BANASBUD Firma Budowlana Grzegorz Banasiak, Bogdan Banasiak (82)

BANASBUD to Firma Budowlana działająca od 1977r na terenie całego kraju.

Firma świadczy usługi remontowe oraz wykończenia pod klucz.

Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, którzy bardzo dobrze znają swój fach i zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.

Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji, od projektu pod klucz. Dysponujemy wieloma listami referencyjnymi od zadowolonych klientów.
Zakres naszej działalności obejmuje zarówno osoby prywatne, jak i instytucje.

Specjalizujemy się również w budowie samoobsługowych kortów tenisowych.
Proponujemy Państwu korty z nawierzchnią betonową zakończoną wartwą 3-4 milimetrowej masy kolorowej.

Nawierzchnia ta jest odporna na ścieranie, warunki atfosferyczne i nie wymaga żadnej konserwacji.
Koszty budowy takiego kortu są znacząco mniejsze od kortów opartych na innego rodzaju nawierzchniach.

Zakres działalności

 • Roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe w systemie pod klucz: budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej (biurowych, handlowych, usługowych, służby zdrowia) - tereny sportowe, korty tenisowe
 • Ogrodzenia działek i innych obiektów.
 • Więzby dachowe, drewniane lub stalowe.
 • Montaż blachy trapezowej, dachówkowej.
 • Montaż dachówki (każdy typ).
 • Układanie kostki brukowej.
 • Tynki tradycyjne i gipsowe nakładane maszynowo.
 • Prace posadzkarskie.
 • Układanie glazury i terakoty.
 • Montaż płyt kartonowo-gipsowych i montaż sufitów podwieszanych, mineralnych i gipsowych oraz aluminiowo-panelowych.
 • Wykonywanie gładzi gipsowej.
 • Prace malarskie wszelkiego typu.
 • Tapetowanie.
 • Dostawa i montaż okien z PCV.
 • Wszelkiego rodzaju prace hydrauliczne i elektryczne.
 • Usługi projektowo-kosztorysowe.
 • Nadzory budowlane.
Firma otrzymała tytuł -
FIRMA  ROKU  2018

- w kategorii:   województwo łódzkie
- w branży:  ogólnobudowlanej

www.fachoweuslugi.pl


Referencje od firm (11)

Rekomendacje od klientów indywidualnych (60)

Firma budowlana BANASBUD, wykonała prace Budowlane Budynku Mieszkalnego o pow.160m2, prace polegały na wykonaniu budynku w stanie surowym otwartym. Firma posiada dużą wiedzę budowlaną, zorganizowanie wykonanych prac, profesjonalizm i terminowość. Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolona, więc polecam ją innym inwestorom.

Sandra Targalska Dodano: 2018-11-27

Firma Budowlana BANASBUD, Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan z siedzibą Małachowice wykonała dla mnie budynek Mieszkalny o pow. 195m2. Prace zostały wykonane prawidłowo zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi, terminowo i profesjonalnie. W związku z powyższym mogę polecić Firmę BANASBUD jako profesjonalnego, solidnego i rzetelnego Wykonawcę.

Anna Bielecka Dodano: 2018-11-27

Z przyjemnością zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD zlecenie wykonała terminowo i jakościowo bez żadnych zastrzeżeń z mojej strony. Pracownicy w Firmie są dobrze przygotowani do wszelkich zadań w zakresie budownictwa. Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom!

Krzysztof Jacaszek Dodano: 2018-10-27

Niniejszym zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD wykonała budowę domu Mieszkalnego Jednorodzinnego. Prace przebiegały sprawnie, pracownicy wykazali się zaangażowaniem w wykonywaną pracę i kulturą na co dzień. Polecam Rodzinną Firmę BANASBUD!!

Jarosław Stolarczyk Dodano: 2018-10-15

Jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegła moja współpraca z Firmą BANANASBUD, Banasiak Grzegorz,Banasiak Bogdan z siedzibą Małachowice, przy kompleksowym remoncie mieszkania. Roboty przebiegły szybko, terminowo więc mogę z całą pewnością i czystym sumieniem polecić ich usługi.

Paulina B. Dodano: 2018-10-04

Polecam usługi Firmy BANASBUD z siedzibą Małachowice. Kompleksowa usługa, Panowie znają się na rzeczy. Prace poszły szybko, sprawnie i w terminie. Firma zdecydowanie godna polecenia.

Mariusz Bogaj Dodano: 2018-06-18

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Jacek Matłas Dodano: 2017-12-28

Firma BANASBUD wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Damian Domierowski Dodano: 2017-12-28

Firma Budowlana BANASBUD Współwłaściciele Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan, wykonywała prace Remontowo-Budowlane Budynku Mieszkalnego, prace polegały na wykonaniu elewacji, naprawy dachu oraz prace wewnątrz. firma wykazała się duża wiedzą budowlaną, organizacją prac i terminowością, pracownicy fachowością. Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom.

Andrzej Prusinowski Dodano: 2017-12-27

Niniejszym zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD wykonała budowę domu Mieszkalnego Jednorodzinnego. Prace przebiegały sprawnie, pracownicy wykazali się zaangażowaniem w wykonywaną pracę i kulturą na co dzień. Właściciele Firmy pomagali w zorganizowaniu materiałów potrzebnych do wykonania prac po konkurencyjnych cenach i dobrze współpracowali z Podwykonawcami. Z pełną odpowiedzialnością Polecam Rodzinną Firmę BANASBUD.

Artur Banaszek Dodano: 2017-10-18

Niniejszym udzielam Firmie Budowlanej Banasbud Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan referencji. Powierzona praca została wykonana terminowo i profesjonalnie. Wykonawca wykazał się niezbędną wiedzą techniczną, doświadczeniem, oraz znajomością procedur i przepisów. Firmę BANASBUD polecam jako solidnego i terminowego Wykonawcę robót Budowlanych.(Budynek Mieszkalny Jednorodzinny).

Jarosław Stolarczyk Dodano: 2017-10-08

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Firmy Budowlanej BANASBUD. Współpraca z Firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Prace budowlane przebiegały szybko i sprawnie, widać było w Firmie pełen profesjonalizm. Firma Budowlana BANASBUD jest w pełni zasługująca na zaufanie i godną Polecenia.(Budynek Jednorodzinny o powierzchni użytkowej pod klucz).

Mateusz Rychlewski Dodano: 2017-06-08

Z przyjemnością zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD zlecenie wykonała terminowo i jakościowo bez żadnych zastrzeżeń z mojej strony. Pracownicy w Firmie są dobrze przygotowani do wszelkich zadań w zakresie budownictwa. Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom.(Budowa domu Mieszkalnego Jednorodzinnego).

Krzysztof Jacaszek Dodano: 2017-05-18

Pragnę zarekomendować Firmę Budowlaną BANASBUD, Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan jako Profesjonalną Firmę wykonującą prace Remontowo-Budowlane. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, starannie, dokładnie i rzetelnie. Firma charakteryzuje się dobrą organizacją pracy i dużym doświadczeniem w zakresie oferowanych usług. Uwzględniając dobrą współpracę z tą Firmą mogę stwierdzić, iż w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna Polecenia.(Wykończenie pod klucz budynku mieszkalnego).

Magdalena Brussel - Jacaszek BRUXELLES Dodano: 2017-02-28

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Jacek Matłas Dodano: 2016-12-07

Firma wywiązała się z powierzonych prac w terminie i wykonała usługę należycie. Polecam Firmę BANASBUD

Mariusz Kopyczko Dodano: 2016-11-09

Niniejszym pragnę udzielić referencji Firmie Budowlanej BANASBUD za profesjonalne i solidne wykonanie Budynku Mieszkalnego Jednorodzinnego w stanie surowym otwartym. Polecam Firmę BANASBUD jako Godnego zaufania Wykonawcę świadczącego usługi Rzetelnie i Fachowo.

Andrzej Wawrzyniak Dodano: 2016-10-10

Prace zostały wykonane solidnie, szybko, zgodnie za sztuką budowlaną i w terminie. Z całą odpowiedzialnością Polecam Firmę BANASBUD. (Remont pomieszczeń piekarni)

Andrzej W. Dodano: 2016-06-10

Solidne wykonanie, fachowo i profesjonalnie. Polecam Firmę " BANASBUD" . (Wykonanie budynku mieszkalnego pod klucz)

Jacek Sawicki Dodano: 2016-10-17

Profesjonalne wykonanie, terminowo. Wykonawca godny polecenia. (Wykonanie prac wykończeniowych budynku mieszkalnego)

Krzysztof Jaraszek Dodano: 2016-10-16

Jestem zadowolona z wykonanej usługi, pełen profesjonalizm. Polecam Firmę.

Paulina Zygmuńczyk Dodano: 2016-10-14

Jestem zadowolony z wykonanych prac budowlanych. Polecam Firmę.

Dariusz Saganiak Dodano: 2016-10-14

Rzetelna i uczciwa Firma, godna polecenia.

Jacek Chmielewski Dodano: 2016-09-01

Polecam Firmę " BANASBUD" (Budowa budynku mieszkalnego w stanie surowym otwartym).

Norbert Malawko Dodano: 2016-08-07

Firma godna polecenia. Wykonano w terminie, solidnie i fachowo. (Remont mieszkania, hydraulika, elektryka, gładzie, malowanie, podłogi).

Wiesława Targowska Dodano: 2016-07-01

Polecam Firmą BANASBUD jako profesjonalną i odpowiedzialną innym inwestorom. (Wykonanie budynku mieszkalnego w stanie surowym)

Łukasz Wasiak Dodano: 2014-09-23

Składam Rekomendację pisemną dla Firmy Budowlanej " BANASBUD " z siedzibą w Małachowicach za prace wykonane przy remoncie Budynku Mieszkalno-Usługowego. Usługi będę polecał dla szerokiego grona klientów na co wpływa fakt don\brej jakości wykonanej pracy, terminowość, profesjonalizm i dobrej organizacji pracy . Polecam Firmę " BANASBUD "

Mateusz Reszelewski Dodano: 2014-06-18

Roboty prowadzone profesjonalnie, fachowo. Współpraca b.dobra - Jestem zadowolony z wykonanych robót - rekomenduję Firmę jako b.rzetelną.

Ryszarda Wojko Dodano: 2013-12-06

Firma wywiązała się z powierzonych prac w terminie i wykonała usługę należycie. Polecam Firmę BANASBUD. ( Docieplenia i tynki Budynku Mieszkalnego.

Mariusz Kolczyński Dodano: 2013-11-25

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie i profesjonalnie. Polecam tę Firmę. ( Remont mieszkania)

Jacejk Alr Dodano: 2013-11-25

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Janusz Matuszewski Dodano: 2013-11-22

Budowa wykonana w terminie.Polecam. (Budowa Budynku Mieszkalnego)

Wojciech Krym Dodano: 2013-11-21

Jestem zadowolony z pracy Firmy BANASBUD. Polecam innym inwestorom.(Remont Mieszkania i Elewacji Budynku Jednorodzinnego)

Grzegorz Radke Dodano: 2013-11-21

Firma BanasBud wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Andrzej Kowalski Dodano: 2013-11-21

Firma Banasbud wykonywała kompleksową usługę budowy domu. Pace zostały wykonane w terminie i według sztuki budowlanej. Polecam innym inwestorom tę firmę.

Jerzy Nawrocki Dodano: 2013-11-21

Szybkie wykonanie usługi. Profesjonalizm i wysoka jakość " POLECAM "

Dariusz Domański Dodano: 2013-11-21

Firma wykonała solidnie, fachowo i w terminie ustalonym wcześniej. Firma BANASBUD jest godna polecenia inwestorom ( Wymiana pokrycia dachu budynku mieszkalnego)

Tomasz Czekalski Dodano: 2013-11-21

Wykonawca wykonał usługę fachowo i terminowo. Pracownicy znający swój fach. Godna polecenia Firma ( Budowa budynku mieszkalnego)

Jolanta Olaczek Dodano: 2013-11-21

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie, profesjonalnie. Polecam tą Firmę. ( Docieplenie Budynku Mieszkalnego)

Robert Mroziak Dodano: 2013-11-20

Świetny Wykonawca, godny Polecenia. ( Docieplenie z tynkiem Budynku Mieszkalnego)

Krzysztof Antczak Dodano: 2013-08-27

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie i profesjonalnie. Polecam tę Firmę. ( Remont mieszkania)

Jacek Aler Dodano: 2013-07-24

Realizacja świadczonych usług odbywała się sprawnie i fachowo. Polecam Firmę " Banasbud ".

Mateusz Reszelewski Dodano: 2012-11-12

Organizacja prac i dyscyplina wzorowa. Prace wykonano fachowo i terminowo. Polecam.

Dariusz Ludwik Dodano: 2012-10-29

Z wykonywanej pracy jestem bardzo zadowolony i polecam innym inwestorom Firmą budowlaną.

Kamil Łuczok Dodano: 2012-10-28

Z wykonywanych prac i współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolona i rekomenduję tę Firmę

Wiesława Nowak Dodano: 2012-10-02

Z pełną odpowiedzialnością mogę rekomendować Firmę BANASBUD

Krzysztof Kuzowiak Dodano: 2012-10-02

Roboty prowadzone profesjonalnie, fachowo. Współpraca b.dobra - Jestem zadowolony z wykonanych robót - rekomenduję Firmę jako b.rzetelną.

Ryszard Wośko Dodano: 2012-10-24

Usługę wykonano terminowo, bez żadnych usterek. Polecam Firmę.

Stanisław Malecha Dodano: 2012-09-28

Prace zostały wykonane terminowo i profesjonalnie pod względem technicznym i organizacyjnym. Polecam Firmę.

Jacek Chmielewski Dodano: 2012-09-20

Jestem zadowolony z wykonywanych prac dekarskich. Polecam Firmę BANASBUD.

Łukasz Ślawski Dodano: 2012-09-17

Firma Banasbud wykonywała kompleksową usługę budowy domu. Pace zostały wykonane w terminie i według sztuki budowlanej. Polecam innym inwestorom tę firmę.

Jerzy Nawrocki Dodano: 2011-07-12

Zaświadczam niniejszym, że firma "Banasbud" wykonała remont kompleksowy mieszkania w terminie i bez uwag. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę "Banasbud" przyszłym inwestorom.

Zygmunt Targalski Dodano: 2011-07-12

Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i są zgodne z projektem inwestorskim. Firma cechuje się dobrą organizacją pracy. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową. Polecam firmę BanasBud.

Robert Michalski Dodano: 2011-07-12

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić firmę Banasbud jako fachową.

Janusz Matuszewski Dodano: 2011-07-12

Prace zostały wykonane z należytą starannością i w zakładanym terminie. Organizacja i przebieg prac zostały przeprowadzone sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecam firmę BANASBUD.

Krzysztof Dzięgielewski Dodano: 2011-07-12

Prace zostały wykonane w terminie i z należytą starannością . Pracownicy posiadali wymaganą wiedzę i umiejętności. Mogę bez obaw polecić każdemu inwestorowi firmę BANASBUD.

Bożena Doniak Dodano: 2011-07-12

Firma BanasBud charakteryzuje się rzetelnością, precyzją i terminowością wykonania prac. o czym świadczy fakt zakończenia robót przed terminem i bez wad. Polecam w/w firmę.

Wiktor Sawczuk Dodano: 2011-07-12

Stwierdzam, że wszystkie prace zostały wykonane bez zastrzeżeń i w terminie. Właściciele firmy jak i pracownicy wykazali się dużą odpowiedzialnością. W pełni polecam Firmę.

Grażyna Ślawska Dodano: 2011-07-12

Firma Grzegorza i Bogdana wykonała usługę w terminie i bez żadnych komplikacji, tak więc polecam tę firmę "BANASBUD".

Piotr Faudrych Dodano: 2011-07-12

Firma "BanasBud" wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Andrzej Kowalski Dodano: 2011-07-12

Dane kontaktowe:
BANASBUD Firma Budowlana Grzegorz Banasiak, Bogdan Banasiak
ul. Małachowice-Kolonia 54
95-035 Ozorków
woj. łódzkie
fax: 42 715 52 07


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza