O firmie

H.I.I.T. Group to agencja detektywistyczna i wywiadowcza działająca w Mrągowie.
Zasięgiem usług obejmujemy jednak znacznie szerszy obszar.
Jeśli potrzebujecie Państwo sprawdzonego detektywa, który działa na Mazurach, jesteśmy do Waszej dyspozycji. Podejmujemy się zleceń we wszystkich okolicznych miastach i mniejszych miejscowościach. Nasza agencja detektywistyczna działa w Bartoszycach, Kętrzynie oraz Biskupcu. Kiedy natomiast zajdzie taka potrzeba, nasi detektywi podejmą się zadań daleko wykraczających poza granice regionu.
Znając specyfikę branży, wiemy doskonale, że skuteczny prywatny detektyw musi niekiedy podążać za tropem z Mrągowa na drugi koniec Europy.

Usługi detektywistyczne – co proponujemy?

Zapewniamy Państwa, że na zlecenie naszych Klientów świadczymy usługi detektywistyczne najwyższej klasy. Rozwiązujemy Wasze problemy i staramy się być oparciem w najtrudniejszych sytuacjach. Służymy pomocą na różnych polach – zajmujemy się sprawami prywatnymi oraz zawodowymi, kwestiami dotyczącymi rodziny oraz biznesu.
Nasze biuro detektywistyczne trudni się poszukiwaniem zaginionych osób oraz utraconego mienia. Możecie nam również zaufać w kwestiach intymnych, trudniejszych i szczególnie bolesnych, zajmujemy się bowiem wykrywaniem zdrad małżeńskich. Oferujemy działania z zakresu wywiadu gospodarczego, prowadzimy obserwacje, tropimy nielojalnych pracowników oraz kontrahentów, a także roztaczamy parasol bezpieczeństwa nad powierzonymi naszej opiece Państwa bliskimi.

Galeria (1)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

H.I.I.T. Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze Klaudia OLEKSIAK
ul. Warszawska 6
11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
hiitgroup.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.