APREL (10)

APREL to Firma sprzedająca i montująca okna i drzwi.
 
Firma APREL jest rekomendowana przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki.


Firmę APREL tworzy personel, którego doświadczenia ze stolarką otworową zaczęły się w 1995 roku i od tej chwili nieustannie staramy się podnosić swoje kwalifikacje aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.
Potwierdzeniem tego są potwierdzone udziały w licznych szkoleniach, posiadane certyfikaty, przynależność do elitarnego grona ogólnopolskiej sieci sprzedaży polskieokna.pl czy przede wszystkim liczne grono zadowolonych klientów.
Serwisujemy “standardowe” okucia okienne jak i bardziej skomplikowane, np. uchylno-przesuwne zwane PSK lub HKS.

Główną specjalnością Firmy jest
:

  • sprzedaż i montaż różnego rodzaju okien,
  • okna PCV - bezołowiowe, energooszczędne, pasywne
  • okna drewniane - sosnowe, dębowe, meranti
  • parapety okienne
  • rolety
  • drzwi 
  • drzwi antywłamaniowe Gerda
  • drzwi aluminiowe i drewniane
  • konstrukcji aluminiowych.
  •   Serwis okien

Posiadamy także bramy garażowe wraz z automatyką, rolety antywłamaniowe oraz szeroki wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.
Nasza aktualna oferta obejmuje praktycznie wszystkie podstawowe artykuły dotyczące stolarki i ślusarki otworowej a także elementy dekoracyjne do okien. 

Wszyscy współpracujący z nami dostawcy zaliczają się do górnej półki niezawodnych producentów w Polsce a także w  Europie .
Uzupełnieniem oferty jest serwis i regulacja mechanizmów okien.
Zapewniamy miłą i komleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny

Firma APREL uczestniczy w Programie Rekomendacji Technicznych Pro Quality Oknotest.pl.
To miejsce łączące okna sprawdzone przez nas pod względem technicznym w wymagających badaniach z firmami handlowymi sprawdzanymi pod względem kompetencji montażowych i wiedzy technicznej. Możesz ufać własnej intuicji albo skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy.
Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, zapoznaj się z ideą najbardziej wymagającego programu jakości w branży okiennej  i dodatkowymi korzyściami, które przynosi nabywcom.
Jesteśmy wśród firm polecanych przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Dystrybutorów i Montażystów Stolarki oraz program Dom Bezpieczny.

Rekomendacje od klientów indywidualnych (10)

Bardzo profesjonalna firma. Ogromna wiedza. Pan Krzysztof (właściciel) bardzo zalatany, bo rozchwytywany - jeśli nie odbiera telefonu, oddzwania. Co dla mnie jest najważniejsze, to to że nie wciska na siłę najdroższych rozwiązań, a na montażu okien zna jak się mało kto. Nie sposób wydać kupę pieniędzy na najlepsze okna, trzeba też mieć ekipę, która zamontuje je z głową. Kontakt do Firmy Aprel polecam dalej! Jestem bardzo zadowolona!

Justyna Jar Dodano: 2019-07-26

Bardzo profesjonalnie o oknach, drzwiach i bramach ! Niepozorny punkt i ogromna wiedza.

Artur Lewandowski Dodano: 2018-02-10

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, cierpliwość i terminowość. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!!

Paweł Kasprzyk Dodano: 2016-11-19

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, bardzo miłe podejście oraz naprawdę korzystne ceny za okna świetnej jakości. Gorąco Polecam!

Arkadiusz Nicek Dodano: 2016-10-10

Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i cierpliwość oraz fachowa wiedza. Firmę APREL Krzysztof Wycech - polecam z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym.

Piotr Walcerz Dodano: 2016-01-20

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, bardzo miłe podejście oraz naprawdę korzystne ceny za okna świetnej jakości. Polecam!

Andrzej Zacer Dodano: 2015-10-12

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza i terminowość. Bardzo miła obsługa. Polecam

Krzysztof Wajski Dodano: 2015-08-10

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, terminowość. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Mariusz G. Dodano: 2015-03-01

Gdyby każdy specjalista miał takie podejście do klienta, oraz posiadał takie pokłady pasji, cierpliwości i wiedzy, co Pan Krzysztof, budowa domu byłaby czystą przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto mnie pyta okna, drzwi i bramę garażową.

Piotr K Dodano: 2015-02-04

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, bardzo miłe podejście oraz naprawdę korzystne ceny za okna świetnej jakości.

Arkadiusz N Dodano: 2015-01-06

Dane kontaktowe:
APREL
ul. Sokratesa 13D/lok. U 18
01-909 Warszawa
woj. mazowieckie


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza