ilona Jaskulska Dodano: 2014-04-08

Do Klubu Maluszka uczęszcza mój syn. Jesteśmy razem bardzo zadowoleni. Maciuś robi niesamowite postępy w rozwoju. Szkoda, że ten czas tak szybko leci, bo niedługo do przedszkola, a kochane Ciocie!!! zostaną.

Aleksandra Złukowska Dodano: 2014-04-03

Do Klubu Maluszka uczęszcza mój syn. Jesteśmy razem bardzo zadowoleni. Maciuś robi niesamowite postępy w rozwoju. Szkoda, że ten czas tak szybko leci, bo niedługo do przedszkola, a kochane Ciocie!!! zostaną.

Aleksandra Złukowska Dodano: 2014-04-03

Polecam Klub Malucha " Gwiazdolandia" - profesjonalna obsługa, uśmiechnięte dziecko.

Tomasz Fołda Dodano: 2014-04-03

"GWIAZDOLANDIA" to Klub Maluszka godny polecenia. Dziecko jest otoczone fachową opieką i ciepłą - wręcz rodzinną atmosferą. Synek wraca z "PRZEDSZKOLA" uśmiechnięty, nakarmiony, czysty i roześmiany. POLECAM !

Michalina Pytel Dodano: 2014-04-02

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dziecko chętnie uczęszcza i rozwija się w kontaktach z dziećmi. Polecam.

Małgorzata Niemkowska Dodano: 2014-04-02

Doskonała i troskliwa opieka nad najmłodszymi dziećmi w żłobku " Gwiazdolandia "

Justyna Chmurzyńska-Romanowska Dodano: 2014-04-02

Od ponad roku Gwiazdolandia stanowi dla naszego synka drugi dom z czego zarówno on jak i my Rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni. Gorąco Polecamy !

Łukasz Garyga Dodano: 2014-04-01

" GWIAZDOLANDIA " to Klub Maluszka o bardzo domowej atmosferze, z indywidualnym podejściem do dzieci i rodziców. Wspaniałe i ciepłe " Ciocie ", które nasz synek uwielbiał. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, bo wiemy że przez tych parę godzin dziennie był w dobrych rękach. GORĄCO POLECAMY!!! (Dzienna opieka dziecka od 8-go do 21-go miesiąca życia)

Karolina Klimowicz Dodano: 2014-03-28

Miła i fachowa opieka nad moim dzieckiem.

Dariusz Curyło Dodano: 2014-03-27

Profesjonalna opieka nad dzieckiem. Informowanie Rodzica o istotnych zmianach dotyczących dziecka.

Aleksandra Januszewska Dodano: 2014-03-25

Klub Maluszka "GWIAZDOLANDIA" to bardzo fachowa i rzetelnie wykonująca powierzone im zadania Firma -( czyli opieka, nauka, zabawa z i nad dziećmi). Mój synek super się rozwija i uwielbia wszystkie Panie. Serdecznie POLECAM . Właścicielka Firmy to osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy i dobra.

Julita Mac - Loeb Dodano: 2014-03-01

KLUB MALUSZKA na najwyższym poziomie. Pod nadzorem super cioć zostawiałem syna, obecnie uczęszcza córka. GORĄCO POLECAM.

Hieronim Klorek Dodano: 2014-03-24

Przedszkole Gwiazdolandia to profesjonalne i w pełni oddana opieka nad dziećmi. BARDZO POLECAM !!!

Bożena Kuncewicz-Rojek Dodano: 2014-03-01

Pani Beata Wójcik posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie umożliwiające właściwe i profesjonalne prowadzenie Klubu Maluszka. "Nianie" pracujące w "Gwiazdolandii" mają bardzo dobre podejście do dzieci. W Klubie Maluszka jest zawsze czysto i schludno, posiłki są smaczne. Dzięki " Gwiazdolandii" moje dziecko spędza czas miło i pożytecznie. Polecam Klub Maluszka "GWIAZDOLANDIĘ" BARDZO !

Fatima Bazyluk Dodano: 2013-08-31

Klub Maluszka " Gwiazdolandia " od stycznia 2011r w sposób fachowy i z dużym zaangażowaniem sprawuje opiekę nad moją córką, która chętnie pozostaje pod opieką personelu Klubu. (Opieka nad dzieckiem trwa)

Anna Ślusarczyk Dodano: 2013-08-30

Nasze dziecko z radością biegało do Gwiazdolandii. Nauczyło się zabaw, piosenek, wiersz i bycia w grupie. W domu z przejęciem opowiadało co nowego w żłobku. Bal maskowy i Rodzinny pamięta do dziś. Drugie dziecko też tu zapiszemy.

Katarzyna Wojtynek Dodano: 2013-08-25

Tomuś chętnie zostaje w Klubie, a co za tym jest mu dobrze i niczego nie brakuje. Oboje jesteśmy zadowoleni. (Opieka nad dzieckiem)

Iwona Klepacz Dodano: 2013-08-05

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA. Opieka jest profesjonalna. Personel miły i sympatyczny.

Nina Krawczyk- Rygiel Dodano: 2013-08-02

Fachowa i troskliwa opieka. Dobry kontakt dziecka z opiekunkami. Informacje o zachowaniu dziecka przekazywane są rodzicom na bieżąco. Bezproblemowy kontakt telefoniczny z opiekunkami. ( Opieka dzienna nad dzieckiem)

Anna Ślusarczyk Dodano: 2013-08-01

Fachowa opieka, przytulna atmosfera i sympatyczne panie opiekunki. (Opieka pielęgnacyjna i wychowawcza nad dzieckiem)

Urszula Kądziołka Dodano: 2013-08-01

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi GWIAZDOLANDII. Konrad pytany o żłobek zawsze opowiada uśmiechnięty o nim a to dla nas najważniejsze. ( Opieka nad dzieckiem)

Adam Mańka Dodano: 2013-07-31

Profesjonalna i godna zaufania opieka . Dobra organizacja ciekawe i urozmaicone zajęcia w domowej atmosferze. Personel ma zaufanie dzieci i rodziców. (opieka nad dzieckiem)

Paweł Zgada Dodano: 2013-07-31

Dziecko przychodząc do domu mówi: " BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO W ŻŁOBKU " - to jest najlepsza rekomendacja dla nas. Panie opiekujące się dziećmi są bardzo miłe.(Opieka nad dzieckiem)

Piotr Ziaja Dodano: 2013-08-07

Fachowa opieka, wspaniała atmosfera, szczęśliwe dziecko, dopasowanie do potrzeb klienta. (Profesjonalna opieka nad dzieckiem).

Łukasz Garbuliński Dodano: 2013-07-18

Wystawiam opinię bardzo dobrą.

Aleksandra Barecka Dodano: 2013-07-08

Polecam ten żłobek bardzo! POLECAM TEN ŻŁOBEK BARDZO !

Ewa Zaręba Dodano: 2013-07-05

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. Dziecko chętnie chodzi do żłobka. Wspaniała opieka. Dużo ciekawych zajęć rozrywkowo-edukacyjnych. Bardzo dobre jedzenie.

Karolina i Tadeusz Nalepa Dodano: 2013-06-25

Usługi wykonywane bardzo dobrze. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziecko czuje się bardzo dobrze.

Katarzyna Ryszkowska Dodano: 2013-06-25

Gwiazdolandia jest przedszkolem godnym zaufania, przyjaznym maluszkom i otwartym na sugestie rodziców. Ciepła, "domowa" atmosfera sprawia, że dzieci czują się tu dobrze, a rodzice są spokojni o swoje pociechy.

Katarzyna Dreja Dodano: 2013-06-25

Jestem bardzo zadowolona z opieki, programu żłobkowego, przekazu informacji i elastyczności. Mogę ten żłobek w 100% polecić wszystkim znajomym.

Mariola Gacek Dodano: 2013-06-24

Dobre jedzenie. Znakomita opieka. Dziecko rozwija się muzycznie i plastycznie.

Magdalena Rząsińska Dodano: 2013-06-24

Żłobek jest godny polecenia, gdyż moje dziecko czuje się w nim dobrze. Jest radosne i chce tam chodzić. Personel jest miły i pomocny. Dziećmi zajmują się fachowo i profesjonalnie.

Marta Niziołek Dodano: 2013-06-24

Ze spokojem ducha pozostawiałam dziecko pod opieką "cioć" z Gwiazdolandii. Wyrosło mi rozśpiewane, roztańczone i towarzyskie dziecko.

Agnieszka Gomolla Dodano: 2013-06-21

Przez cały czas dzieci z radością chodziły do żłobka. Zajęcia i zabawy prowadzone w żłobku były dla dzieci rozwijające. Radość dzieci potwierdza dobrą opiekę.

Aleksandra Wewiór-Wet Dodano: 2013-06-21

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim synem. Usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i z oddaniem. Godne polecenia.

Anna Chodźko Dodano: 2013-06-19

W naszych oczach Placówka "Gwiazdolandia" wykonuje usługę w najlepszym wydaniu. Nie mieliśmy powodów do narzekania w żadnym momencie. Mamy duże zaufania.

Magdalena Etfer Dodano: 2013-06-17

Profesjonalizm, bardzo dobra obsługa. Polecam.

Bartłomiej Hebda Dodano: 2013-06-16

Domowa atmosfera

Jadwiga Krzemińska Dodano: 2012-09-10

" Lepiej niż u babci " - fachowa opieka i dużo serca. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Gwiazdolandię innym rodzicom.

Magdalena Foit Dodano: 2012-09-09

Fachowa opieka nad dzieckiem. Dziecko zawsze jest czyste, najedzone i zadowolone, z przyjemnością idzie do żłobka, bez wątpienia wpływ na to mają przemiłe panie opiekunki . Z mojej strony pełne zaufanie.

Magda Franielczyk Dodano: 2012-09-05

" Gwiazdolandia" to Klub Maluszka godny zaufania, nie ma problemów nie do rozwiązania. Wspaniała i ciepła opieka, zawsze w kontakcie. Synek zadowolony, a to dla nas najważniejsze! Polecam wszystkim mamom wracającym do pracy i nie tylko!

Anna Boguszewicz Dodano: 2012-09-05

Opieka jak i sama placówka ok. bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Ryszard T. Dodano: 2012-09-03

Polecam - bardzo dobra opieka. Opiekunki sumienne, uśmiechnięte, troskliwe, współpracujące z rodzicami. Jestem (już 2 lata) spokojna o dziecko - jego rozwój i bezpieczeństwo.

Małgorzata Kuwaczka - Hajok Dodano: 2012-08-31

Moja 1,5 roczna córeczka płacze tylko, gdy trzeba iść do domu. Pójście do żłobka przeżywała tylko mama. Opieka rewelacyjna, dużo zabaw rozwijających dzieci. POLECAM!

Katarzyna Owczarz - Pietrzyk Dodano: 2012-08-30

Gorąco polecam uczestnictwo dzieci w zajęciach w Gwiazdolandii. Dzieci mają fachową opiekę. Personel jest bardzo profesjonalny i miły. Gorąco polecam

Joanna Korman - Luićk Dodano: 2012-08-30

Profesjonalna i miła kadra " cioć " pełna ciepła i serdeczności dla maluszka. Indywidualne podejście, atmosfera rodzinna. Nasza Zuzia z uśmiechem wchodzi do Klubu Maluszka

Joanna Bródka Dodano: 2012-08-30

Fachowa opieka, dobry kontakt i podejście do każdego dziecka. Miła atmosfera. Dobry kontakt pracowników z rodzicami. Jeden minus- brak placu zabaw.

Monika Wieczorek - Iwaniuk Dodano: 2012-08-30

Klub malucha Gwiazdolandia zapewnia dziecku fachową opiekę, smaczne jedzenie, zabawy tematyczne i pomoc w rozwoju osobowości. Szczerze polecam.

Halina Wielowińska - Sadłek Dodano: 2012-08-30

Polecam fachową opiekę "pod okiem" odpowiedzialnych i bardzo sympatycznych pań. Gwiazdolandia zapewnia bezpieczeństwo, bardzo dobry rozwój dziecka, komfort dla mamy.

Agnieszka Stomarczyk Dodano: 2012-06-11

Fachowa opieka, przyjazna atmosfera, miłe ciepłe i cierpliwe ciocie. Dziecko zawsze nakarmione i uśmiechnięte.

Aneta Cag Dodano: 2012-06-13

Gorąco Polecam. Fantastyczne miejsce dla dziecka. Opiekunki dobrze przygotowane do opieki nad dziećmi, mądre i troskliwe.

Aneta Brzezińska Dodano: 2012-08-09

Wspaniała opieka nad dziećmi, atmosfera miłości Pań do dzieci sprawia, że moja córka codziennie wstaje z uśmiechem w podskokach, biegnie do Gwiazdolandii.

Katarzyna Wójciak Dodano: 2012-06-20

Miła, rodzinna atmosfera, panie zawsze uśmiechnięte i sympatyczne, dziecko zadowolone, pod dobrą opieką, indywidualne podejście do dziecka.

Bednarska Sylwia Dodano: 2012-06-25

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, bardzo polecamy i dziękujemy

Artur Śmiejowski Dodano: 2012-07-02

Dziecko wraca do domu zadowolone, najedzone, zadbane, nauczyła się kontaktu z rówieśnikami. Profesjonalna i bardzo życzliwa kadra.

Krystian Kierat Dodano: 2012-06-22

Bardzo dobra opieka, fachowy personel, miła i przyjazna atmosfera.

Maria Łacisz Dodano: 2011-05-13

Miejsce bardzo ciepłe, przyjazne, wesołe. Córka wychodzi z klubu maluszka z uśmiechem na twarzy.

Beata Dworaczek - Straż Dodano: 2011-04-14

Opieka sprawowana bez zarzutu z pełną profesjonalnością.

Teresa Małota Dodano: 2011-11-23

Gorąco polecam GWIAZDOLANDIĘ ze względu na fachową i rzetelną opiekę nad dzieckiem oraz sympatyczne Panie opiekunki.

Małgorzata Duchnowska Dodano: 2011-11-28

Klub Maluszka pełni profesjonalną opiekę, "ciocie" są wspaniałe dla dzieci, pełne ciepła i serdeczności. Ogólna opinia bardzo pozytywna, godne polecenia.

Alicja Kotyńska Dodano: 2011-05-13

Fantastyczna, profesjonalna opieka nad dziećmi, wyróżniająca się przyjazna atmosfera. Personel z cudownym podejściem do dzieciaków.

Joanna Adamczyk Dodano: 2011-11-23

Pełna uwagi i troski opieka, rewelacyjne podejście do dzieci, pełna ciepła i miłości atmosfera. Słowem - Raj dla maluszków.

Karolina Jakowyszczuk Dodano: 2011-04-13

Idę do pracy i nie martwię się w niej o moją małą bo wiem, że jest pod dobrą opieką. Mam do Gwiazdolandi pełne zaufanie.

Małgorzata Filipiak Dodano: 2011-04-13

Dziecko z chęcią i uśmiechem zasuwa do żłobka.

Agata Padiasek Dodano: 2011-04-15

Profesjonalna opieka nad dziećmi, fachowa kadra, indywidualne podejście do klienta.

Paweł Maksimowicz Dodano: 2011-04-18

Opieka nad dzieckiem perfekcyjna, córeczka bardzo zadowolona, chętnie uczęszcza do klubu, uczy się nowych piosenek, wierszyków. Zawsze zadbana.

Małgorzata Staszewska Dodano: 2011-08-16

Przyjazna, domowa atmosfera. Fachowa opieka dla naszej córeczki. Polecamy wszystkim rodzicom.

Dariusz Hindur Dodano: 2011-04-22

Polecam wszystkim "GWIAZDOLANDIĘ". Wspaniała opieka, panie uśmiechnięte, sympatyczne, tworzą rodzinną atmosferę. Moje dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte a ja zadowolona.

Agnieszka Krzyżanowska Dodano: 2011-04-26

Polecam wszystkim "GWIAZDOLANDIĘ". Wspaniała opieka, panie uśmiechnięte, sympatyczne, tworzą rodzinną atmosferę. Moje dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte a ja zadowolona.

Agnieszka Krzyżanowska Dodano: 2011-04-26

Profesjonalna i godna zaufania opieka, ciekawe zajęcia, miłe i kompetentne "ciocie", które zawsze mają ciekawe pomysły na zabawę. Moja córcia jest tam szczęśliwa. 100% na TAK.

Anna Lachowska Dodano: 2011-04-14

Jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w w/w placówce. Atmosfera ciepła i domowa. Polecam.

