W tej branży brak firm z certyfikatem Sprawdzona Jakość Usług
Aby uzyskać certyfikat, firma musi przedstawić 10 rekomendacji od klientów indywidualnych lub 5 referencji od firm

Firmy ubiegające się o certyfikat Sprawdzona Jakość Usług

CYKLOMASTER

Zajmujemy się kompleksowa naprawą rowerów. Posiadamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Nasza wysoka jakość usług idzie razem w parze z bardzo konkurencyjnymi cenami. Prowadzimy sprzedaż fabrycznie nowych rowerów oraz wypożyczalnie.

E-Mar

Firma działa od roku 2006 w zakresie transportu samochodowego, przeprowadzek. Firma posiada samochody o ładowności do dwóch ton.

KLUCZ SERWIS

Specjalizujemy się w :-naprawie i konserwacji rowerów-dorabianiu wszelkiego typu i rodzaju kluczy-dorabianiu kluczy samochodowych (również kodowanych)-naprawie i wymianie zamków samochodowych-dorabianiu kluczy na podstawie zamka-systemie klucza centralnego-naprawie drzwi i zamków po włamaniu-montażu drzwi antywłamaniowych

PRZYCZEPYwwl

Oferujemy państwu najwyższej klasy przyczepy marki RYDWAN, która jest czołowym producentem profesjonalnych przyczep, lidera na europejskim rynku Dzięki europejskim homologacjom, niezawodności oraz solidności wykonania, zapewniamy Państwu największe bezpieczeństwo na drogach. Świadczymy szeroką

ZURBiT

Firma działa od roku 1990. Świadczy usługi w zakresie przewozu materiałów sypkich.W skład firmy wchodzi także filia w Opolu specjalizująca się w zakresie budowlanym (ul. Budowlanych 9; 45-005 Opole; kontakt: 077 4020891)

    Jesteś profesjonalistą? Pokaż swoje referencje

    Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.