ostatnia aktualizacja: 2021-05-17
wejść na wpis: 21 531

O firmie

GWIAZDOLANDIA Gwiaździsty Żłobek - powstał z miłości, pasji, zaangażowania i marzeń, ale również z doświadczonej na własnej skórze potrzeby.
Macierzyństwo jest najpiękniejszym na świecie darem a możliwość obserwacji rozwoju dziecka najpiękniejszą nagrodą.

Placówka została założona w 2009 roku. Prowadzona jest przez wysoko wykwalifikowanych pedagogów, oraz położne. Przyjmujemy dzieci od 4 miesięcy do 3 lat.

Nasza siła tkwi w doświadczeniach oraz wielkiej pasji i wierze w to co robimy i mamy szczerą nadzieję, że każdy rodzic i każde dziecko, którzy zawitają w Gwiazdolandi poczują czar i miłość, którą to miejsce staramy się napełnić każdego dnia

GWIAZDOLANDIA - WÓJCIK, BRANICKI SP.JAWNA - realizujemy projekt dofinansowany z Funduszy europejskich.
GWIAZDZISTY ŻŁOBEK - wsparciem w aktywizacji zawodowej rodziców i opiekunów dzieci do lat 3.
Oferujemy zajęcia tematyczne, które zależnie od Państwa preferencji mogą być częścią integralną w przypadku pobytu całodziennego lub stanowić dodatkowe zajęcia, które z pewnością staną się znaczącym stymulatorem rozwoju Państwa pociechy.
Oferowane przez nas zajęcia to:

  • Angielski (dla dzieci od 2-ego roku życia)
  • Malowanki - zajęcia plastyczne na różnych poziomach
  • Muzykowanki - zajęcia muzyczno-ruchowe dla różnych grup wiekowych osobno

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych rodziców oferujemy Państwu również możliwość opieki nad dzieckiem poza standardowymi godzinami pracy placówki. Naszym priorytetem jest zadowolenie rodziców oraz radość i szczęście małych Gwiazdek, jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, wnioski i prośby.

ORGANIZUJEMY RÓWNIEŻ IMPREZY DLA MAŁYCH GWIAZDECZEK

Poza stałą opieką dzienną, dodatkowymi zajęciami mającymi na celu rozwój psychofizyczny oraz społeczny naszych Gwiazdek proponujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych takich jak:

  • Urodziny
  • Bale karnawałowe
  • Heloween

W ramach urodzin zapewniamy zarówno bezpieczne miejsce do zabawy jak i stałą opiekę animatora, który organizuje dzieciom zabawę, konkursy i dba by uśmiechy nie schodziły z buziaków.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MALUSZKÓW DO NASZEJ KRAINY !!!!

Oferta dla rodzeństwa
- 30% zniżki na drugi abonament

Oferta odrób lekcje w Gwiazdolandii
- W oparciu o ponad 10-letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oferujemy możliwość odrobienia lekcji w cenie 20,00 zł za 45 minut.

II Oddział - Gwiazdolandia Żłobek - ul. Diamentowa 11 Gliwice -
- tel: 504 242 045
III Oddział - Gwiazdolandia Żłobek - ul. Paderewskiego 56 Gliwice
-
- tel
: 509 983 750

IV Oddział - Gwiazdolandia Żłobek - ul.Jagiellońska 39
Gliwice -
- tel: 509 671 975

Szukajcie nas na www.facebook.com

Firma otrzymała tytuł -
FIRMA ROKU 2019

- w kategorii: ogólnopolskiej
- w branży: opieka

www.fachoweuslugi.pl


Rekomendacje od klientów indywidualnych (224)

Dodano: 2021-01-09Małgorzata Tatar

- Miłe Panie, opiekuńcze. Dużo pracy wkładają przy wychowaniu syna. Bardzo dużo rozmaitych zabaw, prac plastycznych.

Dodano: 2020-10-09Karolina Zdanek

Bardzo Polecam usługi świadczone przez GWIAZDOLANDIĘ - profesjonalna Załoga, Nr.1 w Gliwicach.

Dodano: 2020-08-26Iwona Grydziel

Fachowa opieka, nieoceniona pomoc w odpieluchowaniu. Fajne zajęcia manualne. Bardzo dobra informacja o dziecku, fachowe porady.

Dodano: 2020-06-24Aleksandra Kłopotarska

Żłobek Gwiazdolandia w Gliwicach to wspaniałe miejsce zapewniające profesjonalną, ale też niezwykle dobrą i troskliwą opiekę nad maluszkami. Kompetentna kadra podchodząca z sercem do dzieci, wspomagająca ich rozwój i tworząca przyjazną, ciepłą, rodzinną atmosferę.

Dodano: 2020-06-24Kinga Czorny

Gwiazdolandia to miejsce godne polecenia, gdzie dzieci znajdują otwarte serce, ciepło i radość, to taki drugi dom. Synek rozpoczął swoją przygodę w wieku 6 miesięcy i przychodzi tu z wielką przyjemnością. Codziennie witany jest z uśmiechem i życzliwością, a w weekendy pyta o swoją kochaną Ciocię.

Dodano: 2020-06-23Dominika Fic

Nie ma słów, którymi mogłabym określić jak bardzo jestem wdzięczna Ciociom za fenomenalną opiekę nad 3 moich dzieci. Wszystko - Rewelacja.

Dodano: 2020-06-23Anna Koj

Fachowa opieka. Rzetelne informacje na temat spędzonego dnia, bogate i ciekawe zajęcia dla dzieci. dziecko jest szczęśliwe gdy uczęszcza do tego Żłobka.

Dodano: 2020-08-14Marcin Bura

Profesjonalna opieka. Widoczna praca z dziećmi powoduje i pomaga w prawidłowym ich rozwoju. Dzieci chętnie uczęszczają do Żłobka.

Dodano: 2020-08-04Anita Grzegorek

Ciocie kochane. Syn bardzo chętnie uczęszczał do Żłobka. Polecam całym sercem.

Dodano: 2020-02-04Aneta Płoszczyca

Przemiłe Ciocie, fachowa opieka, bezpieczeństwo, a przede wszystkim uśmiech na twarzy mojego dziecka. Polecam !

Dodano: 2019-08-31Emilia Wolańska

Jestem bardzo zadowolona z usług Gwiazdolandii, dziecko było otoczone fachową opieką. Córka była zadowolona i widać było, że każdy dzień był dla niej przyjemnością.

Dodano: 2019-08-31Katarzyna Schuderla

Miła i fachowa opieka nad dzieckiem. Bardzo zaangażowana kadra, dbałość o zdrowe wyzywienie.

Dodano: 2019-08-31Dariusz Kamiński

Miejsce godne polecenia. Dzieci są pod opieką cudownych Cioć. Dużo zajęć, które zapewniają zabawę i rozwój dziecka. Urozmaicony jadłospis.

Dodano: 2019-08-31Aleksandra Piaskiewicz

Hania uczęszczała do Żłobka rok.Od samego początku z radością i wielką chęcią wstawała rano do Żłobka.I tak zostało do ostatniego dnia.REWELACYJNE "CIOCIE" i cała organizacja.Już tęsknimy.

Dodano: 2019-08-31Justyna Błoch

Polecam usługi Gwiazdolandii z zakresu opieki nad dziećmi.Cudowne Ciocie, wiele ciekawych zajęć, super dieta.Scisła współpraca z rodzicami.

Dodano: 2019-08-31Anna Grabska

Polecam Żłobek GWIAZDOLANDIA.Ciocie są miłe i zaangażowane.Jedzenie dobrej jakości, a zajęcia różnorodne, przynoszące radość dzieciakom.

