O firmie

Detektyw Wrocław - profesjonalne usługi detektywistyczne, obserwacja osób i mienia, zbieranie dowodów w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych.
Kontrola rodzicielska, wykrywanie podsłuchów, monitoring GPS, doradztwo techniczne, porady detektywistyczne, odzyskiwanie utraconych danych, weryfikacja partnera, kontrahenta, zlecenia nietypowe.

Prywatny Detektyw Wrocław "Watchdog" wpisany jest do prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-153/2015.

Działamy na podstawie licencji detektywistycznej wydanej przez Komendę Stołeczną Policji. Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15.000 Euro dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zakresie wykonywania czynności detektywa.

Nasze doświadczenie zawodowe zdobywane podczas wieloletniej pracy w Policji oraz służbach specjalnych pozwala na dobór odpowiednich metod i rozwiązań a także profesjonalną i skuteczną realizację zleceń.

Galeria (4)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

Prywatny Detektyw Wrocław Watchdog
ul. Robotnicza 42A
53-608 Wrocław
woj. dolnośląskie
detektyw-wroclaw.com


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.