Fachowcy w Firma / biuro / przemysł poligraficzne

W tej branży brak firm z certyfikatem Fachowe Usługi
Aby uzyskać certyfikat, firma musi przedstawić 10 rekomendacji od klientów indywidualnych lub 5 referencji od firm

Firmy ubiegające się o certyfikat Fachowe Usługi

Alexander

Z powodzeniem działamy na rynku reklamy i poligrafi od 1989 roku. Mamy juz pokaźne grono zadowolonych klientów. Posiadmy atrakcyjne warunki współpracy i niskie ceny.

Alternati Projekt

Drukarnie, poligrafia. Muzyka, instrumenty muzyczne, studia nagrań, płyty, kasety Płyty CD, DVD - tłoczenie.

ARAD

Drukarnie, poligrafia.Reklama i marketing.

BARWA

Opakowania i pojemniki; Drukarnie, poligrafia; Reklama i marketing; Internet i usługi hostingowe; Etykiety, naklejki, emblematy.

COLOR-PRESS

Drukarnie, poligrafia. Reklama i marketing. Etykiety, naklejki, emblematy.

ELASTOMER

Firma ELASTOMER jest producentem wyrobów gumowych i gumowo-metalowych. Zajmujemy się regeneracją i produkcją elementów wykonanych z mieszanek silikonowych i gumowych. Oferta firmy obejmuje szeroką gamę wyrobów. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony internetowej.

HURTINEX

Reklama, poligrafia, pieczątki,gadżety reklamowe.

INTERLECH

Nasza firma działa na krajowym rynku od 1990 roku. Zajmujemy się produkcją i nadrukiem etykiet samoprzylepnych standardowych, lakierowanych, laminowanych i termoetykiet w każdym formacie. Wykonujemy również osłonki z nadrukiem do serków i wędlin,

JARTEKS

Biura projektów; Akcesoria, gadżety i upominki reklamowe; Stemple, datowniki, pieczątki; Geodezja, plany, mapy; Drukarnie, poligrafia.

LABEL

Nasza firma działa od 1995 roku i zajmuje się kompleksową obsługą firm w dziedzinach poligrafii i reklamy oraz stron www.

MEGAKOP

MEGAKOP zajmuje się usługami : wydruki wielkoformatowe, wizytówki, kopiowanie, oprawy, druk cyfrowy, laserowy, ksero kolor, plotowanie, laminowanie, skanowanie, reklamy, szyldy, plakaty, skanowanie negatywów, slajdów, ulotki, druk plakatów.

MJP

Zajmujemy się drukiem offsetowym na maszynach Heidelberg-Adast, max format B2. Udostępniamy wieloletnie doświadczenie, przystępne ceny oraz wysoką jakość naszych druków. Drukujemy min. ulotki, plakaty, gazetki, listowniki, wizytówki, opakowania kartonowe i inne.

NATALII

Drukarnia fleksograficzna Natalii Jakość, nowoczesność, solidność Spółka Natalii z Rokietnicy koło Poznania to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce zajmujących się produkcją i drukiem etykiet, taśm samoprzylepnych, laminatów i saszetek

Partners Studio

Polecamy sprawne i profesjonalne przygotowanie wszelkich prac graficznych do druku. Posiadamy nowoczesne technologie i urządzenia oraz zespół pracowników: młodych , zaangażowanych, ambitnych, z rozległą fachową wiedzą.

POLINTER

Polinter działa na rynku poligraficznym od 1979 roku, posiadane ogramne doświadczenie oraz rozbudowany park maszynowy pozwolą na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy krótkie terminy wykonania oraz naprawde niskie ceny! Przy stałej współpracy

Printer

Głównie zajmujemy sie świadczeniem usług drukowania i kopiowania materiałów czarnobiałych lub kolorowych mało i wielkoformatowych. Dodatkowo wykonujemy: wizytówki, pieczątki, oprawy prac, oklejamy samochody i witryny sklepowe, wykonujemy banery i kasetony reklamowe, drukujemy foldery

Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Drukarnie, poligrafia.Mamy bardzo bogate zaplecze techniczne; nowoczesny park maszynowy- alkoholowe maszyny arkuszowe w formatach od B4 do B1 z możliwością druku jednocześnie od 1 do 4 kolorów oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki

REPRINT

Jesteśmy firmą poligraficzno-reklamową, działającą nieprzerwanie od 20 lat. Nasze długie doświadczenie, nowoczesne studio DTP oraz fakt, że dysponujemy różnymi technikami druku (offset, sito) i uszlachetniania (tłoczenie, złocenie, lakier UV) pozwala nam spełnić nawet

SZUM

Projektowanie bilbordów, plakatów, folderów, ulotek, identyfikacja graficzna firmy, logotyp. Skład i przygotowanie do druku.