Nota prawna

Właścicielem i operatorem niniejszego serwisu internetowego www.fachoweuslugi.pl jest firma APTOM. Celem serwisu jest budowanie dobrej marki usług w Polsce, wyłonienie rzetelnych firm przez system REFERENCJI i CERTYFIKATÓW oraz ułatwienie wyboru właściwej firmy usługowej. Operator dołoży wszelkich starań aby informacje zawarte w serwisie były rzetelne i aktualne.

Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności:

Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych
(Dz. U. z 2000r. Nr 80 Poz. 904 z późn. zm.)
,

Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz.U. z 2001 r. Nr 128, poz. 1402).

Żadna część serwisu nie może być kopiowana, duplikowana, reprodukowana w żadnej formie, zwłaszcza do wykorzystania do celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą lub komercyjną, bez uprzedniej pisemnej zgody I-MAX. Prezentowane adresy e-mail podlegają ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204). Niedozwolony jest dostęp do serwisu za pomocą oprogramowania, które nie jest przeglądarką internetową.

Operator systemu nie ponosi odpowiedzialności za prawne, finansowe i jakiekolwiek inne konsekwencje użycia przez użytkownika informacji zamieszczonych w serwisie www.fachoweuslugi.pl. Nie odpowiadamy za szkody lub straty użytkownika lub osób trzecich związane w jakikolwiek sposób z wykorzystaniem tych informacji.