Cennik

Koniecznie przeczytaj zanim zdecydujesz!

Jesteś PROFESJONALISTĄ? – Pokaż swoje REFERENCJE! - zdobądź CERTYFIKAT!
Jest wiele certyfikatów, które TY, prowadząc działalność gospodarczą możesz kupić za mniejsze lub większe pieniądze. Wiele „certyfikatów” już czeka na Ciebie w gotowości – wystarczy tylko zapłacić. „Zostałeś pozytywnie zweryfikowany, wystarczy, że zapłacisz a certyfikat będzie Twój” - takie maile dostałeś nie raz. Wielu wydaje kilka złotych i już, kupione, ma certyfikat. Tylko czy taki „certyfikat” jest coś wart? Czytaj więcej

Wybierając PROGRAM Fachowe Usługi nie kupujesz certyfikatu SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG, ani tytułu FIRMA ROKU. Otrzymujesz jedynie możliwość jego zdobycia. Naszym celem jest podniesienie jakości usług na taki poziom, aby zadowolony klient mógł z czystym sumieniem wystawić REFERENCJE za należytą jakość usług, za terminowość ich wykonania, za porządek w miejscu pracy, za kulturę pracy i obycia. Każda usługa jest inna. Klient wybierając fachowca musi mieć przekonanie (graniczące z pewnością), że wybrał najlepiej jak było to możliwe. Jedyną skuteczną metodą uwiarygodnienia jakości usług są REFERENCJE. To gromadzone przez lata działalności REFERENCJE, potwierdzają rzetelność działania Twojej firmy i jakość świadczonych usług. PROGRAM Fachowe Usługi daje możliwość pokazania Twoich REFERENCJI potencjalnym klientom. Za zgromadzenie ich w odpowiedniej ilości, corocznie przyznawany jest certyfikat SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG, a za największą ich ilość tytuł FIRMA ROKU.

Przystępując do PROGRAMU Fachowe Usługi (pakiet STANDARD i PREMIUM), musisz być gotowy na trud związany z dobrą pracą, stałym podnoszeniem kwalifikacji i umiejętności, dbaniem o dobry kontakt z klientem, aby z każdej TWOJEJ pracy otrzymać stosowne REFERENCJE.

Jeśli jesteś na to gotowy, to zapraszamy do wzięcia udziału w PROGRAMIE Fachowe Usługi czeka Cię prawdziwe wyzwanie

Teraz zdecyduj! Jaki pakiet wybierasz? STANDARD – zupełnie wystarczy

REGULAMIN
Wybierając dowolny pakiet akceptujesz warunki regulaminu