P.H.U. TRAWMAR Izabela Zawadzka (102)

W odpowiedzi na rosnące oczekiwania klientów, którzy pragną, aby otaczająca ich przestrzeń była zachwycająca oraz funkcjonalna, powstała  Firma TRAWMAR Izabela Zawadzka która istnieje na rynku już od 9 lat.

Firma TRAWMAR zajmuje się budowaniem, utrzymaniem, renowacją i obsługą obiektów sportowych
zakładanie boisk piłkarskich.
Wybudowaliśmy już nie jedno boisko wielofunkcyjne oraz boiska do piłki nożnej z trawy naturalnej.
Te ostatnie, aby po założeniu stały się zielonym dywanem należy regularnie poddawać poniższym zabiegom, wykonujemy:

 • wertykulację,
 • aerację  napowietrzanie,
 • piaskowanie,
 • darniowanie i uzupełnianie trawą z rolki, siew trawy na dużych powierzchniach, dosiew trawy,
 • włókowanie,
 • wałowanie,
 • drenaż, systemy automatycznego nawadniania,
 • nawożenie, opryski chemiczne.

Posiadając bogate zaplecze maszynowe jesteśmy w stanie sprostać powyższym zadaniom.
W okresie swojego istnienia TRAWMAR zrealizował wiele niepowtarzalnych ogrodów przydomowych,jak również zieleń towarzyszącą halom firmom przemysłowym.   Poza wykonawstwem nasza Firma zajmuje się także projektowaniem i aranżacją terenów zieleni. W tej dziedzinie oferujemy bezpłatne konsultacje. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi.
Nasza oferta;

 • Budowa i utrzymanie obiektów sportowych,
 • Pielęgnacja i utrzymanie obiektów sportowych
 • Renowacja boisk i trawników
 • Murawa
 • Projektowanie ogrodów,
 • Prace  ziemne,
 • Odwodnienia liniowe
 • Systemy nawadniające,
 • Zakładanie trawników,
 • Pielęgnacja ogrodów,

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie urządzania ogrodów oraz terenów zieleni:

 • systemy nawadniające - montaż i serwis
 • prace ziemne
 • odwodnienia liniowe
 • rekultywacja trawników
 • zakładanie trawników - trawa siana lub rozwijana
 • całoroczna pielęgnacja ogrodów
 • utrzymanie obiektów sportowych
 • tereny sportowe, boiska
 • zakładanie oczek wodnych
 • układanie kostki brukowej, granitu
 • montaż szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków

Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie, a efektem naszej pracy są powstające kolejne piękne ogrody i coraz większe grono zadowolonych klientów. Dysponując fachową wiedzą, doświadczeniem, profesjonalnym sprzętem i znajomością najnowszych rozwiązań możemy z powodzeniem zaproponować Państwu nasze usługi.
                                        
     
Firma  otrzymała tytuł -

    FIRMA ROKU 2018
- w kategorii:   ogólnopolskiej
- w branży: obiekty sportowe, boiska

www.fachoweuslugi.pl

 

Rekomendacje od klientów indywidualnych (16)

Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

Katarzyna Walska Dodano: 2016-12-19

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie.

Krzysztof Kwiatkowski Dodano: 2016-12-08

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych. Wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót.

Marlena Kwiatkiewicz Dodano: 2016-12-01

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót. Polecamy!!!

Krzysztof Lipiński Dodano: 2016-11-25

Polecamy usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Maria Krywiak Dodano: 2016-11-17

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Polecamy!!!

Krzysztof Kiliński Dodano: 2016-11-03

Polecamy przedsiębiorstwo TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót i z doradztwa w zakresie wykonywanych prac.

Zenon Polkiewicz Dodano: 2016-10-20

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót.

Maria Górajew Dodano: 2016-10-02

Wszystkim zainteresowanym polecamy usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Karolina Skorońska Dodano: 2016-09-20

P.H.U. TRAWMAR to rzetelny wykonawca robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Polecamy!!!

Krzysztof Liński Dodano: 2016-08-10

Firma TRAWMAR na nasze zlecenie wykonała prace zgodnie z dokumentacją techniczną i ustalonym harmonogramem robót. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Firma rzetelna i solidna, perfekcyjna Polecamy!

Rafał Michałek Dodano: 2016-08-01

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. Ze względu na bardzo dobrą ocenę wykonania założenia ogrodu i doskonała współpracę powierzyliśmy systematyczną pielęgnację ogrodu. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner i opiekun ogrodu.

Tomasz Kokowski Dodano: 2016-07-10

Polecamy P.H.U. TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac.

Marlena Kwiatkiewicz Dodano: 2015-06-20

Polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner.

Krzysztof Maryński Dodano: 2015-05-15

Firma TRAWMAR na nasze zlecenie wykonała prace zgodnie z dokumentacją techniczną i ustalonym harmonogramem robót. Możemy polecić przedsiębiorstwo TRAWMAR jako rzetelnego wykonawcę robót ogrodowych, wykonuje je solidnie, fachowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Jesteśmy zadowoleni z wysokiego poziomu wykonawstwa robót, elastyczności a także doradztwa w zakresie wykonywanych prac. Życzymy Firmie TRAWMAR dalszego prężnego rozwoju i dużych kontaktów.

Ewa i Robert Krzak Dodano: 2015-02-03

Z satysfakcją i przekonaniem polecamy wszystkim zainteresowanym usługi PHU TRAWMAR . Wszystkie prace przebiegały zgodnie z wcześniej przyjętym przez obie strony harmonogramem i zostały wykonane profesjonalnie. Ze względu na bardzo dobrą ocenę wykonania założenia ogrodu i doskonała współpracę powierzyliśmy od 2012r także systematyczną pielęgnację ogrodu. PHU TRAWMAR to solidny, rzetelny partner i opiekun ogrodu.

Alicja i Tomasz Kokowscy Dodano: 2013-09-05

Dane kontaktowe:
P.H.U. TRAWMAR Izabela Zawadzka
ul. Daszewice, Poznańska 39
61-160 Poznań
woj. wielkopolskie


Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza