O firmie

Firma KAFEL Joanna Gardyńska istnieje od kilkunastu lat i zawsze specjalizowała się w stawianiu pieców kaflowych, kuchni kaflowych, kominków murowanych z cegły szamotowej, grilli i pieców chlebowych.

Firma należy do Cechu Zdunów Polskich.

Uwielbiamy kafle i pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni pod każdym względem – fachowości wykonania i piękna bryły.

Kafle piecowe i kominkowe są wspaniałym materiałem przekazującym ciepło do otoczenia, a wraz z szamotem tworzy urządzenie, które emituje ciepło nawet przez 30 godzin. Ciepło przekazywane przez piece nie przesusza powietrza w pomieszczeniach tak jak ciepło z kaloryferów i jest wskazane dla osób chorych na alergię.
Nasze piece, kominki i kuchnie kaflowe są budowane z wysokiej klasy materiału szamotowego, dzięki czemu kanały pionowe wznosząco – opadowe, w których następuje maksymalne spalanie , pozwalają do maksimum wykorzystać ich strukturę w procesie ogrzewania.
Korzystamy z kafli z najlepszych kaflarni w Polsce , posiadamy też kafle słoweńskie.
Ich różnorodność pod względem kolorystyki i wzornictwa zadowoli najbardziej wybrednych klientów. To u nas możecie Państwo zamówić każdy kolor, który sobie wymarzycie. Współpracujemy z artystami plastykami, którzy potrafią namalować obraz nie tylko na jednym kaflu, ale tworzą kompozycje na wielu kaflach.
Możemy też zaproponować mozaiki kaflowe tworzone na podstawie znanych obrazów czy zdjęć. Prócz kafli możemy Państwu zaproponować szeroką gamę drzwiczek do pieców i kominków, a także osprzęt potrzebny do budowy kuchni.

Klient decydujący się na współpracę z Firmą Kafel może liczyć na kompleksową usługę to my robimy projekty, sprowadzamy kafle, kupujemy materiał, zabezpieczamy podłogi itp. oraz nadzorujemy wykonanie projektu przez najlepszych zdunów.
Uważamy, że budowa kominka lub pieca kaflowego powinna być dla klienta przyjemnością, dlatego staramy się ograniczyć do minimum problemy związane z budową.

Co proponuje Państwu Firma Kafel:

 • Sprzedaż kafli wysokiej jakości wytwarzanych przede wszystkim w Polsce
 • Posiadamy ogromny wybór kafli z bardzo szeroką gamą kolorów mogący zadowolić każdego klienta
 • Nasi plastycy namalują wszystko – od obrazu Moneta do fresków rzymskich
 • To u nas możecie mieć prawdziwą łąkę lub serwetkę na swoich kaflach
 • Jeśli pragniecie mieć mozaikę , zrobimy
 • Nasze projekty zadowolą najbardziej wymagających klientów
 • Nasi zduni mają wieloletnie doświadczenie i potrafią zrobić zrealizować najtrudniejsze projekty
 • Rozprowadzimy ciepło nie tylko z wkładów kominkowych, ale tez z pieców i kominków kaflowych
  Dlatego chcemy zaproponować Państwu usługi w zakresie:
  - Postawienia tradycyjnych pieców kaflowych lub pieców kaflowych z szybami
  - Dla wielbicieli rustykalnych klimatów proponujemy piece, kominki i kuchnie z cegły szamotowej otynkowane materiałami o wysokotermalnych właściwościach
  - Wybudowania kominków murowanych z kafli z szybą lub z paleniskiem otwartym
  - Postawienia kuchni kaflowych z piekarnikiem, piecem chlebowym, a nawet wędzarnią oraz z dodatkową opcją jaką jest ściana grzewcza
  - Obudowujemy wkłady kominkowe kaflami i materiałami szamotowymi
  - Rozprowadzamy ciepło nie tylko z wkładów kominkowych, również z pieców kaflowych
  - Stawiamy murowane grille, piece chlebowe i wędzarnie
  Nikogo nie zostawiamy w potrzebie – możemy postawić piec lub kuchnię z materiałów powierzonych.

Firma otrzymała tytuł -
FIRMA ROKU 2022
- w kategorii: województwo mazowieckie
- w branży: kominki

www.fachoweuslugi.plRekomendacje od klientów indywidualnych (36)

Dodano: 2022-11-12 Ewelina i Piotr Kołodziejscy

Super kontakt. Ekipa plus wykonanie godne polecenia. Wszystko profesjonalnie dobrane, wykonane. Jesteśmy bardzo zadowoleni. (Piec kaflowy z wkładem).