Dorota Wrześniak Dodano: 2011-04-20

Jako mama 2,5 letniej Asi rekomenduje Klub Maluszka "Gwiazdolandia" jako miejsce przyjazne maluchom i służące ich ogólnemu rozwojowi.

Monika Burszczan Dodano: 2011-02-08

Gwiazdolandia - Klub Maluszka, który w 100% spełnił nasze oczekiwania jako rodziców. Polecamy.

Patryk Wasysliszyn Dodano: 2011-02-09

Profesjonalna placówka. Każda z Pań opiekunek wkłada całe serce w opiekę nad maluchami, czego dowodem jest nasz syn, który niejednokrotnie nie chce rozstać się z Paniami - dziękujemy.

Marcin Janusz Dodano: 2011-02-09

Wszystko w najlepszym porządku. Jako rodzic, jestem bardzo zadowolona z Gwiazdolandii.

Jadwiga Adamek Dodano: 2011-02-09

Placówka prowadzi fachową opiekę nad maluchami. "Rodzicielska" obsługa. Dziecko jest bardzo zadowolone i radosne - lubi chodzić do "ciotek".

Bartosz Komar Dodano: 2011-02-05

Jestem bardzo zadowolony z wykonywanej usługi. Jako ojciec z pełny zaufaniem powierzam swoje dziecko tej placówce.

Zbigniew Zbierzkowski Dodano: 2011-02-16

Gwiazdolandia oferuje fachową opiekę, ciekawe zajęcia, indywidualne podejście w zależności od potrzeb dziecka. Powierzam Paniom swoje dziecko z zadowoleniem obserwując jak pozytywnie się rozwija.

Joanna Kurda Dodano: 2011-02-07

Profesjonalna i godna zaufania opieka. Dobra organizacja, ciekawe zdjęcia i urozmaicone zajęcia w domowej atmosferze. Personel ma zaufanie dzieci i rodziców.

Anna Ankudowowicz Dodano: 2011-02-03

Fachowa i rzetelna opieka, usługi dopasowane indywidualnie do dziecka, miłe, kompetentne, zawsze uśmiechnięte Panie.

Renata Miciuła Dodano: 2011-02-03

Klub Maluszka na bardzo dobrym poziomie, spełnia wszystkie oczekiwania maluszków.

Marzena Białek Dodano: 2008-12-20

Placówka przyjazna dzieciom, bardzo dobra opieka. Godne polecenia!

Izabela Winiarczyk Dodano: 2008-12-20

Uważam, że dziecko jest bezpieczne gdy pracuję.

Andrzej Sowa Dodano: 2010-12-20

Profesjonalna opieka nad dzieckiem, personel wspaniały! Pełen serca, zaangażowania, miłości - wszystkiego - co potrzebne maluchom!

Joanna Klorek Dodano: 2009-12-20

Profesjonalne podejście do dziecka. Panie otwarte na każdą propozycję i zmiany pod kątem potrzeb dziecka. Dziecko dobrze się rozwija pod okiem Pań.

Katarzyna Grudnik Dodano: 2009-12-20

Z usługi korzystam od kilku miesięcy. Profesjonalne podejście. Usługa godna polecenia.

Arkadiusz Sochan Dodano: 2010-12-20

Zespół "Gwiazdolandii" cechują wysokie kwalifikacje oraz wielkie zaangażowanie w wykonywane obowiązki, sumienność i uczciwość.

Marta Podsiadło Dodano: 2008-12-20

Doskonała opieka, profesjonalna jakość, świetne przygotowanie. Dziecko spędza czas z innymi rówieśnikami, wspaniale się rozwija. Polecam.

Maciej Gdula Dodano: 2009-12-20

Klub Maluszka "Gwiazdolandia" to gwarancja profesjonalnej opieki nad dziećmi, sprawowanej przez osoby o wielkim sercu i nadzwyczajnych zdolnościach porozumiewania się z małymi ludźmi.

Aleksandra Różankowska Dodano: 2009-12-20

Serdecznie polecam "Gwiazdolandię" ze względu na profesjonalną opiekę nad dziećmi, miłą i bardzo sympatyczną atmosferę oraz zgrany zespół opiekunek.

Lucyna Winkler Dodano: 2009-12-20

Dane kontaktowe:
GWIAZDOLANDIA Żłobek
ul. Bernardyńska 46
44-100 Gliwice
woj. śląskie


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza