W tej branży brak firm z certyfikatem Sprawdzona Jakość Usług
Aby uzyskać certyfikat, firma musi przedstawić 10 rekomendacji od klientów indywidualnych lub 5 referencji od firm

Firmy ubiegające się o certyfikat Sprawdzona Jakość Usług

  Jednostka centralna z miejscowości Chorzów - Fachowcy z referencjami do 50km

  TOMAG(4)

  Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem systemów wentylacji i klimatyzacji

  AFP

  Instalujemy inteligentne zarządzanie budynkiem.Wykonujemy instalacja grzewcze, sanitarne, wentylacyjne, centarlne odkurzanie itp. Współpracujemy z firmą Delta Dore.

  EKOTERM

  Firma EKOTERM zajmuje się: nowoczesnymi systemami wentylacji mechanicznej - -rekuperatory- stosowanymi w budownictwie jedno i wielorodzinnym, obiektach użyteczności publicznej, halach, magazynach. Inwestycje prowadzimy kompleksowo od projektu przez montaż do serwisu gwarancyjnego i

  FE SWAJ

  Firma FE SWAJ to Firma elektrotechniczna powstała z myślą o klienta.Działamy 24 godziny 7dni w tygodniu, posiadamy niezawodne pogotowie elektryczne które pomoże w razie awarii w domu.

  MARWENT

  Montaż urządzeń- gazowe kotły kondensacyjne o mocy < 45 kW, gazowe kotły żeliwne ,gazowe kotły niekondensacyjne. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Firma rekomendowana przez Vaillant.

  MIKAR

  Firma oferuje usługi z zakresie montażu kotłów gazowych,kotłów węglowych,kotłów na eko -groszek, montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych,instalacji gazowych ,centralnego ogrzewania ,ogrzewania podłogowego ,kominków z płaszczem wodnym,systemów solarnych ,odkurzaczy centralnych . Autoryzowany instalator firmy Vaillant. Firma

  Jesteś profesjonalistą? Pokaż swoje referencje

  Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.