ostatnia aktualizacja: 2024-03-04
wejść na wpis: 20 477

O firmie

BANASBUD to Firma Budowlana działająca od 1977r na terenie całego kraju.

Firma świadczy usługi remontowe oraz wykończenia pod klucz.

Zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych, którzy bardzo dobrze znają swój fach i zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.
Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji, od projektu pod klucz. Dysponujemy wieloma listami referencyjnymi od zadowolonych klientów.
Zakres naszej działalności obejmuje zarówno osoby prywatne, jak i instytucje.

Specjalizujemy się również w budowie samoobsługowych kortów tenisowych.
Proponujemy Państwu korty z nawierzchnią betonową zakończoną wartwą 3-4 milimetrowej masy kolorowej.
Nawierzchnia ta jest odporna na ścieranie, warunki atfosferyczne i nie wymaga żadnej konserwacji.
Koszty budowy takiego kortu są znacząco mniejsze od kortów opartych na innego rodzaju nawierzchniach.

Zakres działalności

 • Roboty ogólnobudowlane i wykończeniowe w systemie pod klucz: budowa domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, budynków przemysłowych i obiektów użyteczności publicznej (biurowych, handlowych, usługowych, służby zdrowia) - tereny sportowe, korty tenisowe
 • Ogrodzenia działek i innych obiektów.
 • Więzby dachowe, drewniane lub stalowe.
 • Montaż blachy trapezowej, dachówkowej.
 • Montaż dachówki (każdy typ).
 • Układanie kostki brukowej.
 • Tynki tradycyjne i gipsowe nakładane maszynowo.
 • Prace posadzkarskie.
 • Układanie glazury i terakoty.
 • Montaż płyt kartonowo-gipsowych i montaż sufitów podwieszanych, mineralnych i gipsowych oraz aluminiowo-panelowych.
 • Wykonywanie gładzi gipsowej.
 • Prace malarskie wszelkiego typu.
 • Tapetowanie.
 • Dostawa i montaż okien z PCV.
 • Wszelkiego rodzaju prace hydrauliczne i elektryczne.
 • Usługi projektowo-kosztorysowe.
 • Nadzory budowlane.
Firma otrzymała tytuł -
FIRMA ROKU 2023

- w kategorii: województwo łódzkie
- w branży: ogólnobudowlanej

www.fachoweuslugi.pl


Rekomendacje od klientów indywidualnych (63)

Dodano: 2023-10-14 Michał Zygmuńczyk

Firma budowlana Banasbud na przełomie wiosny i jesieni wykonała budynek mieszkalny kompleksowo od fundamentów po dach z własnych materiałów. Powyższe prace zostały wykonane w terminie izgodnie z zawartą umową. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, wszystkie prace przebiegały sprawnie i z dużą starannością. Polecam tę Firmę Rodzinną !

Dodano: 2019-11-07 Janusz Kmejs

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z Firmą Banasbud układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako rzetelnego Fachowca. Janusz Kmiejs

Dodano: 2019-01-17 Dariusz Domiewski

Firma BANASBUD wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Dodano: 2018-11-27 Sandra Targalska

Firma budowlana BANASBUD, wykonała prace Budowlane Budynku Mieszkalnego o pow.160m2, prace polegały na wykonaniu budynku w stanie surowym otwartym.Firma posiada dużą wiedzę budowlaną, zorganizowanie wykonanych prac, profesjonalizm i terminowość.Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolona, więc polecam ją innym inwestorom.

Dodano: 2018-11-27 Anna Bielecka

Firma Budowlana BANASBUD, Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan z siedzibą Małachowice wykonała dla mnie budynek Mieszkalny o pow. 195m2.Prace zostały wykonane prawidłowo zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi, terminowo i profesjonalnie.W związku z powyższym mogę polecić Firmę BANASBUD jako profesjonalnego, solidnego i rzetelnego Wykonawcę.

Dodano: 2018-10-27 Krzysztof Jacaszek

Z przyjemnością zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD zlecenie wykonała terminowo i jakościowo bez żadnych zastrzeżeń z mojej strony. Pracownicy w Firmie są dobrze przygotowani do wszelkich zadań w zakresie budownictwa.Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom!

Dodano: 2018-10-15 Jarosław Stolarczyk

Niniejszym zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD wykonała budowę domu Mieszkalnego Jednorodzinnego. Prace przebiegały sprawnie, pracownicy wykazali się zaangażowaniem w wykonywaną pracę i kulturą na co dzień. Polecam Rodzinną Firmę BANASBUD!!

Dodano: 2018-10-04 Paulina B.