Dodano: 2019-08-29Agnieszka Dyś

Fachowa opieka, elastyczne godziny, informowanie o wszystkich nieprawidłowościach (np.że dziecko ma biegunkę) na bieżąco.Nigdy nie było problemu, żeby dziecko mogło przyjść w dzień w którym standardowo nie chodzi.

Dodano: 2019-08-21Kamila Argenziano

GWIAZDOLANDIA jest niesamowitym miejscem dla dziecka.Ciepła, rodzinna atmosfera, dbanie o rozwój dziecka oraz stawianie na zdrowe odżywianie to tylko kilka z wielu zalet tej placówki.Mój syn przez cały czas w Gwiazdolandii był zawsze uśmiechnięty i szczęśliwy, rozwijał się bardzo mocno pod względem mowy, zdolności plastycznych oraz stał się dużo bardziej odważny i samodzielny.Miejsce zdecydowanie godne polecenia !

Dodano: 2019-07-31Jakub Foryś

Serdeczne podejście do dzieci. Bardzo profesjonalna obsługa dzieci.Wszystko jasno sprecyzowane.Polecam!.

Dodano: 2019-07-31Ewa Żukowska

Wspaniały Klub Malucha.Super ciocie zawsze uśmiechnięte i pogodne.Dużo zajęć artystycznych, dobre jedzenie - poznajemy nowe " smaki ".Atutem jest to, że wychodzą na ogród.POLECAM GORĄCO !

Dodano: 2019-07-30Paweł Supiński

W przedszkolu pracują najlepsze ciocie.Grupy są małe, dzięki czemu każdemu dziecku z osobna bez problemu są w stanie poświęcić czas.Menu dzieci jest zdrowe i pyszne.W Żłobku panuje przemiła atmosfera.Jest wiele zajęć dodatkowych.Najfajniejsze było to, że odbierając dziecko Pani która opiekowała się daną grupą potrafiła na bieżąco opowiadać o zachowaniu, rozwoju, smutku, radościach i wszelkich emocjach, które towarzyszyły dziecku przez cały tydzień.Jest to najlepszy dowód bardzo dobrej opieki.

Dodano: 2019-07-10Karolina Ochyra

Miejsce godne polecenia, dzieci są pod super opieką.Zajęcia dostosowane do wieku.Bardzo dobre jedzenie, również dostosowane do wieku dziecka.Syn wchodzi i wychodzi uśmiechnięty.

Dodano: 2019-05-29Marzena Waniewska

Wspaniałe miejsce z cudownymi "ciociami" i pysznym jedzeniem.Świetnymi atrakcjami dla maluchów.Jak najbardziej Polecam !!

Dodano: 2019-04-13Michał Konior

Polecam Żłobek Gwiazdolandia przy ul. Bernardyńskiej w Gliwicach.Bardzo dobra opieka.Dobre i zdrowe jedzenie oraz ciekawe zajęcia dla dzieci.

Dodano: 2019-04-10Monika Langer

Opieka fachowa, ciocie wspaniałe. Dziecko Szczęśliwe.

Dodano: 2019-02-13Agata Głogowska

Profesjonalna opieka pedagogiczna.Dziecko zawsze do domu wracało szczęśliwe.Stały kontakt i doskonały przepływ informacji.Placówka godna polecenia.

Dodano: 2019-02-12Katarzyna Strzyteska

Gwiazdolandia - miejsce, personel, forma i sposób zajmowania się dziećmi i spędzania z nimi czasu w Placówce - zadowalający.Z przyjemnością, radością oraz spokojem w głowie i na sercu oddaliśmy nasze dzieci pod opiekę do GWIAZDOLANDII.

Dodano: 2019-02-12Agnieszka Szatyńska - Szabla

W pełni profesjonalna opieka, świetne podejście opiekunów.Dziecko zadowolone i codziennie z nowymi umiejętnościami i wrażeniami.Polecam w 100% .

Dodano: 2019-02-12Laura Kowalska

Super atmosfera, kochane ciocie.Dziecko szczęśliwe i zadowolone.Polecam!

Dodano: 2019-01-15Anna Kołakowska

Żłobek Gwiazdolandia to miejsce nowoczesne, w pełni przystosowane pod maleństwa tam uczęszczające, ale przede wszystkim cudowne, kompetentne osoby, które oddają tym dzieciom swoje serce. Z troską, uczuciem się nimi opiekują, uczą funkcjonowania w grupie.

Dodano: 2018-11-15Karina Jurecka

Żłobek Gwiazdolandia to najlepszy, najprzyjemniejszy z Gliwickich do których uczęszczały moje dzieci.Doskonała opieka co świadczy brak płaczu na dzień dobry.

Dodano: 0218-07-29Paulina Samborowska

Profesjonalna, godna zaufania opieka.Duży rozwój dziecka.Bardzo miła atmosfera i i super zabaw.Polecamy!

Dodano: 2018-06-26Oyun - Erdene

Jestem zadowolona, ponieważ Panie są tam miłe, opiekuńcze i komunikatywne.Z każdego dnia pobytu moich dzieci w Żłobku miałam informację co robiły, ile zjadły, jak spały itd...Tylko proponowałabym więcej spacerów.

Dodano: 2018-09-03Małgorzata Kłota

Opieka dzienna nad dzieckiem do lat 3 jest bardzo PROFESJONALNA. Dziecko z uśmiechem uczestniczy w zajęciach.

Dodano: 2018-09-03Filip Gałuszka

Polecam. Opieka na najwyższym poziomie, bardzo rozwija i uczy.

Dodano: 2018-09-03Tomasz Walczuk

Bardzo dobra opieka dziecka. Wojtek wracał zawsze zadowolony do domu.

Dodano: 2018-09-03Dominika Wójcik

Żłobek przyjazny dziecku. Personel profesjonalnie traktujący opiekę nad dzieckiem. Komunikacja z rodzicami na poziomie bardzo dobrym. Wygodna forma funkcjonowania żłobka dostosowana do potrzeb rodziców. Żłobek przystosowany do potrzeb i bezpieczeństwa dziecka.

Dodano: 2018-09-01Ewa Basta

Serdecznie polecam Gwiazdolandię.Opieka fachowa, dziecko zachwycone.Gorąco polecam!

Dodano: 2018-08-31Monika Czaja-Schier

W pełni profesjonalna i rzetelna opieka nad dzieckiem.Personel kładzie duży nacisk na rozwój dziecka, ponadto jest kompetentny, zaangażowany w swoją pracę, a co najważniejsze uprzejmy i życzliwy.Polecam.

Dodano: 2018-08-31Katarzyna Pietrek

Jestem bardzo zadowolona z prowadzonych usług.Opiekunki na najwyższym poziomie.Uśmiech i zadowolenie dziecka jest dla mnie gwarantem jakości Żłobka.Dziękuję !

Dodano: 2018-08-31Magdalena Pasella

Placówka godna polecenia!Fachowa opieka nad dziećmi.Syn codziennie uśmiechnięty i zadowolony.

Dodano: 2018-08-31Karolina Skorupa - Nowak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Gwiazdolandii.Panie są bardzo miłe i zawsze powiedzą kilka słów o tym co robiło dziecko w ciągu dnia.Polecamy z czystym sumieniem !

Dodano: 2018-08-31Małgorzata Szczęsny

Opieka w Żłobku była najwspanialsza na świecie.Pyszne i zdrowe jedzonko, cudownie rozwijające zajęcia.To była najlepsza opieka dla mojego syna.

Dodano: 2018-08-31Szymon Markowicz

Opieka była sprawowana bardzo dobrze i bez zastrzeżeń.Podkreślić należy elastyczność personelu w realizacji opieki. (np.godziny opieki, odpieluchowywanie...)

Dodano: 2018-08-31Magdalena Bacławska

ŻŁOBEK Godny polecenia.Najwyższa jakość usług.

Dodano: 2018-08-31Joanna Gołębska

Najlepsze miejsce dla Maluchów !Niezastąpione ciocie, dzieci zawsze uśmiechnięte i chętnie wracają każdego dnia.

Dodano: 2018-08-31Anna Rycombel

Dziecko zadowolone, świetna atmosfera.Dziecko uczyło się nowych rzeczy.W 100% polecamy Placówkę.

Dodano: 2018-08-31Justyna Sidłak

Gorąco polecam i rekomenduję Żłobek GWIAZDOLANDIA, gdzie przez pół roku uczęszczał mój synek.Dziecko z radością uczęszczało, a ciocie dokonały wszelkich starań aby się tam dobrze czuł.

Dodano: 2018-08-30Natalia Sudoł - Ginalska

Serdecznie polecamy Żłobek Niepubliczny Gwiazdolandia w Gliwicach.Panie tam pracujące są ciepłe, miłe, bardzo troskliwe.Będziemy z ogromną radością wspominali to miejsce.

Dodano: 2018-08-30Aleksandra Bazan

Bardzo dobra opieka nad synem.Konkretne nt. spędzonego dnia (dot.jedzenia, spania).Polecam opiekę w Gwiazdolandii !

Dodano: 2018-08-27Tomasz Jeziorski

GWIAZDOLANDIA to wspaniały Żłobek w którym dzieci mogą liczyć na świetną opiekę, super zabawę i cudownie spędzony czas.Panie opiekunki wkładają całe serce w zajęcia z naszymi małymi pociechami.

Dodano: 2018-08-16Dominika Fic

Wspaniały Żłobek z fantastyczną kadrą i podejściem do dziecka.Syn bardzo lubi chodzić tam i z pewnością będzie tęsknił za tym miejscem w przedszkolu.Młodsze rodzeństwo też tam będzie chodzić.

Dodano: 2018-08-16Maja Jabłońska

Żłobek oceniam bardzo wysoko.Profesjonalna i bardzo miła kadra zapewnia dzieciom dobrą opiekę i atmosferę. liczne zajęcia w ciekawy sposób stymulują rozwój dzieci.

Dodano: 2018-08-14Olga Pikulska

Nasze dziecko dobrze czuje się w Żłobku i jest pod bardzo dobrą opieką.Miła i doświadczona kadra dba o rozwój i dobre nawyki dzieci oraz organizuje ciekawe zajęcia.W Żłobku jest czysto i ma własny płac zabaw.

Dodano: 2018-08-13Anna Malejka - Krasucka

Bardzo dobrze zorganizowana opieka nad dzieckiem.Wspaniałe, serdeczne wychowawczynie.Jestem bardzo zadowolona i polecam.

Dodano: 2018-08-10Katarzyna Lekslutis

Jestem bardzo zadowolona z usług GWIZDOLANDII.Dziecko zawsze zadbane, najedzone, wyspane i szczęśliwe.

Dodano: 2018-06-19Anna Rutkowska

Żłobek GWIAZDOLANDIA jako najbardziej godny Polecenia !

Dodano: 2017-09-27Ewa Tompalska

Rekomenduję usługę Żłobka " GWIAZDOLANDIA " jako pewnej i godnej zaufania.Fachowa opieka, zaangażowanie opiekunek i miła atmosfera sprawiają, że dziecko chętnie uczęszcza do " Gwiazdolandii ".

Dodano: 2017-09-27Marzena Sobczyk

Jestem bardzo zadowolona z opieki moim dzieckiem i bardzo wszystkim polecam tę Placówkę!

Dodano: 2017-09-25Małgorzata Kwiatkowska

Świadczone usługi na najwyższym poziomie!Zarówno córka jak i ja byłyśmy zadowoleni z opieki jakie były świadczone w Gwiazdolandii.

Dodano: 2017-09-08Olga Frost

Wybór Klubu Maluszka " Gwiazdolandia " to najlepsza decyzja jaką podjęłam poszukując opieki dla swojego synka.Atmosfera jaka tam panuje i zaangażowanie personelu, a przede wszystkim uśmiech mojego dziecka to najlepsze potwierdzenie, że jest mu tam dobrze...jak w domu!Ciocie otaczają dzieci dużą troską, dzięki czemu czują się bezpiecznie.Kolejne dziecko z pewnością poślemy do " Gwiazdolndii ".

Dodano: 2017-10-08Tomasz Jeziorski

Jestem bardzo zadowolony z usług Żłobka "Gwiazdolandia".Super "Ciocie" bardzo dobrze zajmują się podopiecznymi.

Dodano: 2017-08-31Natalia Niedziela

Miejsce godne Polecenia! Zapewniło całodzienną opiekę naszemu Dziecku, prawidłowy rozwój psychoruchowy oraz radość i dużo dużo miłości! Placówka z pewnością zasługuje na wyróżnienie!

Dodano: 2017-08-31Ewa Matulicz

Świetna Placówka, wspaniała opieka nad dziećmi.Dzieci bardzo zadowolone, chętnie uczęszczały do Żłobka.Rodzice Szczęśliwi.

Dodano: 2017-08-31Marta Bigos

Gwiazdolandia to rewelacyjne miejsce dla naszych gwiazdeczek.Opieka profesjonalna, dużo atrakcji.Ciocie najlepsze na świecie.Najważniejsze, że dzieci zawsze uśmiechnięte. Polecam !

Dodano: 2017-08-31Beata Podlaska

GWIAZDOLANDIA to wspaniałe miejsce.Moja córeczka czuje się tak jak w domu.Opieka na najwyższym poziomie.Ciekawe zajęcia rozwijające wyobraźnię dziecka.Najchętniej zostawiłabym swoje dziecko w Gwiazdolandii do momentu pójścia do szkoły.

Dodano: 2017-08-31Małgorzata Krupa

Pełna miłości, serca i ciepła, profesjonalna opieka oraz wspomagania rozwoju mojego syna, który z radością uczęszczał codziennie do Gwiazdolandii.

Dodano: 2017-08-31Hanna Ignasiak

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług żłobka.Syn uwielbia tam chodzić, jest radosny.Opieka nad dziećmi jest fachowa i z sercem.Na wspaniałe ciocie zawsze można liczyć ==

Dodano: 2017-08-31Agnieszka Janowicz - Ksiądz

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad córką.Gwiazdolandia solidnie, profesjonalnie i z sercem zajmuje się dziećmi.Panie opiekunki wraz z szefową przemiłe, zawsze chętne do rozmowy na temat dziecka, serdeczne, oddane, kochane.Uczą dzieci tańczyć, śpiewać, chodzić w grupie.Dużo prac plastycznych wykonują z dziećmi.Wspaniałe jest też to, że nigdy nie mają o nic pretensji i nie mówią źle o dzieciach.

Dodano: 2017-08-31Katarzyna Wilk - Widuch

Zapewnienie dziecku czasu wolnego poprzez liczne atrakcje oraz zajęcia edukacyjne.Profesjonalna, rzetelna i fachowa opieka kadry nad dzieckiem.Dziecko poprzez okres 2 lat uczęszczania do placówki niezwykle się rozwinęło.

Dodano: 2017-08-31Anna Starzec

Polecam gorąco, bardzo dobra opieka, ciocie uwielbiają dzieciaczki, które chodzą z ochotą i uśmiechem na twarzy.Dzieci mają dużo zajęć i atrakcji.

Dodano: 2017-08-31Alicja Zajfert

Z całego serca polecam " Gwiazdolandię ".Firma świadczy usługi najwyższej jakości.

Dodano: 2017-08-31Joanna Połącarz

Najlepsza rekomendacja to dziecko, które mówi uwielbiam moje "przedszkole".Wykwalifikowana kadra, z indywidualnym podejściem do dzieci.Domowa atmosfera. Różnorodny program zajęć stymulujący wyobraźnię i kreatywność.Zapewnione atrakcje związane z urodzinami, zabawy, świąteczne teatrzyki.Gorąco polecam.

Dodano: 2017-08-25Katarzyna Owczarz - Pietrzyk

Najbardziej przyjazne miejsce dla dzieci w Gliwicach - przetestowane na dwójce dzieci.

Dodano: 2017-08-30Krzysztof Walaszek

Miła i fachowa opieka.Personel dobrze przygotowany do opieki z indywidualnym podejściem do dziecka.Dużo zajęć dodatkowych, atrakcje dla dzieci (np.tresura piesków).

Dodano: 2017-08-30Jakub Witecy

Bardzo dobra dbałość o rozwój dziecka oraz świetna opieka sprawia, iż rodzice z radością oddają swoje pociechy pod fachową opiekę w Gwiazdolandii.Polecam !

Dodano: 2017-08-30Katarzyna Paszyńska

Żłobek " Gwiazdolandia " to miejsce godne polecenia - fachowa opieka, ciekawe zajęcia.Syn chętnie wracał nawet po długiej przerwie.

Dodano: 2017-08-30Agnieszka Sterkowiec

Opieka dzienna na bardzo wysokim poziomie.Miłe i profesjonalne Panie.Jestem bardzo zadowolona.

Dodano: 2017-08-30Aurelia Wieciek

Bardzo polecam " Gwiazdolandię".Dziecko uśmiechnięte i zadowolone.Dzięki spotkaniu z pieskiem, przełamało swój lęk przed psami.Niesamowicie rozwinęło się plastycznie i społecznie.Pracujące ciocie - na medal !

Dodano: 2017-08-30Klaudia Pręda

Rekomenduję Żłobek Gwiazdolandia jako fachowe i bezpieczne miejsce dla dzieci.Dziecko czuło się bardzo dobrze i było super opieką.

Dodano: 2017-08-28Beata Karpińska

Placówka Przyjazna Dzieciom i Rodzicom.Opieka i zaangażowanie w rozwój Dziecka.Kwestia do poprawy - zorganizowanie placu zabaw dla dzieci, ewentualnie spacerów.

Dodano: 2017-08-24Magdalena Krośniak

Żłobek GWIAZDOLANDIA to rewelacyjne miejsce, w którym panuje ciepła atmosfera.Pogodne i pełne życzliwości ciocie w profesjonalny sposób opiekują się dziećmi.Córka uwielbia spędzać czas w Gwiazdolandii, zawsze wychodzi uśmiechnięta i zadowolona.Cała załoga Klubu troszczy się o swoje pociechy okazując im dużo miłości.Organizowane zajęcia wspomagają prawidłowy rozwój dzieci.Wybierając Gwiazdolandię jako Żłobek dla Naszej córki, trafiliśmy w dziesiątkę.Dziękujemy i gorąco polecamy !

Dodano: 2017-08-24Aleksandra Okarmus

Fantastyczne "CIOCIE", miejsce świetnie przygotowane dla dzieci!Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wiemy, że codziennie oddajemy nasze dziecko w dobre ręce!

Dodano: 2017-08-24Justyna Cieśla

Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonywanych usług.Bardzo fachowa opieka !!!

Dodano: 2017-08-23Anna Mroczkowska

Profesjonalna, pełna zaangażowania Placówka.Córka z ogromną przyjemnością uczęszcza do żłobka.W ciemno każdemu Rodzicowi polecę żłobek "Gwiazdoladia"!Dziecko zawsze najedzone i suche !

Dodano: 2017-08-21Ewa Ostaszewska

Polecam gorąco po 3 latach spędzonych w Gwiazdolandii.Ludzie o wielkim sercu.Super miejsce, które opuszczamy z żalem !!!

Dodano: 2017-09-01Agnieszka Górniak

Serdecznie mono polecam.wszystko w jak najlepszym porządku.Dziecko oddałam ze spokojem.

Dodano: 2017-09-01Tomasz Maciaszczyk

Bardzo polecamy.Wspaniała opieka.Fantastyczny i niezapomniany pobyt i zajęcia.

Dodano: 2017-08-31Tomasz Cudecki

Bardzo dobra opieka.Zapewniona wysoka opieka i zajęcia.Dużo zajęć dla dzieci, bardzo dobre posiłki.Jesteśmy bardzo zadowoleni, dziecko również.

Dodano: 2017-08-29Juliusz Maciejko

Serdecznie polecam Żłobek " Gwiazdolandia".Wspaniała obsługa za którą mój syn zatęskni.

Dodano: 2017-08-31Karolina Szewczenko-Kuczara

Jesteśmy w Gwiazdolandii od listopada do końca sierpnia.Jesteśmy bardzo zadowoleni !

Dodano: 2017-09-29Anna Grabska

Bardzo dobry Żłobek.Profesjonalna opieka.Różnorodność zajęć dodatkowych.

Dodano: 2017-08-28Anna Sindut

Jestem super zadowolona z opieki nad moim synem.Syn zrobił ogromne postępy.Serdecznie poleca Gwiazdolandię !!!

Dodano: 2017-08-28Anna Lisniewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Placówką.Dziecko było otoczone właściwą opieką, ciepłem.Zawsze z uśmiechem zostawało i wracało do domu.Miałam stały kontakt z opiekunkami.

Dodano: 2017-07-01Beata Zachariasz - Misz

Najlepsza opieka dla mojego dziecka jaką mogę sobie wyobrazić.Synek uwielbia ciocie i kolegów.Opieka na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo i pomoc dla rodziców.POLECAM w 100%.

Dodano: 2017-07-01Michał Cholewa

Klub Maluszka " Gwiazdolandia" doskonale spełnił moje oczekiwania.Mój syn bardzo się cieszył z codziennych wizyt w ich placówce.Zarówno opiekunki jak i kierownictwo robiły wszystko, żeby "Gwiazdolandia " była przyjazna tak dla dzieci jaki i rodzica.

Dodano: 2017-06-30Iwona Buchozik

Serdecznie polecam Gwiazdolandię wszystkim rodzicom.Prawdę mówiąc zostawiając córkę w żłobku czułam,że jest w lepszych rękach niż w domu.

Dodano: 2017-06-30Dorota Janusz

W Gwiazdolandii panuje ciepła i domowa atmosfera.Ciocie są uśmiechnięte, pełne pomysłów i mają podejście do maluchów.Szymon czuje się tam dobrze, chętnie chodzi do Klubu Maluszka i zdarza się, że nie chce stamtąd wychodzić.Gwiazdolandia oferuje różnorodne, ciekawe zajęcia oraz zabawy na świeżym powietrzu.Nie miałam problemu z wyborem miejsca, gdzie będzie uczęszczał mój drugi syn.

Dodano: 2017-06-30Dagmara Gałajda

GWIAZDOLANDIA to miejsce o niezwykłej atmosferze.Pracujące tam osoby są zaangażowane, profesjonalne i w pełni oddane dzieciom.Współpracę z Gwiazdolandią cechuje ogromna otwartość, elastyczność, zrozumienie potrzeb rodziców i dzieci.Każda sugestia jest rozważana, każda prośba spełniona.Z pełnym zaufaniem i przyjemnością polecam to miejsce każdemu rodzicowi.

