Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARCOTERM

MARCOTERM w swojej działalności może poszczycić się dobrze wyszkolonym personelem w wykonawstwie, serwisie jak i również w handlu i doradztwie technicznym.
Firma zajmuje się bezpośrednią dystrybucją urządzeń grzewczych renomowanych firm, które w późniejszym czasie podejmuje opieką serwisową.
Po kilkunastu latach swojej działalności MARCOTERM stał się firmą rodzinną - właścicielem i zarazem prezesem jest Marek Wójcicki, zaś dyrektorem handlowym Andrzej Wójcicki.
Od 22 lutego 2006 roku nasza firma prowadzi Salon Firmowy Viessmann.
Firma zajmuje się kompleksowym wykonaniem mniejszych, średnich i dużych inwestycji typu: kotłownie gazowe i olejowe, wewnętrzne instalacje wod-kan, centralnego ogrzewania i gazu, instalacje kolektorów słonecznych i pomp ciepła.
MARCOTERM gwarantuje serwis i monitoring wykonanych inwestycji.
Serwis urządzeń grzejnych firmy KOSPEL.
Filmy rekomendowane przez: Kospel

KOSPEL - prezentacja firmy


KOSPEL - reklama1


KOSPEL - reklama 2


KOSPEL - wytwornica pary

Firma polecana przez:
Kospel
Jesteśmy specjalistą w ogrzewaniu elektrycznym. Z naszych produktów korzysta ponad 2,5 miliona użytkowników w kilkudziesięciu krajach świata. Jako firma z polskim kapitałem, zatrudniająca polskich inżynierów i specjalistów z powodzeniem konkurujemy z uznanymi koncernami światowymi. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy 450 pracowników. Posiadamy zautomatyzowany park maszynowy oraz najnowocześniejszą w Polsce emaliernię do produkcji ogrzewaczy pojemnościowych. Utworzyliśmy sieć blisko 200 Autoryzowanych punktów serwisowych, które zapewniają szybką i profesjonalną pomoc na terenie całego kraju.
Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza

Dane kontaktowe:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARCOTERM

ul. Wspólna 8a
25-003 Kielce
woj. świętokrzyskie

Ostatnie wiadomości