Jestem bardzo zadowolona z tego jak przebiegła moja współpraca z Firmą BANANASBUD, Banasiak Grzegorz,Banasiak Bogdan z siedzibą Małachowice, przy kompleksowym remoncie mieszkania.Roboty przebiegły szybko, terminowo więc mogę z całą pewnością i czystym sumieniem polecić ich usługi.

Dodano: 2018-06-18 Mariusz Bogaj

Polecam usługi Firmy BANASBUD z siedzibą Małachowice.Kompleksowa usługa, Panowie znają się na rzeczy. Prace poszły szybko, sprawnie i w terminie.Firma zdecydowanie godna polecenia.

Dodano: 2017-12-28 Jacek Matłas

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie.Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Dodano: 2017-12-28 Damian Domierowski

Firma BANASBUD wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Dodano: 2017-12-27 Andrzej Prusinowski

Firma Budowlana BANASBUD Współwłaściciele Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan, wykonywała prace Remontowo-Budowlane Budynku Mieszkalnego, prace polegały na wykonaniu elewacji, naprawy dachu oraz prace wewnątrz.firma wykazała się duża wiedzą budowlaną, organizacją prac i terminowością, pracownicy fachowością.Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom.

Dodano: 2017-10-18 Artur Banaszek

Niniejszym zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD wykonała budowę domu Mieszkalnego Jednorodzinnego.Prace przebiegały sprawnie, pracownicy wykazali się zaangażowaniem w wykonywaną pracę i kulturą na co dzień.Właściciele Firmy pomagali w zorganizowaniu materiałów potrzebnych do wykonania prac po konkurencyjnych cenach i dobrze współpracowali z Podwykonawcami.Z pełną odpowiedzialnością Polecam Rodzinną Firmę BANASBUD.

Dodano: 2017-10-08 Jarosław Stolarczyk

Niniejszym udzielam Firmie Budowlanej Banasbud Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan referencji.Powierzona praca została wykonana terminowo i profesjonalnie.Wykonawca wykazał się niezbędną wiedzą techniczną, doświadczeniem, oraz znajomością procedur i przepisów.Firmę BANASBUD polecam jako solidnego i terminowego Wykonawcę robót Budowlanych.(Budynek Mieszkalny Jednorodzinny).

Dodano: 2017-06-08 Mateusz Rychlewski

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi Firmy Budowlanej BANASBUD.Współpraca z Firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca.Prace budowlane przebiegały szybko i sprawnie, widać było w Firmie pełen profesjonalizm.Firma Budowlana BANASBUD jest w pełni zasługująca na zaufanie i godną Polecenia.(Budynek Jednorodzinny o powierzchni użytkowej pod klucz).

Dodano: 2017-05-18 Krzysztof Jacaszek

Z przyjemnością zaświadczam, iż Firma Budowlana BANASBUD zlecenie wykonała terminowo i jakościowo bez żadnych zastrzeżeń z mojej strony.Pracownicy w Firmie są dobrze przygotowani do wszelkich zadań w zakresie budownictwa.Ze współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolony i polecam przyszłym Inwestorom.(Budowa domu Mieszkalnego Jednorodzinnego).

Dodano: 2017-02-28 Magdalena Brussel - Jacaszek BRUXELLES

Pragnę zarekomendować Firmę Budowlaną BANASBUD, Banasiak Grzegorz, Banasiak Bogdan jako Profesjonalną Firmę wykonującą prace Remontowo-Budowlane. Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, starannie, dokładnie i rzetelnie. Firma charakteryzuje się dobrą organizacją pracy i dużym doświadczeniem w zakresie oferowanych usług.Uwzględniając dobrą współpracę z tą Firmą mogę stwierdzić, iż w pełni zasługuje na zaufanie i jest godna Polecenia.(Wykończenie pod klucz budynku mieszkalnego).

Dodano: 2016-12-07 Jacek Matłas

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Dodano: 2016-11-09 Mariusz Kopyczko

Firma wywiązała się z powierzonych prac w terminie i wykonała usługę należycie. Polecam Firmę BANASBUD

Dodano: 2016-10-10 Andrzej Wawrzyniak

Niniejszym pragnę udzielić referencji Firmie Budowlanej BANASBUD za profesjonalne i solidne wykonanie Budynku Mieszkalnego Jednorodzinnego w stanie surowym otwartym.Polecam Firmę BANASBUD jako Godnego zaufania Wykonawcę świadczącego usługi Rzetelnie i Fachowo.

Dodano: 2016-06-10 Andrzej W.

Prace zostały wykonane solidnie, szybko, zgodnie za sztuką budowlaną i w terminie.Z całą odpowiedzialnością Polecam Firmę BANASBUD. (Remont pomieszczeń piekarni)

Dodano: 2016-10-17 Jacek Sawicki

Solidne wykonanie, fachowo i profesjonalnie.Polecam Firmę " BANASBUD" . (Wykonanie budynku mieszkalnego pod klucz)

Dodano: 2016-10-16 Krzysztof Jaraszek

Profesjonalne wykonanie, terminowo.Wykonawca godny polecenia. (Wykonanie prac wykończeniowych budynku mieszkalnego)

Dodano: 2016-10-14 Paulina Zygmuńczyk

Jestem zadowolona z wykonanej usługi, pełen profesjonalizm.Polecam Firmę.

Dodano: 2016-10-14 Dariusz Saganiak

Jestem zadowolony z wykonanych prac budowlanych. Polecam Firmę.

Dodano: 2016-09-01 Jacek Chmielewski

Rzetelna i uczciwa Firma, godna polecenia.

Dodano: 2016-08-07 Norbert Malawko

Polecam Firmę " BANASBUD" (Budowa budynku mieszkalnego w stanie surowym otwartym).

Dodano: 2016-07-01 Wiesława Targowska

Firma godna polecenia.Wykonano w terminie, solidnie i fachowo. (Remont mieszkania, hydraulika, elektryka, gładzie, malowanie, podłogi).

Dodano: 2014-09-23 Łukasz Wasiak

Polecam Firmą BANASBUD jako profesjonalną i odpowiedzialną innym inwestorom. (Wykonanie budynku mieszkalnego w stanie surowym)

Dodano: 2014-06-18 Mateusz Reszelewski

Składam Rekomendację pisemną dla Firmy Budowlanej " BANASBUD " z siedzibą w Małachowicach za prace wykonane przy remoncie Budynku Mieszkalno-Usługowego.Usługi będę polecał dla szerokiego grona klientów na co wpływa fakt don\brej jakości wykonanej pracy, terminowość, profesjonalizm i dobrej organizacji pracy .Polecam Firmę " BANASBUD "

Dodano: 2013-12-06 Ryszarda Wojko

Roboty prowadzone profesjonalnie, fachowo. Współpraca b.dobra - Jestem zadowolony z wykonanych robót - rekomenduję Firmę jako b.rzetelną.

Dodano: 2013-11-25 Mariusz Kolczyński

Firma wywiązała się z powierzonych prac w terminie i wykonała usługę należycie. Polecam Firmę BANASBUD. ( Docieplenia i tynki Budynku Mieszkalnego.

Dodano: 2013-11-25 Jacejk Alr

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie i profesjonalnie. Polecam tę Firmę. ( Remont mieszkania)

Dodano: 2013-11-22 Janusz Matuszewski

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić Firmę Banasbud jako fachową.

Dodano: 2013-11-21 Wojciech Krym

Budowa wykonana w terminie.Polecam.(Budowa Budynku Mieszkalnego)

Dodano: 2013-11-21 Grzegorz Radke

Jestem zadowolony z pracy Firmy BANASBUD.Polecam innym inwestorom.(Remont Mieszkania i Elewacji Budynku Jednorodzinnego)

Dodano: 2013-11-21 Andrzej Kowalski

Firma BanasBud wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Dodano: 2013-11-21 Jerzy Nawrocki

Firma Banasbud wykonywała kompleksową usługę budowy domu. Pace zostały wykonane w terminie i według sztuki budowlanej. Polecam innym inwestorom tę firmę.

Dodano: 2013-11-21 Dariusz Domański

Szybkie wykonanie usługi. Profesjonalizm i wysoka jakość " POLECAM "

Dodano: 2013-11-21 Tomasz Czekalski

Firma wykonała solidnie, fachowo i w terminie ustalonym wcześniej.Firma BANASBUD jest godna polecenia inwestorom ( Wymiana pokrycia dachu budynku mieszkalnego)

Dodano: 2013-11-21 Jolanta Olaczek

Wykonawca wykonał usługę fachowo i terminowo.Pracownicy znający swój fach.Godna polecenia Firma ( Budowa budynku mieszkalnego)

Dodano: 2013-11-20 Robert Mroziak

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie, profesjonalnie.Polecam tą Firmę. ( Docieplenie Budynku Mieszkalnego)

Dodano: 2013-08-27 Krzysztof Antczak

Świetny Wykonawca, godny Polecenia. ( Docieplenie z tynkiem Budynku Mieszkalnego)

Dodano: 2013-07-24 Jacek Aler

Usługę wykonano terminowo, bardzo solidnie i profesjonalnie.Polecam tę Firmę. ( Remont mieszkania)

Dodano: 2012-11-12 Mateusz Reszelewski

Realizacja świadczonych usług odbywała się sprawnie i fachowo.Polecam Firmę " Banasbud ".

Dodano: 2012-10-29 Dariusz Ludwik

Organizacja prac i dyscyplina wzorowa.Prace wykonano fachowo i terminowo.Polecam.

Dodano: 2012-10-28 Kamil Łuczok

Z wykonywanej pracy jestem bardzo zadowolony i polecam innym inwestorom Firmą budowlaną.

Dodano: 2012-10-02 Wiesława Nowak

Z wykonywanych prac i współpracy z Firmą BANASBUD jestem zadowolona i rekomenduję tę Firmę

Dodano: 2012-10-02 Krzysztof Kuzowiak

Z pełną odpowiedzialnością mogę rekomendować Firmę BANASBUD

Dodano: 2012-10-24 Ryszard Wośko

Roboty prowadzone profesjonalnie, fachowo.Współpraca b.dobra - Jestem zadowolony z wykonanych robót - rekomenduję Firmę jako b.rzetelną.

Dodano: 2012-09-28 Stanisław Malecha

Usługę wykonano terminowo, bez żadnych usterek.Polecam Firmę.

Dodano: 2012-09-20 Jacek Chmielewski

Prace zostały wykonane terminowo i profesjonalnie pod względem technicznym i organizacyjnym.Polecam Firmę.

Dodano: 2012-09-17 Łukasz Ślawski

Jestem zadowolony z wykonywanych prac dekarskich.Polecam Firmę BANASBUD.

Dodano: 2011-07-12 Jerzy Nawrocki

Firma Banasbud wykonywała kompleksową usługę budowy domu. Pace zostały wykonane w terminie i według sztuki budowlanej. Polecam innym inwestorom tę firmę.

Dodano: 2011-07-12 Zygmunt Targalski

Zaświadczam niniejszym, że firma "Banasbud" wykonała remont kompleksowy mieszkania w terminie i bez uwag. Z całą odpowiedzialnością polecam firmę "Banasbud" przyszłym inwestorom.

Dodano: 2011-07-12 Robert Michalski

Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i są zgodne z projektem inwestorskim. Firma cechuje się dobrą organizacją pracy. Wszystkie prace budowlane zostały wykonane terminowo i zgodnie z umową. Polecam firmę BanasBud.

Dodano: 2011-07-12 Janusz Matuszewski

Stwierdzam, że roboty budowlane zostały wykonane terminowo oraz zgodnie z umową, a współpraca z firmą układała się pomyślnie. Całość prac została zrealizowana starannie i estetycznie. Mogę polecić firmę Banasbud jako fachową.

Dodano: 2011-07-12 Krzysztof Dzięgielewski

Prace zostały wykonane z należytą starannością i w zakładanym terminie. Organizacja i przebieg prac zostały przeprowadzone sprawnie i zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecam firmę BANASBUD.

Dodano: 2011-07-12 Bożena Doniak

Prace zostały wykonane w terminie i z należytą starannością . Pracownicy posiadali wymaganą wiedzę i umiejętności. Mogę bez obaw polecić każdemu inwestorowi firmę BANASBUD.

Dodano: 2011-07-12 Wiktor Sawczuk

Firma BanasBud charakteryzuje się rzetelnością, precyzją i terminowością wykonania prac. o czym świadczy fakt zakończenia robót przed terminem i bez wad. Polecam w/w firmę.

Dodano: 2011-07-12 Grażyna Ślawska

Stwierdzam, że wszystkie prace zostały wykonane bez zastrzeżeń i w terminie. Właściciele firmy jak i pracownicy wykazali się dużą odpowiedzialnością. W pełni polecam Firmę.

Dodano: 2011-07-12 Piotr Faudrych

Firma Grzegorza i Bogdana wykonała usługę w terminie i bez żadnych komplikacji, tak więc polecam tę firmę "BANASBUD".

Dodano: 2011-07-12 Andrzej Kowalski

Firma "BanasBud" wykonała pracę w terminie i z należytą starannością. Zatrudnieni pracownicy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, dlatego wysoko oceniam wykonaną pracę. Polecam w/w firmę.

Galeria (97)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

BANASBUD Firma Budowlana Grzegorz Banasiak, Bogdan Banasiak
ul. Małachowice-Kolonia 54
95-035 Ozorków
woj. łódzkie
www.banasbud.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.