Dodano: 2017-06-30Tomasz Woźniczko

Usługi w jak najlepszym porządku.Opieka nad dzieckiem należyta.System karmienia zdrowy bez zastrzeżeń.

Dodano: 2017-06-30Anna Koj

GWIAZDOLANDIA - gwarantuje miłą i profesjonalną kadrę opiekunek dziennych.Zajęcia dla dzieci są interesujące i rozwijające.Sale zabaw bezpieczne i kolorowe.Dziecko bardzo chętnie uczęszcza do tego Klubu Malucha.

Dodano: 2017-06-22Natalia Rożek

Fachowa opieka. Dziecko z przyjemnością i uśmiechem na twarzy szło do żłobka.Serdecznie polecam! (Opieka nad dzieckiem młodszym niż 3 lata)

Dodano: 2017-06-02Aleksandra Pluta

Rekomenduję Żłobek Gwiazdolandia jako fachowe i bezpieczne miejsce dla dzieci.

Dodano: 2016-11-16Łukasz Sawicki

Gwiazdolandia to miejsce świetnie zorganizowane i dobrze zarządzane.Dziecko zawsze z uśmiechem szło do żłobka.Bardzo pozytywnie oceniamy pracę pań opiekunek, którym raz jeszcze dziękujemy za opiekę nad naszym synem i okazane mu serce.

Dodano: 2016-08-31Krzysztof Kogut

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Żłobka Gwiazdolandia.Dziecko czuło się bardzo dobrze i było otoczone super opieką.

Dodano: 2016-11-16Monika Kotowrocka

Fachowa, sympatyczna obsługa. Dzieci zadowolone, podejście bardzo dobre. Super, super, super !

Dodano: 2016-08-31Sabina Dusza - Sowa

Syn w Gwiazdolandii miło spędzał czas na zabawie (w budynku i na świeżym powietrzu) i poznaniu nowych rzeczy i osób.Dbano o jego bezpieczeństwo, zaspakajano potrzeby.

Dodano: 2016-08-29Aleksander Bednarz

Miła, fachowa opieka nad dzieckiem.Dziecko zachwycone uwielbiało chodzić do tego żłobka.

Dodano: 2016-08-29Beata Barska - Borys

Polecam wszystkim Rodzicom żłobek Gwiazdolandia w Gliwicach przy ul. Bernardyńskiej.Opieka b.dobra, ciocie - opiekunki miłe i troskliwe.Córka od pierwszego do ostatniego dnia pobytu zawsze chętnie zostawała w żłobku - co jest najlepszą rekomendacją. Dużo atrakcji dla dzieci.

Dodano: 2016-08-29Barbara Mazur

Fachowa i miła obsługa.Umowa dopasowana do potrzeb rodziców.Dziecko zadowolone z pobytu w przedszkolu.(Opieka pielęgnacyjna i wychowawcza nad dzieckiem).

Dodano: 2015-06-24Katarzyna Wachnik

Bardzo dobra opieka, miła i profesjonalna kadra nauczycielska.Kolorowo wyposażone sale zajęć, ładnie i przyjemnie.Polecam z całego serca - Jak w domu - !!!

Dodano: 2015-06-24Patrycja Biały

Opiekunki dziecka są zawsze uśmiechnięte i dziecko chętnie idzie do żłobka.Syn zawsze z uśmiechem i radością reaguje na "ciocie". Polecam !

Dodano: 2015-06-18Dorota Majchrzak

Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dobrze się rozwija.W Klubiku dużo uwagi poświęca się str. artystycznej tj. prace plastyczne oraz zabawy przy muzyce.

Dodano: 2016-06-18Barbara Kurek

Polecam GWIAZDOLANDIĘ - moje dzieci są tam bezpieczne, najedzone.Ciocie są miłe i je przytulają.Odbieram je zawsze uśmiechnięte.Wzorowa współpraca.

Dodano: 2015-06-16Anna Muchalska

Długo szukaliśmy żłobka, przedszkola dla naszej córki, gdzie czułaby się dobrze.W końcu ZNALEŹLIŚMY......

Dodano: 2015-05-23Anna Żołnowska

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA.Do Klubu maluszka uczęszcza moja córka Hania, zawsze wraca uśmiechnięta i szczęśliwa.Wiem, że ma fachową, profesjonalną opiekę.Ciocie są przemiłe i zawsze można na nie liczyć.Gorąco Polecam!

Dodano: 2015-03-19Anna Wojtowicz

Super miejsce i bardzo miłe " Ciocie", dzieci traktowane są indywidualnie, dzięki czemu adaptacja trwa bardzo krótko.Gorąco i serdecznie polecam ten Klub Malucha.

Dodano: 2015-02-17Beata Zachariasz - Misz

Bardzo dobra opieka nad dzieckiem.Fachowa i profesjonalna Firma.Usługi na najwyższym poziomie.Doradztwo i pomoc w sprawach związanych z dzieckiem.Dużo miłości i ciepła ze strony opiekunek.

Dodano: 2015-02-16Danuta Wacław Klyta

Placówka zapewnia opiekę nad małym dzieckiem na Bardzo Wysokim Poziomie, starannie i profesjonalnie.Brak zastrzeżeń w zakresie świadczonej usługi.

Dodano: 2015-02-13Aleksandra Rollaner

Klub zapewnia fachową i troskliwą opiekę dla dzieci.Prowadzone są różnorodne zajęcia plastyczne, ruchowe, edukacyjne, które świetnie wpływają na rozwój dziecka.Panuje tam miła atmosfera, nianie troskliwie zajmują się podopiecznymi, dając im ciepło i poczucie bezpieczeństwa.

Dodano: 2015-02-06Aleksandra Staroń-Juźwiak

Jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszą córeczką.Opieka jest profesjonalna i na wysokim poziomie.

Dodano: 2015-02-06Damian Kaźmierczak

Jesteśmy super zadowoleni.

Dodano: 2015-02-05Sławomir Spyt

Gorąco Polecam korzystanie z usług Klubu Malucha " GWIAZDOLANDIA " w Gliwicach.Moje dziecko bardzo chętnie tam uczęszcza.Rodzice bardzo zadowoleni z rozwoju dziecka.Solidny i Miły ZESPÓL !

Dodano: 2015-02-04Beata Wójcik

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem, czego najlepszym dowodem jest uśmiechnięty synek, który bardzo chętnie uczęszcza do Klubu.Codziennie wraca najedzony, dotleniony, przynosząc do domu ciekawe prace wykonane ze swoimi "ciociami".

Dodano: 2015-02-04Aleksandra Wilczyńska-Kogut

Placówka spełnia wszystkie wymagania Rodziców.Kadra bardzo kompetentna zainteresowana dobrem dziecka.Współpraca elastyczna, godna polecenia .

Dodano: 0205-02-03M.P.

Wspaniała i odpowiedzialna opieka, cierpliwość, zaangażowanie.Bardzo duża wrażliwość na potrzeby dzieci.Z całego serca dziękujemy Ciociom i POLECAMY !

Dodano: 2015-02-02Anna Szawerna

Zdecydowanie Polecam! bardzo profesjonalne i ciepłe podejście do dziecka.Panie opiekunki są bardzo zaangażowane w zajęcia i traktują każde dziecko indywidualnie.ja, jako mama jestem spokojna bo wiem, że mój Smyk jest pod doskonałą opieką i świetnie się bawi!

Dodano: 2015-01-30Adriana Cisowska - Paprocka

Bardzo profesjonalna obsługa.Miła atmosfera, super jedzenie.Cudowne Panie Opiekunki.Oby więcej takich miejsc było!

Dodano: 2015-01-30Agnieszka Barcz-Mańka

Punkt Przedszkolny "GWIAZDOLANDIA" w Gliwicach został mi polecony przez znajomych.Jestem bardzo zadowolona z opieki zapewnianej mojemu 2-letniemu synowi w tej Placówce.Profesjonalizm personelu oraz różnorodność zajęć wspomogły szybszy rozwój mojego dziecka w sferze motoryki, zasobu słownictwa i dyscypliny.

Dodano: 2015-01-30Dorota Majchrzak

Gorąco polecam.Córeczka uwielbia chodzić do Klubiku, który zapewnia dużo zabaw i zajęć plastycznych.

Dodano: 2014-04-30Maria M

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA. Opieka jest profesjonalna. Personel miły i sympatyczny.

Dodano: 2014-04-12M.P.

POLECAM KAŻDEMU RODZICOWI. Odpowiedzialna opieka i dobra organizacja.

Dodano: 2014-04-11Patrycja Janowska

Chłopcy chętnie uczęszczają do GWIAZDOLANDII.Wysoki poziom i mnóstwo kreatywnych zabaw.Domowa atmosfera sprawia, iż dzieci czują się jak w domu.

Dodano: 2014-04-08Ilona Jaskulska

Dziecko bardzo chętnie uczęszcza do żłobka.Panie opiekunki bardzo miłe i pomocne.Profesjonalna opieka, wspaniała atmosfera.

Dodano: 2014-04-03Aleksandra Złukowska

Do Klubu Maluszka uczęszcza mój syn.Jesteśmy razem bardzo zadowoleni.Maciuś robi niesamowite postępy w rozwoju.Szkoda, że ten czas tak szybko leci, bo niedługo do przedszkola, a kochane Ciocie!!! zostaną.

Dodano: 2014-04-03Aleksandra Złukowska

Do Klubu Maluszka uczęszcza mój syn.Jesteśmy razem bardzo zadowoleni.Maciuś robi niesamowite postępy w rozwoju.Szkoda, że ten czas tak szybko leci, bo niedługo do przedszkola, a kochane Ciocie!!! zostaną.

Dodano: 2014-04-03Tomasz Fołda

Polecam Klub Malucha " Gwiazdolandia" - profesjonalna obsługa, uśmiechnięte dziecko.

Dodano: 2014-04-02Michalina Pytel

"GWIAZDOLANDIA" to Klub Maluszka godny polecenia.Dziecko jest otoczone fachową opieką i ciepłą - wręcz rodzinną atmosferą.Synek wraca z "PRZEDSZKOLA" uśmiechnięty, nakarmiony, czysty i roześmiany. POLECAM !

Dodano: 2014-04-02Małgorzata Niemkowska

Jestem bardzo zadowolona, ponieważ dziecko chętnie uczęszcza i rozwija się w kontaktach z dziećmi.Polecam.

Dodano: 2014-04-02Justyna Chmurzyńska-Romanowska

Doskonała i troskliwa opieka nad najmłodszymi dziećmi w żłobku " Gwiazdolandia "

Dodano: 2014-04-01Łukasz Garyga

Od ponad roku Gwiazdolandia stanowi dla naszego synka drugi dom z czego zarówno on jak i my Rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni.Gorąco Polecamy !

Dodano: 2014-03-28Karolina Klimowicz

" GWIAZDOLANDIA " to Klub Maluszka o bardzo domowej atmosferze, z indywidualnym podejściem do dzieci i rodziców.Wspaniałe i ciepłe " Ciocie ", które nasz synek uwielbiał.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, bo wiemy że przez tych parę godzin dziennie był w dobrych rękach.GORĄCO POLECAMY!!! (Dzienna opieka dziecka od 8-go do 21-go miesiąca życia)

Dodano: 2014-03-27Dariusz Curyło

Miła i fachowa opieka nad moim dzieckiem.

Dodano: 2014-03-25Aleksandra Januszewska

Profesjonalna opieka nad dzieckiem.Informowanie Rodzica o istotnych zmianach dotyczących dziecka.

Dodano: 2014-03-01Julita Mac - Loeb

Klub Maluszka "GWIAZDOLANDIA" to bardzo fachowa i rzetelnie wykonująca powierzone im zadania Firma -( czyli opieka, nauka, zabawa z i nad dziećmi).Mój synek super się rozwija i uwielbia wszystkie Panie.Serdecznie POLECAM .Właścicielka Firmy to osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy i dobra.

Dodano: 2014-03-24Hieronim Klorek

KLUB MALUSZKA na najwyższym poziomie.Pod nadzorem super cioć zostawiałem syna, obecnie uczęszcza córka.GORĄCO POLECAM.

Dodano: 2014-03-01Bożena Kuncewicz-Rojek

Przedszkole Gwiazdolandia to profesjonalne i w pełni oddana opieka nad dziećmi.BARDZO POLECAM !!!

Dodano: 2013-08-31Fatima Bazyluk

Pani Beata Wójcik posiada odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie umożliwiające właściwe i profesjonalne prowadzenie Klubu Maluszka."Nianie" pracujące w "Gwiazdolandii" mają bardzo dobre podejście do dzieci.W Klubie Maluszka jest zawsze czysto i schludno, posiłki są smaczne.Dzięki " Gwiazdolandii" moje dziecko spędza czas miło i pożytecznie.Polecam Klub Maluszka "GWIAZDOLANDIĘ" BARDZO !

Dodano: 2013-08-30Anna Ślusarczyk

Klub Maluszka " Gwiazdolandia " od stycznia 2011r w sposób fachowy i z dużym zaangażowaniem sprawuje opiekę nad moją córką, która chętnie pozostaje pod opieką personelu Klubu. (Opieka nad dzieckiem trwa)

Dodano: 2013-08-25 Katarzyna Wojtynek

Nasze dziecko z radością biegało do Gwiazdolandii. Nauczyło się zabaw, piosenek, wiersz i bycia w grupie.W domu z przejęciem opowiadało co nowego w żłobku. Bal maskowy i Rodzinny pamięta do dziś. Drugie dziecko też tu zapiszemy.

Dodano: 2013-08-05Iwona Klepacz

Tomuś chętnie zostaje w Klubie, a co za tym jest mu dobrze i niczego nie brakuje.Oboje jesteśmy zadowoleni. (Opieka nad dzieckiem)

Dodano: 2013-08-02Nina Krawczyk- Rygiel

Polecam usługi Firmy GWIAZDOLANDIA.Opieka jest profesjonalna.Personel miły i sympatyczny.

Dodano: 2013-08-01Anna Ślusarczyk

Fachowa i troskliwa opieka.Dobry kontakt dziecka z opiekunkami.Informacje o zachowaniu dziecka przekazywane są rodzicom na bieżąco.Bezproblemowy kontakt telefoniczny z opiekunkami. ( Opieka dzienna nad dzieckiem)

Dodano: 2013-08-01Urszula Kądziołka

Fachowa opieka, przytulna atmosfera i sympatyczne panie opiekunki. (Opieka pielęgnacyjna i wychowawcza nad dzieckiem)

Dodano: 2013-07-31Adam Mańka

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi GWIAZDOLANDII.Konrad pytany o żłobek zawsze opowiada uśmiechnięty o nim a to dla nas najważniejsze. ( Opieka nad dzieckiem)

Dodano: 2013-07-31Paweł Zgada

Profesjonalna i godna zaufania opieka .Dobra organizacja ciekawe i urozmaicone zajęcia w domowej atmosferze.Personel ma zaufanie dzieci i rodziców. (opieka nad dzieckiem)

Dodano: 2013-08-07Piotr Ziaja

Dziecko przychodząc do domu mówi: " BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO W ŻŁOBKU " - to jest najlepsza rekomendacja dla nas.Panie opiekujące się dziećmi są bardzo miłe.(Opieka nad dzieckiem)

Dodano: 2013-07-18Łukasz Garbuliński

Fachowa opieka, wspaniała atmosfera, szczęśliwe dziecko, dopasowanie do potrzeb klienta.(Profesjonalna opieka nad dzieckiem).

Dodano: 2013-07-08Aleksandra Barecka

Wystawiam opinię bardzo dobrą.

Dodano: 2013-07-05Ewa Zaręba

Polecam ten żłobek bardzo!POLECAM TEN ŻŁOBEK BARDZO !

Dodano: 2013-06-25Karolina i Tadeusz Nalepa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką.Dziecko chętnie chodzi do żłobka.Wspaniała opieka.Dużo ciekawych zajęć rozrywkowo-edukacyjnych.Bardzo dobre jedzenie.

Dodano: 2013-06-25Katarzyna Ryszkowska

Usługi wykonywane bardzo dobrze.Nie mam żadnych zastrzeżeń.Dziecko czuje się bardzo dobrze.

Dodano: 2013-06-25Katarzyna Dreja

Gwiazdolandia jest przedszkolem godnym zaufania, przyjaznym maluszkom i otwartym na sugestie rodziców. Ciepła, "domowa" atmosfera sprawia, że dzieci czują się tu dobrze, a rodzice są spokojni o swoje pociechy.

Dodano: 2013-06-24Mariola Gacek

Jestem bardzo zadowolona z opieki, programu żłobkowego, przekazu informacji i elastyczności.Mogę ten żłobek w 100% polecić wszystkim znajomym.

Dodano: 2013-06-24Magdalena Rząsińska

Dobre jedzenie.Znakomita opieka.Dziecko rozwija się muzycznie i plastycznie.

Dodano: 2013-06-24Marta Niziołek

Żłobek jest godny polecenia, gdyż moje dziecko czuje się w nim dobrze. Jest radosne i chce tam chodzić. Personel jest miły i pomocny.Dziećmi zajmują się fachowo i profesjonalnie.

Dodano: 2013-06-21Agnieszka Gomolla

Ze spokojem ducha pozostawiałam dziecko pod opieką "cioć" z Gwiazdolandii.Wyrosło mi rozśpiewane, roztańczone i towarzyskie dziecko.

Dodano: 2013-06-21Aleksandra Wewiór-Wet

Przez cały czas dzieci z radością chodziły do żłobka.Zajęcia i zabawy prowadzone w żłobku były dla dzieci rozwijające.Radość dzieci potwierdza dobrą opiekę.

Dodano: 2013-06-19Anna Chodźko

Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim synem.Usługa wykonywana rzetelnie, profesjonalnie i z oddaniem.Godne polecenia.

Dodano: 2013-06-17Magdalena Etfer

W naszych oczach Placówka "Gwiazdolandia" wykonuje usługę w najlepszym wydaniu. Nie mieliśmy powodów do narzekania w żadnym momencie.Mamy duże zaufania.

Dodano: 2013-06-16Bartłomiej Hebda

Profesjonalizm, bardzo dobra obsługa.Polecam.

Dodano: 2012-09-10Jadwiga Krzemińska

Domowa atmosfera

Dodano: 2012-09-09Magdalena Foit

" Lepiej niż u babci " - fachowa opieka i dużo serca. Z pełnym zaufaniem rekomenduję Gwiazdolandię innym rodzicom.

Dodano: 2012-09-05Magda Franielczyk

Fachowa opieka nad dzieckiem.Dziecko zawsze jest czyste, najedzone i zadowolone, z przyjemnością idzie do żłobka, bez wątpienia wpływ na to mają przemiłe panie opiekunki .Z mojej strony pełne zaufanie.

Dodano: 2012-09-05Anna Boguszewicz

" Gwiazdolandia" to Klub Maluszka godny zaufania, nie ma problemów nie do rozwiązania.Wspaniała i ciepła opieka, zawsze w kontakcie.Synek zadowolony, a to dla nas najważniejsze!Polecam wszystkim mamom wracającym do pracy i nie tylko!

Dodano: 2012-09-03Ryszard T.

Opieka jak i sama placówka ok. bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

Dodano: 2012-08-31Małgorzata Kuwaczka - Hajok

Polecam - bardzo dobra opieka.Opiekunki sumienne, uśmiechnięte, troskliwe, współpracujące z rodzicami.Jestem (już 2 lata) spokojna o dziecko - jego rozwój i bezpieczeństwo.

Dodano: 2012-08-30Katarzyna Owczarz - Pietrzyk

Moja 1,5 roczna córeczka płacze tylko, gdy trzeba iść do domu. Pójście do żłobka przeżywała tylko mama.Opieka rewelacyjna, dużo zabaw rozwijających dzieci.POLECAM!

Dodano: 2012-08-30Joanna Korman - Luićk

Gorąco polecam uczestnictwo dzieci w zajęciach w Gwiazdolandii.Dzieci mają fachową opiekę.Personel jest bardzo profesjonalny i miły.Gorąco polecam

Dodano: 2012-08-30Joanna Bródka

Profesjonalna i miła kadra " cioć " pełna ciepła i serdeczności dla maluszka.Indywidualne podejście, atmosfera rodzinna.Nasza Zuzia z uśmiechem wchodzi do Klubu Maluszka

Dodano: 2012-08-30Monika Wieczorek - Iwaniuk

Fachowa opieka, dobry kontakt i podejście do każdego dziecka.Miła atmosfera.Dobry kontakt pracowników z rodzicami.Jeden minus- brak placu zabaw.

Dodano: 2012-08-30Halina Wielowińska - Sadłek

Klub malucha Gwiazdolandia zapewnia dziecku fachową opiekę, smaczne jedzenie, zabawy tematyczne i pomoc w rozwoju osobowości. Szczerze polecam.

Dodano: 2012-06-11Agnieszka Stomarczyk

Polecam fachową opiekę "pod okiem" odpowiedzialnych i bardzo sympatycznych pań. Gwiazdolandia zapewnia bezpieczeństwo, bardzo dobry rozwój dziecka, komfort dla mamy.

Dodano: 2012-06-13Aneta Cag

Fachowa opieka, przyjazna atmosfera, miłe ciepłe i cierpliwe ciocie. Dziecko zawsze nakarmione i uśmiechnięte.

Dodano: 2012-08-09Aneta Brzezińska

Gorąco Polecam. Fantastyczne miejsce dla dziecka. Opiekunki dobrze przygotowane do opieki nad dziećmi, mądre i troskliwe.

Dodano: 2012-06-20Katarzyna Wójciak

Wspaniała opieka nad dziećmi, atmosfera miłości Pań do dzieci sprawia, że moja córka codziennie wstaje z uśmiechem w podskokach, biegnie do Gwiazdolandii.

Dodano: 2012-06-25Bednarska Sylwia

Miła, rodzinna atmosfera, panie zawsze uśmiechnięte i sympatyczne, dziecko zadowolone, pod dobrą opieką, indywidualne podejście do dziecka.

Dodano: 2012-07-02Artur Śmiejowski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, bardzo polecamy i dziękujemy

Dodano: 2012-06-22Krystian Kierat

Dziecko wraca do domu zadowolone, najedzone, zadbane, nauczyła się kontaktu z rówieśnikami. Profesjonalna i bardzo życzliwa kadra.

Dodano: 2011-05-13Maria Łacisz

Bardzo dobra opieka, fachowy personel, miła i przyjazna atmosfera.

Dodano: 2011-04-14Beata Dworaczek - Straż

Miejsce bardzo ciepłe, przyjazne, wesołe. Córka wychodzi z klubu maluszka z uśmiechem na twarzy.

Dodano: 2011-11-23Teresa Małota

Opieka sprawowana bez zarzutu z pełną profesjonalnością.

Dodano: 2011-11-28Małgorzata Duchnowska

Gorąco polecam GWIAZDOLANDIĘ ze względu na fachową i rzetelną opiekę nad dzieckiem oraz sympatyczne Panie opiekunki.

Dodano: 2011-05-13Alicja Kotyńska

Klub Maluszka pełni profesjonalną opiekę, "ciocie" są wspaniałe dla dzieci, pełne ciepła i serdeczności. Ogólna opinia bardzo pozytywna, godne polecenia.

Dodano: 2011-11-23Joanna Adamczyk

Fantastyczna, profesjonalna opieka nad dziećmi, wyróżniająca się przyjazna atmosfera. Personel z cudownym podejściem do dzieciaków.

Dodano: 2011-04-13Karolina Jakowyszczuk

Pełna uwagi i troski opieka, rewelacyjne podejście do dzieci, pełna ciepła i miłości atmosfera. Słowem - Raj dla maluszków.

Dodano: 2011-04-13Małgorzata Filipiak

Idę do pracy i nie martwię się w niej o moją małą bo wiem, że jest pod dobrą opieką. Mam do Gwiazdolandi pełne zaufanie.

Dodano: 2011-04-15Agata Padiasek

Dziecko z chęcią i uśmiechem zasuwa do żłobka.

Dodano: 2011-04-18Paweł Maksimowicz

Profesjonalna opieka nad dziećmi, fachowa kadra, indywidualne podejście do klienta.

Dodano: 2011-08-16Małgorzata Staszewska

Opieka nad dzieckiem perfekcyjna, córeczka bardzo zadowolona, chętnie uczęszcza do klubu, uczy się nowych piosenek, wierszyków. Zawsze zadbana.

Dodano: 2011-04-22Dariusz Hindur

Przyjazna, domowa atmosfera. Fachowa opieka dla naszej córeczki. Polecamy wszystkim rodzicom.

Dodano: 2011-04-26Agnieszka Krzyżanowska

Polecam wszystkim "GWIAZDOLANDIĘ". Wspaniała opieka, panie uśmiechnięte, sympatyczne, tworzą rodzinną atmosferę. Moje dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte a ja zadowolona.

Dodano: 2011-04-26Agnieszka Krzyżanowska

Polecam wszystkim "GWIAZDOLANDIĘ". Wspaniała opieka, panie uśmiechnięte, sympatyczne, tworzą rodzinną atmosferę. Moje dziecko szczęśliwe i uśmiechnięte a ja zadowolona.

Dodano: 2011-04-14Anna Lachowska

Profesjonalna i godna zaufania opieka, ciekawe zajęcia, miłe i kompetentne "ciocie", które zawsze mają ciekawe pomysły na zabawę. Moja córcia jest tam szczęśliwa. 100% na TAK.

Dodano: 2011-04-20Dorota Wrześniak

Jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem w w/w placówce. Atmosfera ciepła i domowa. Polecam.

Dodano: 2011-02-08Monika Burszczan

Jako mama 2,5 letniej Asi rekomenduje Klub Maluszka "Gwiazdolandia" jako miejsce przyjazne maluchom i służące ich ogólnemu rozwojowi.

Dodano: 2011-02-09Patryk Wasysliszyn

Gwiazdolandia - Klub Maluszka, który w 100% spełnił nasze oczekiwania jako rodziców.Polecamy.

Dodano: 2011-02-09Marcin Janusz

Profesjonalna placówka. Każda z Pań opiekunek wkłada całe serce w opiekę nad maluchami, czego dowodem jest nasz syn, który niejednokrotnie nie chce rozstać się z Paniami - dziękujemy.

Dodano: 2011-02-09Jadwiga Adamek

Wszystko w najlepszym porządku. Jako rodzic, jestem bardzo zadowolona z Gwiazdolandii.

Dodano: 2011-02-05Bartosz Komar

Placówka prowadzi fachową opiekę nad maluchami. "Rodzicielska" obsługa. Dziecko jest bardzo zadowolone i radosne - lubi chodzić do "ciotek".

Dodano: 2011-02-16Zbigniew Zbierzkowski

Jestem bardzo zadowolony z wykonywanej usługi. Jako ojciec z pełny zaufaniem powierzam swoje dziecko tej placówce.

Dodano: 2011-02-07Joanna Kurda

Gwiazdolandia oferuje fachową opiekę, ciekawe zajęcia, indywidualne podejście w zależności od potrzeb dziecka. Powierzam Paniom swoje dziecko z zadowoleniem obserwując jak pozytywnie się rozwija.

Dodano: 2011-02-03Anna Ankudowowicz

Profesjonalna i godna zaufania opieka. Dobra organizacja, ciekawe zdjęcia i urozmaicone zajęcia w domowej atmosferze. Personel ma zaufanie dzieci i rodziców.

Dodano: 2011-02-03Renata Miciuła

Fachowa i rzetelna opieka, usługi dopasowane indywidualnie do dziecka, miłe, kompetentne, zawsze uśmiechnięte Panie.

Dodano: 2008-12-20Marzena Białek

Klub Maluszka na bardzo dobrym poziomie, spełnia wszystkie oczekiwania maluszków.

Dodano: 2008-12-20Izabela Winiarczyk

Placówka przyjazna dzieciom, bardzo dobra opieka. Godne polecenia!

Dodano: 2010-12-20Andrzej Sowa

Uważam, że dziecko jest bezpieczne gdy pracuję.

Dodano: 2009-12-20Joanna Klorek

Profesjonalna opieka nad dzieckiem, personel wspaniały! Pełen serca, zaangażowania, miłości - wszystkiego - co potrzebne maluchom!

Dodano: 2009-12-20Katarzyna Grudnik

Profesjonalne podejście do dziecka. Panie otwarte na każdą propozycję i zmiany pod kątem potrzeb dziecka. Dziecko dobrze się rozwija pod okiem Pań.

Dodano: 2010-12-20Arkadiusz Sochan

Z usługi korzystam od kilku miesięcy. Profesjonalne podejście. Usługa godna polecenia.

Dodano: 2008-12-20Marta Podsiadło

Zespół "Gwiazdolandii" cechują wysokie kwalifikacje oraz wielkie zaangażowanie w wykonywane obowiązki, sumienność i uczciwość.

Dodano: 2009-12-20Maciej Gdula

Doskonała opieka, profesjonalna jakość, świetne przygotowanie. Dziecko spędza czas z innymi rówieśnikami, wspaniale się rozwija. Polecam.

Dodano: 2009-12-20Aleksandra Różankowska

Klub Maluszka "Gwiazdolandia" to gwarancja profesjonalnej opieki nad dziećmi, sprawowanej przez osoby o wielkim sercu i nadzwyczajnych zdolnościach porozumiewania się z małymi ludźmi.

Dodano: 2009-12-20 Lucyna Winkler

Serdecznie polecam "Gwiazdolandię" ze względu na profesjonalną opiekę nad dziećmi, miłą i bardzo sympatyczną atmosferę oraz zgrany zespół opiekunek.

Galeria (55)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

GWIAZDOLANDIA Żłobek
ul. Bernardyńska 46
44-100 Gliwice
woj. śląskie
www.gwiazdolandia.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.