O firmie

Nasza Firma powstała w 1902 roku, jako pionier na bydgoskim rynku. Założycielem firmy był Teofil Strehlau a po Nim firmę prowadzili Roman Strehlau i Hilariusz Strehlau.

Jesteśmy więc zakładem z tradycjami, doświadczeniem i wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Obecnie od roku 1999, firmę prowadzi prawnuk Teofila, Roman Strehlau. Zakład zmieniał kilkakrotnie swoją siedzibę ale teraz znajduje się przy ulicy Głuchej 21 w Bydgoszczy i prawdopodobnie już tam pozostanie.

Wykonujemy nagrobki, grobowce, kominki, schody, blaty, parapety oraz elementy budowlane z kamieni naturalnych importowanych z całego świata.Tworzymy nagrobki według własnych koncepcji ale chętnie wykonujemy indywidualne zamówienia zgodnie z życzeniem klienta. W naszym kilkuosobowym zespole panuje miła atmosfera co pozwala każdej przybyłej osobie mieć pewność, że posłużymy jej pomocą i poradą przy projektowaniu kominków czy schodów lub wyborze odpowiedniego nagrobka dla zmarłego. Firma jest w rozbudowie, rozwija i stwarza park maszynowy dla wykwalifikowanych pracowników. Pozwala to uzyskać wyroby najwyższej jakości, sprzedawane zarówno w kraju jak i za granicą.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

Przedsiebiorstwo produkcyjne-usługowe zakład kamieniarski Roman Strehlau
ul. Głucha 19-21
85-404 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie
strehlauroman.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.