INTERSTAL TORUŃ Małgorzata Jankowska Paweł Jankowski (4)

INTERSTAL Toruń to Firma zajmująca się projektem i montażem stolarki budowlanej.

Firma jest rekomendowana przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki

Oferujemy Państwu profesjnalne doradztwo, projekt oraz montaż w zakresie stolarki budowlanej oraz wykonczenia wnętrz.

Jesteśmy przedstawicielami wielu renomowanych producentów dla których najważniejsza jest jakość i terminowość. Posiadamy duże doświadczenieoraz wykwalifikowany zespół dzięki czemu jestesmy w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta.
Interstal Oddział Toruń mając na celu kompleksową obsługę klienta indywidualnego współpracuje również z innymi producentami dostawcami,
oferując fachowe doradztwo, sprzedaż i montaż takich produktów jak drzwi, okna, rolety, moskitiery, markizy, podłogi drewniane, parkiety gotowe lakierowane.

Firma INTERSTAL S.A. to również nowoczesne centrum serwisowe oferujące obszerną gamę produktów w dziedzinie cięcia i dostaw wyrobów płaskich.
Specjalizuje się w dostawach i cięciu usługowym na arkusze taśmy i formatki blach aluminiowych, stalowych i nierdzewnych.
Oferta obejmuje blachy w grubościach 0,3 mm do 3,0 mm.

Firma Interstal Toruń oferują także profesjonalny serwis i montaż w zakresie sprzedawanych produktów.

 

Rekomendacje od klientów indywidualnych (4)

Jestem bardzo zadowolona z usług Firmy INTERSTAL. współpraca na bardzo wysokim, poziomie, solidna. Montaż wykonany sprawnie i w terminie. Gorąco polecam !

Maria Kruszkowska Dodano: 2018-08-28

Wystawiam pięć gwiazdek na pięć możliwych. Z usług firmy Państwa Jankowskich INTERSTAL Toruń jesteśmy bardzo zadowoleni. Projekt, wykonanie jak i usługi remontowo-budowlane zostały wykonane rzetelnie i profesjonalnie. Zamówienie wykonano w terminie. Mogę każdemu w pełni zarekomendować usługi tej firmy.

Danuta Popławska Dodano: 2018-08-27

Fachowe porady, sprawny montaż zgodnie z terminem. Współpraca na bardzo dobrym poziomie. (Dom jednorodzinny-stolarka okienna, drzwi)

Marta Gniadzielewska Dodano: 2018-03-21

Firma bardzo kompetentna, solidna. Potrafi dobrze doradzić. Pracują bardzo czysto. Prace zostały wykonane w terminie. Firmę serdecznie polecam.!

Iwona Kruszewska Dodano: 2018-02-20

Certyfikaty (1)

Dane kontaktowe:
INTERSTAL TORUŃ Małgorzata Jankowska Paweł Jankowski
ul. Truflowa 3
87-134 Rozgarty
woj. kujawsko-pomorskie
fax: 56 682 80 99


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


    

Ostatnie wiadomości