P.P.U. MARK-BUD sp. z o.o.

Firma realizuje instalacje- kotłowni centralnego ogrzewania,węzłów oraz sieci cieplnych, wentylacji i klimatyzacji,instalacji wodno-kanalizacyjnych,montażu podzielników i rozliczaniu kosztów ogrzewania, montażu oraz wymianie legalizacyjnej wodomierzy i ciepłomierzy.
Montaż urządzeń-gazowe kotły kondensacyjne o mocy < 45 kW. gazowe kotły żeliwne, gazowe kotły niekondensacyjne, przepływowe podgrzewacze wody.
Firma rekomendowana przez Vaillant.
Filmy rekomendowane przez: VAILLANT

VAILLANT - grupa Vaillant


VAILLANT - pompa ciepła flexo THERM

Firma polecana przez:
VAILLANT
W roku 1874 założyciel firmy - Johann Vaillant rozpoczął w miejscowości Remscheid w Niemczech prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie Vaillant Group należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie. W Polsce firma Vaillant rozpoczęła swoją działalność w roku 1992. Siedziba firmy mieści się w Al. Krakowskiej w Warszawie. Posiada w swej strukturze 3 ośrodki szkoleniowe: w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, a także 3 przedstawicielstwa regionalne, po 6 handlowców koordynujących pracę w poszczególnych częściach kraju. Firma wyszkoliła i aktywnie współpracuje z rzeszą ponad 1500 serwisantów i instalatorów autoryzowanych w całej Polsce. Do oferowanych przez Vaillant produktów na rynku polskim należą: wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, pompy ciepła, centrale wentylacyjne oraz kolektory słoneczne.
Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza

Dane kontaktowe:
P.P.U. MARK-BUD sp. z o.o.

ul. Lipowa 24
15-427 Białystok
woj. podlaskie
fax: 85 746 06 86

Ostatnie wiadomości