O firmie

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, którzy pragną, aby otaczająca ich przestrzeń była zachwycająca oraz funkcjonalna, powstała Firma TRAWMAR Izabela Zawadzka która istnieje na rynku już od 9 lat.

Firma TRAWMAR zajmuje się budowaniem, utrzymaniem, renowacją i obsługą obiektów sportowych
- zakładanie boisk piłkarskich.
Wybudowaliśmy już nie jedno boisko wielofunkcyjne oraz boiska do piłki nożnej z trawy naturalnej.
Te ostatnie, aby po założeniu stały się zielonym dywanem należy regularnie poddawać poniższym zabiegom, wykonujemy:

 • wertykulację,
 • aerację napowietrzanie,
 • piaskowanie,
 • darniowanie i uzupełnianie trawą z rolki, siew trawy na dużych powierzchniach, dosiew trawy,
 • włókowanie,
 • wałowanie,
 • drenaż, systemy automatycznego nawadniania,
 • nawożenie, opryski chemiczne.

Posiadając bogate zaplecze maszynowe jesteśmy w stanie sprostać powyższym zadaniom.
W okresie swojego istnienia TRAWMAR zrealizował wiele niepowtarzalnych ogrodów przydomowych,jak również zieleń towarzyszącą halom firmom przemysłowym. Poza wykonawstwem nasza Firma zajmuje się także projektowaniem i aranżacją terenów zieleni. W tej dziedzinie oferujemy bezpłatne konsultacje. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi.
Nasza oferta;

 • Budowa i utrzymanie obiektów sportowych,
 • Pielęgnacja i utrzymanie obiektów sportowych
 • Renowacja boisk i trawników
 • Murawa
 • Projektowanie ogrodów,
 • Prace ziemne,
 • Odwodnienia liniowe
 • Systemy nawadniające,
 • Zakładanie trawników,
 • Pielęgnacja ogrodów,

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie urządzania ogrodów oraz terenów zieleni:

 • systemy nawadniające - montaż i serwis
 • prace ziemne
 • odwodnienia liniowe
 • rekultywacja trawników
 • zakładanie trawników - trawa siana lub rozwijana
 • całoroczna pielęgnacja ogrodów
 • utrzymanie obiektów sportowych
 • tereny sportowe, boiska
 • zakładanie oczek wodnych
 • układanie kostki brukowej, granitu
 • montaż szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Nowość w ofercie - Profesjonalny oprysk ogrodu przeciw kleszczom i komarom

Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie, a efektem naszej pracy są powstające kolejne piękne ogrody i coraz większe grono zadowolonych klientów. Dysponując fachową wiedzą, doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem i znajomością najnowszych rozwiązań możemy z powodzeniem zaproponować Państwu nasze usługi.

Firma otrzymała tytuł -

FIRMA ROKU 2019
- w kategorii: ogólnopolskiej
- w branży: obiekty sportowe, boiska

www.fachoweuslugi.pl

Rekomendacje od klientów indywidualnych (16)

Dodano: 2016-12-19Katarzyna Walska

Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac.Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

Dodano: 2016-12-08Krzysztof Kwiatkowski

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie.

Dodano: 2016-12-01Marlena Kwiatkiewicz

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych. Wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót.

Dodano: 2016-11-25Krzysztof Lipiński

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót. Polecamy!!!

Dodano: 2016-11-17Maria Krywiak

Polecamy usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Dodano: 2016-11-03Krzysztof Kiliński

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Polecamy!!!

Dodano: 2016-10-20Zenon Polkiewicz

Polecamy przedsiębiorstwo TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót i z doradztwa w zakresie wykonywanych prac.

Dodano: 2016-10-02Maria Górajew

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót.

Dodano: 2016-09-20Karolina Skorońska

Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi PHU TRAWMAR .Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Dodano: 2016-08-10Krzysztof Liński

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Polecamy!!!

Dodano: 2016-08-01Rafał Michałek

Firma TRAWMAR na nasze zlecenie wykonała prace zgodnie z dokumentacją techniczną i ustalonym harmonogramem robót. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Firma rzetelna i solidna, perfekcyjna Polecamy!

Dodano: 2016-07-10Tomasz Kokowski

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. Ze względu na bardzo dobrą ocenę wykonania założenia ogrodu i doskonała współpracę powierzyliśmy systematyczną pielęgnację ogrodu. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner i opiekun ogrodu.

Dodano: 2015-06-20Marlena Kwiatkiewicz

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac.

Dodano: 2015-05-15Krzysztof Maryński

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie.PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Dodano: 2015-02-03Ewa i Robert Krzak

Firma TRAWMAR na nasze zlecenie wykonała prace zgodnie z dokumentacją techniczną i ustalonym harmonogramem robót. Możemy polecić przedsiębiorstwo TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Życzymy Firmie TRAWMAR dalszego prężnego rozwoju i dużych kontaktów.

Dodano: 2013-09-05Alicja i Tomasz Kokowscy

Z satysfakcją i przekonaniem polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR .Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie.Ze względu na bardzo dobrą ocenę wykonania założenia ogrodu i doskonała współpracę powierzyliśmy od 2012r także systematyczną pielęgnację ogrodu.PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner i opiekun ogrodu.

Galeria (92)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:

P.H.U. TRAWMAR Izabela Zawadzka
ul. Daszewice, Poznańska 39
61-160 Poznań
woj. wielkopolskie
www.trawmar.pl


Dane kontaktowe:
tel.: pokaż
tel.: pokaż


Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Zaznacz że nie jesteś robotem:

Sprawdź inne firmy z REFERENCJAMI

Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.