Dodano: 2022-11-10 Joanna Terlikowska

Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Zarówno sam piec kaflowy, jak i wykonawstwo bardzo mnie zadowoliło.

Dodano: 2020-09-12 Bartłomiej Szcześniak

Pięknie wykonany kominek przez profesjonalistów w miłej atmosferze. Chętni do pomocy na każdym etapie roboty oraz po jej zakończeniu. Pełny profesjonalizm w stosunku do klienta.

Dodano: 2020-03-27 Anna Gałązka

Jestem bardzo zadowolona. Piec wykonywany był kilka lat temu. Działa idealnie. Mało spala drewna dając dużo ciepła - wiosną i jesienią. (Piec kaflowy z ciepłym siedziskiem).

Dodano: 2017-02-10 Marlena Kwiatowska

Polecam Wszystkim Firmę KAFEL Joanny Gardyńskiej. Jest bardzo profesjonalna, otwarta na nowości, bardzo słowna.Prace jakie wykonali są godne podziwu.Gorąco polecam!!!

Dodano: 2017-01-15 Jaku Wolniak

Firma KAFEL wywiązała się z umowy wykonując zlecenie terminowo i profesjonalnie. Pozostawiono porządek i ład. Prace jakie wykonali są godne podziwu. Polecam!!!

Dodano: 2016-12-10 Maria Janik

Chciałbym bardzo podziękować Firmie KAFEL pani Joannie Gardyńskiej za bardzo sprawne rozwiązanie mojego problemu, odnowienie kominka kaflowego w połączeniu z kaflami dekoracyjnymi. Gorąco polecam !

Dodano: 2016-12-01 Andrzej Walkowiak

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Zdun pan Stanisław to wspaniały fachowiec. Firma KAFEL rzetelna , wykonująca usługi w terminie. Polecam!

Dodano: 2016-11-28 Sylwia Karny - Kaflarnia KAFEL-KAR

Polecam Wszystkim Firmę KAFEL Joanny Gardyńskiej.Jest bardzo profesjonalna, otwarta na nowości, bardzo słowna.

Dodano: 2016-09-10 Teresa Chyła

Wspaniały Fachowiec - " ZŁOTA RĄCZKA" - Doradca - stoicki spokój.GODNY FACHOWIEC POLECENIA GODNY !!! (

Dodano: 2015-12-03 Martyna Warkowska

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Wykonane dzieło bardzo nas zaskoczyło. Cena atrakcyjna jak na taka jakość wykonania. Firma rzetelna i wykonująca usługi w terminie. Gorąco polecam!

Dodano: 2015-11-30 Maria G

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Firmą KAFEL w każdym zakresie - doradztwa, projektu i wykonania. Firma godna Polecenia!

Dodano: 2015-11-08 Agnieszka K

Polecam Firmę KAFEL a w szczególności polecam zduna Pana Stanisława, który okazał się być fachowcem z prawdziwego zdarzenia. Zostawił po sobie porządek, pracował w ciszy i spokoju. Widać, że Pan Stasiu ma wielkie doświadczenie w temacie i że praca jest dla niego przyjemnością. Wybudował dla nas piękny piec kaflowy. Dziękujemy .

Dodano: 2015-07-29 Jakub Wolniak

Firma KAFEL wywiązała się z umowy wykonując zlecenie terminowo i profesjonalnie.Pozostawiono porządek i ład.Prace jakie wykonali są godne podziwu. Polecam!!!

Dodano: 2015-07-02 Marcin Bielicki

Firma KAFEL spełniła nasze oczekiwania. Projekt, jaki został nam przedstawiony został zrealizowany zgodnie z życzeniem, rzetelnie i terminowo.Szeroka gama kolorów, spory wybór kafli pozytywnie nas zaskoczył. Jednak ostateczny wygląd pieców kaflowych sprawił, że uznaliśmy Firmę Kafel za godną zaufania. Polecamy!

Dodano: 2015-04-15 Tomek Waj

Chcieliśmy mieć tradycyjny piec i skorzystaliśmy z usług Firmy KAFEL Joanna Gardyńska. Dziękujemy, bo spisała się ona na medal. Naprawdę świetne i bardzo precyzyjne wykonanie. Polecam wszystkim serdecznie.

Dodano: 2014-12-18 Jarosław G

Przyznam, że takiej właśnie nowoczesnej firmy na polskim rynku szukałem. Pani Joasia nie zawiodła mnie. Od razu kiedy powiedziałem jej o co chodzi, jak chciałbym żeby wyglądał ten kominek kaflowy, to miała fajny pomysł. Uczciwa, niezwykle utalentowana, ambitna i kreatywna osoba. Kafle zaprojektowała w mój gust, dzięki czemu pomieszczenie w jakim posiadam aktualnie ten kominem idealnie współgra z kaflami dekoracyjnymi,które otaczają kominek. Istne arcydzieło. Pan Staś , który stawiał nam ten kominek, to również niezwykła osobowość.Dokładny, profesjonalny i obeznany w swoim zawodzie. Polecam Firmę Kafel !

Dodano: 2014-10-20 Michał Urbaniak

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Razem z nią doszliśmy do kompromisu dzięki czemu wykonane dzieło nas bardzo zaskoczyło. Cena atrakcyjna jak na taka jakość wykonania.Firma rzetelna , wykonująca usługi w terminie. Polecam!

Dodano: 2014-10-23 Marta Janicka

Dla mnie Firma Kafel zrobili świetny grill z wędzarnią. Zanim przeszliśmy do realizacji, Pani Joanny zaprojektowała i pokazała jak mógłby wyglądać taki grill. Dopasowała wszystko do stylu i kompozycji mojego domu. Kiedy zobaczyłam mój indywidualny projekt, byłam zachwycona. Przyznaję, że już wtedy wiedziałam, że współpraca z Panią Joanną zakończy się sukcesem. Wycenę wykonała szybko. Cena również była bardzo dobra. Połączenie nowoczesności i funkcjonalność

Dodano: 2014-11-20 Ewa B.

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Dodano: 2014-11-10 Pracownia Ceramiczna L.P

Bardzo dobra i miła współpraca.Bardzo rzetelna Firma.

Dodano: 2014-11-04 Kafel Art

Firma bardzo rzetelna.Współpraca przebiega pomyślnie od kilku lat. Polecam!

Dodano: 2014-10-31 Bożena Bołęcka - Gryziak

Prace przebiegały sprawnie i zgodnie z planem.Kominek funkcjonuje dobrze, a obudowa wygląda wspaniale i budzi zachwyt.

Dodano: 2014-10-31 P. W. ZAL - Ewa Zalewska

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ZAL współpracuje od lat z Firmą Kafel zaopatrując ją w elementy do budowy pieców i kuchni kaflowych.Firma dała się poznać jako solidna, rzetelna i wypłacalna. POLECAM !

Dodano: 2014-09-11 Edward Cz.

Z usług Firmy Kafel jestem bardzo zadowolony, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Dodano: 2014-09-10 Lidia Pogonowska Kafel-Art

Bardzo dobra, miła współpraca.Bardzo rzetelna Firma.

Dodano: 2013-07-02 Andrzej Zarada

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Dodano: 2013-06-04 Marzena Wirga

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi oraz współpracy- doradztwa i projektu .Polecam.

Dodano: 2013-05-31 P.W.Zal

P.W.Zal od wielu lat współpracuje z Firmą Kafel zaopatrując ją w elementy do budowy pieców i kuchni kaflowych.Firma dała się poznać jako solidna, rzetelna i wypłacalna.

Dodano: 2012-10-10 Małgorzata Czarnomyskaka

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Dodano: 2011-08-17 Edward W.

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Polecam firmę " Kafel".

Dodano: 2011-08-17 Ewa B.

Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Kuchnia węglowa z piecem, wykonana w maju 2006 funkcjonuje bez zarzutu.

Dodano: 2011-08-17 Andrzej K.

Estetyka wykonania - b.dobra, Funkcjonalność- b. skuteczna, czas użytkowania- od 2005r. Polecam !

Dodano: 2011-08-17 Małgorzata Ż.

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Dodano: 2011-08-17 Małgorzata M.

Piękny piec kaflowy z duszą. Fachowa obsługa.

Dodano: 2011-08-17 Marzena W.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy w każdym zakresie ( doradztwa, projektu, wykonania)

Galeria (48)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

KAFEL Joanna Gardyńska
ul. Boryszewska 33
05-462 Wiązowna (Warszawa-Mazowieckie)
woj. mazowieckie
www.kafelgardynska.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż
fax: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.