W tej branży brak firm z certyfikatem Sprawdzona Jakość Usług
Aby uzyskać certyfikat, firma musi przedstawić 10 rekomendacji od klientów indywidualnych lub 5 referencji od firm

Firmy ubiegające się o certyfikat Sprawdzona Jakość Usług

AGANIX S.C.

Montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, modernizacja żurawi przenośnych, dźwigników kontenerowych hakowych i bramowych, samochodowych wind hydraulicznych oraz wózków widłowych. Wszystkie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz uprawnienia konserwatorskie Wojskowego Dozoru Technicznego.

Błażej & Roman

Oferujemy usługi dźwigowe i koszowe w zakresie od 10T do 90T:Wykonujemy specjalistyczne prace dźwigowe miedzy innymi:-montaż hal, kominów, nadajników, reklam, anten, wiatraków, słupów, -zbiorników, suwnic dźwigowych, konstrukcji różnego rodzaju-przeładunki, załadunki i rozładunki kontenerów

Corleonis

Wynajem, sprzedaż i serwis żurawi wieżowych takich firm jak Peiner, Potain, Liebherr, Wolf, Comedil. Remonty żurawi wieżowych wraz z piaskowaniem i lakierowaniem konstrukcji stalowych, wynajem obsługi operatorskiej na dźwigi.

DŹWIGNIJ SIĘ

Usługi dźwigowe DŹWIGNIJ SIĘ oferuje usługi dźwigowe żurawiem samojezdnym o udźwigu do 25T na terenie woj. pomorskiego.Oferta Firmy:- Załadunek i rozładunek maszyn, kontenerów oraz wszelkiego typu materiałów budowlanych- Montaż i demontaż urządzeń przemysłowych,

ELEKTRO - LIFT

Konserwacja, montaż dźwigów - towarowych i osobowych.Pomiary elektryczne.

JURWIND KRYSTIAN JURGA

Inżynieria dźwigowa, Montaż i serwis urządzeń dźwigowych.Konserwacja Urządzeń Transportu Bliskiego. 12 lat doświadczenia w branży dźwigowej.Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia UDT.

KRAN

Transport, spedycja. Dźwigi i urządzenia dźwigowe.Usługi dźwigowe w pełnym zakresie do 500 ton, transport ciężki i ponadgabarytowy do 100 ton, pilotaż, doradztwo techniczne, zezwolenia.

MIKO

Maszyny budowlane. Pneumatyka, sprężarki, kompresory. Internet i usługi hostingowe. Dźwigi i urządzenia dźwigowe.

    Jesteś profesjonalistą? Pokaż swoje referencje

    Przypominamy fachowcom, aby pobierali referencje z każdej usługi i w ten sposób budowali wlasny wizerunek.