KAFEL Joanna Gardyńska (46)

Firma KAFEL Joanna Gardyńska istnieje od kilkunastu lat i zawsze specjalizowała się w stawianiu  pieców kaflowych, kuchni kaflowych, kominków murowanych z cegły szamotowej , grilli i pieców chlebowych.

Firma należy do Cechu Zdunów Polskich.

 Uwielbiamy kafle i pragniemy, aby nasi klienci byli zadowoleni pod każdym względem – fachowości wykonania i piękna bryły.

   Kafle piecowe i kominkowe są wspaniałym materiałem przekazującym ciepło do otoczenia, a wraz z szamotem tworzy urządzenie, które emituje ciepło nawet  przez 30 godzin.  Ciepło przekazywane przez piece nie przesusza powietrza w pomieszczeniach tak jak ciepło z  kaloryferów i jest wskazane dla osób  chorych na alergię.
Nasze piece, kominki i kuchnie kaflowe są  budowane z wysokiej klasy materiału szamotowego, dzięki czemu kanały  pionowe wznosząco – opadowe, w których następuje maksymalne spalanie , pozwalają do maksimum wykorzystać  ich strukturę w procesie ogrzewania.
      Korzystamy z kafli z najlepszych kaflarni w Polsce , posiadamy też kafle słoweńskie. Ich różnorodność pod względem kolorystyki i wzornictwa zadowoli najbardziej wybrednych klientów. To u nas możecie Państwo zamówić każdy kolor, który sobie wymarzycie. Współpracujemy z artystami plastykami, którzy potrafią namalować obraz nie tylko na jednym kaflu, ale  tworzą kompozycje na wielu kaflach.    
     Możemy też zaproponować mozaiki kaflowe tworzone na podstawie znanych obrazów czy  zdjęć. Prócz kafli możemy Państwu zaproponować szeroką gamę drzwiczek do pieców i kominków, a także osprzęt potrzebny do budowy kuchni.

      Klient decydujący się na współpracę z firmą Kafel może liczyć na kompleksową usługę to my robimy projekty, sprowadzamy kafle, kupujemy materiał, zabezpieczamy podłogi itp. oraz nadzorujemy wykonanie projektu przez najlepszych zdunów.
     
Uważamy, że budowa kominka lub pieca kaflowego powinna być dla klienta przyjemnością, dlatego staramy się ograniczyć do minimum problemy związane z budową.                                      

Co proponuje Państwu firma Kafel:

 • Sprzedaż kafli wysokiej jakości wytwarzanych przede wszystkim w Polsce
 • Posiadamy ogromny wybór kafli z bardzo szeroką gamą kolorów mogący zadowolić każdego klienta
 • Nasi plastycy namalują wszystko – od obrazu Moneta do fresków rzymskich
 • To u nas możecie mieć prawdziwą łąkę lub serwetkę na swoich kaflach
 • Jeśli pragniecie mieć mozaikę , zrobimy
 • Nasze projekty zadowolą najbardziej wymagających klientów
 • Nasi zduni mają wieloletnie doświadczenie i potrafią zrobić zrealizować najtrudniejsze projekty
 • Rozprowadzimy ciepło nie tylko z wkładów kominkowych, ale tez z pieców i kominków kaflowych

Dlatego chcemy  zaproponować Państwu usługi w zakresie:

 • Postawienia tradycyjnych pieców kaflowych lub pieców kaflowych z szybami
 • Dla wielbicieli rustykalnych klimatów proponujemy piece, kominki i kuchnie z cegły szamotowej otynkowane materiałami o wysokotermalnych właściwościach
 • Wybudowania kominków murowanych z kafli z szybą lub z paleniskiem otwartym
 • Postawienia kuchni kaflowych z piekarnikiem, piecem chlebowym, a nawet wędzarnią oraz z dodatkową opcją jaką jest ściana grzewcza
 • Obudowujemy wkłady kominkowe kaflami i materiałami szamotowymi
 • Rozprowadzamy ciepło nie tylko z wkładów kominkowych, ale również z pieców kaflowych
 • Stawiamy murowane grille, piece chlebowe i wędzarnie
 • Nikogo nie zostawiamy w potrzebie – możemy postawić piec lub kuchnię z materiałów powierzonych.                                    

  Firma otrzymała tytuł -
FIRMA ROKU 2018
- w kategorii: województwo mazowieckie
- w branży:    kominki

 www.fachoweuslugi.pl  
                                             

 

 Rekomendacje od klientów indywidualnych (32)

Polecam Wszystkim Firmę KAFEL Joanny Gardyńskiej. Jest bardzo profesjonalna, otwarta na nowości, bardzo słowna. Prace jakie wykonali są godne podziwu. Gorąco polecam!!!

Marlena Kwiatowska Dodano: 2017-02-10

Firma KAFEL wywiązała się z umowy wykonując zlecenie terminowo i profesjonalnie. Pozostawiono porządek i ład. Prace jakie wykonali są godne podziwu. Polecam!!!

Jaku Wolniak Dodano: 2017-01-15

Chciałbym bardzo podziękować Firmie KAFEL pani Joannie Gardyńskiej za bardzo sprawne rozwiązanie mojego problemu, odnowienie kominka kaflowego w połączeniu z kaflami dekoracyjnymi. Gorąco polecam !

Maria Janik Dodano: 2016-12-10

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Zdun pan Stanisław to wspaniały fachowiec. Firma KAFEL rzetelna , wykonująca usługi w terminie. Polecam!

Andrzej Walkowiak Dodano: 2016-12-01

Polecam Wszystkim Firmę KAFEL Joanny Gardyńskiej. Jest bardzo profesjonalna, otwarta na nowości, bardzo słowna.

Sylwia Karny - Kaflarnia KAFEL-KAR Dodano: 2016-11-28

Wspaniały Fachowiec - " ZŁOTA RĄCZKA" - Doradca - stoicki spokój. GODNY FACHOWIEC POLECENIA GODNY !!! (

Teresa Chyła Dodano: 2016-09-10

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Wykonane dzieło bardzo nas zaskoczyło. Cena atrakcyjna jak na taka jakość wykonania. Firma rzetelna i wykonująca usługi w terminie. Gorąco polecam!

Martyna Warkowska Dodano: 2015-12-03

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Firmą KAFEL w każdym zakresie - doradztwa, projektu i wykonania. Firma godna Polecenia!

Maria G Dodano: 2015-11-30

Polecam Firmę KAFEL a w szczególności polecam zduna Pana Stanisława, który okazał się być fachowcem z prawdziwego zdarzenia. Zostawił po sobie porządek, pracował w ciszy i spokoju. Widać, że Pan Stasiu ma wielkie doświadczenie w temacie i że praca jest dla niego przyjemnością. Wybudował dla nas piękny piec kaflowy. Dziękujemy .

Agnieszka K Dodano: 2015-11-08

Firma KAFEL wywiązała się z umowy wykonując zlecenie terminowo i profesjonalnie. Pozostawiono porządek i ład. Prace jakie wykonali są godne podziwu. Polecam!!!

Jakub Wolniak Dodano: 2015-07-29

Firma KAFEL spełniła nasze oczekiwania. Projekt, jaki został nam przedstawiony został zrealizowany zgodnie z życzeniem, rzetelnie i terminowo. Szeroka gama kolorów, spory wybór kafli pozytywnie nas zaskoczył. Jednak ostateczny wygląd pieców kaflowych sprawił, że uznaliśmy Firmę Kafel za godną zaufania. Polecamy!

Marcin Bielicki Dodano: 2015-07-02

Chcieliśmy mieć tradycyjny piec i skorzystaliśmy z usług Firmy KAFEL Joanna Gardyńska. Dziękujemy, bo spisała się ona na medal. Naprawdę świetne i bardzo precyzyjne wykonanie. Polecam wszystkim serdecznie.

Tomek Waj Dodano: 2015-04-15

Przyznam, że takiej właśnie nowoczesnej firmy na polskim rynku szukałem. Pani Joasia nie zawiodła mnie. Od razu kiedy powiedziałem jej o co chodzi, jak chciałbym żeby wyglądał ten kominek kaflowy, to miała fajny pomysł. Uczciwa, niezwykle utalentowana, ambitna i kreatywna osoba. Kafle zaprojektowała w mój gust, dzięki czemu pomieszczenie w jakim posiadam aktualnie ten kominem idealnie współgra z kaflami dekoracyjnymi,które otaczają kominek. Istne arcydzieło. Pan Staś , który stawiał nam ten kominek, to również niezwykła osobowość. Dokładny, profesjonalny i obeznany w swoim zawodzie. Polecam Firmę Kafel !

Jarosław G Dodano: 2014-12-18

Pani Joanna, to specjalistka, potrafi konkretnie doradzić w wyborze kafli, przedstawić przykładowe projekty. Razem z nią doszliśmy do kompromisu dzięki czemu wykonane dzieło nas bardzo zaskoczyło. Cena atrakcyjna jak na taka jakość wykonania. Firma rzetelna , wykonująca usługi w terminie. Polecam!

Michał Urbaniak Dodano: 2014-10-20

Dla mnie Firma Kafel zrobili świetny grill z wędzarnią. Zanim przeszliśmy do realizacji, Pani Joanny zaprojektowała i pokazała jak mógłby wyglądać taki grill. Dopasowała wszystko do stylu i kompozycji mojego domu. Kiedy zobaczyłam mój indywidualny projekt, byłam zachwycona. Przyznaję, że już wtedy wiedziałam, że współpraca z Panią Joanną zakończy się sukcesem. Wycenę wykonała szybko. Cena również była bardzo dobra. Połączenie nowoczesności i funkcjonalność

Marta Janicka Dodano: 2014-10-23

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Ewa B. Dodano: 2014-11-20

Bardzo dobra i miła współpraca. Bardzo rzetelna Firma.

Pracownia Ceramiczna L.P Dodano: 2014-11-10

Firma bardzo rzetelna. Współpraca przebiega pomyślnie od kilku lat. Polecam!

Kafel Art Dodano: 2014-11-04

Prace przebiegały sprawnie i zgodnie z planem. Kominek funkcjonuje dobrze, a obudowa wygląda wspaniale i budzi zachwyt.

Bożena Bołęcka - Gryziak Dodano: 2014-10-31

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ZAL współpracuje od lat z Firmą Kafel zaopatrując ją w elementy do budowy pieców i kuchni kaflowych. Firma dała się poznać jako solidna, rzetelna i wypłacalna. POLECAM !

P. W. ZAL - Ewa Zalewska Dodano: 2014-10-31

Z usług Firmy Kafel jestem bardzo zadowolony, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Edward Cz. Dodano: 2014-09-11

Bardzo dobra, miła współpraca. Bardzo rzetelna Firma.

Lidia Pogonowska Kafel-Art Dodano: 2014-09-10

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Andrzej Zarada Dodano: 2013-07-02

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi oraz współpracy- doradztwa i projektu . Polecam.

Marzena Wirga Dodano: 2013-06-04

P.W.Zal od wielu lat współpracuje z Firmą Kafel zaopatrując ją w elementy do budowy pieców i kuchni kaflowych. Firma dała się poznać jako solidna, rzetelna i wypłacalna.

P.W.Zal Dodano: 2013-05-31

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Małgorzata Czarnomyskaka Dodano: 2012-10-10

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Polecam firmę " Kafel".

Edward W. Dodano: 2011-08-17

Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Kuchnia węglowa z piecem, wykonana w maju 2006 funkcjonuje bez zarzutu.

Ewa B. Dodano: 2011-08-17

Estetyka wykonania - b.dobra, Funkcjonalność- b. skuteczna, czas użytkowania- od 2005r. Polecam !

Andrzej K. Dodano: 2011-08-17

Z usług jestem bardzo zadowolona, prace wykonane zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Małgorzata Ż. Dodano: 2011-08-17

Piękny piec kaflowy z duszą. Fachowa obsługa.

Małgorzata M. Dodano: 2011-08-17

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy w każdym zakresie ( doradztwa, projektu, wykonania)

Marzena W. Dodano: 2011-08-17

Dane kontaktowe:
KAFEL Joanna Gardyńska
ul. Boryszewska 33
05-462 Wiązowna
woj. mazowieckie
fax: 22 780 42 24


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza