Program FACHOWE USŁUGI

O PROGRAMIE Fachowe Usługi
Jesteś profesjonalistą - Pokaż swoje REFERENCJE!

Jest wiele certyfikatów, które prowadzący działalność gospodarczą mogą kupić za mniejsze lub większe pieniądze. Wiele "certyfikatów" już czeka na Ciebie w gotowości - wystarczy tylko zapłacić. Zostałeś pozytywnie zweryfikowany, wystarczy, że zapłacisz a certyfikat będzie Twój - takie hasła zalewają nasze skrzynki mailowe. Wielu wydaje kilka złotych i już, kupione, mam certyfikat. Tylko czy taki "certyfikat" jest coś wart?

Wybierając PROGRAM Fachowe Usługi nie kupujesz certyfikatu SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG, ani tytułu FIRMA ROKU. Otrzymujesz jedynie możliwość jego zdobycia.
Naszym celem jest podniesienie jakości usług na taki poziom, aby zadowolony klient mógł z czystym sumieniem wystawić referencje za należytą jakość usług, za terminowość ich wykonania, za porządek w miejscu pracy, za kulturę pracy i obycia. Każda usługa jest inna. Klient wybierając fachowca musi mieć przekonanie (graniczące z pewnością), że wybrał najlepiej jak było to możliwe. Jedyną skuteczną metodą uwiarygodnienia jakości usług są REFERENCJE. To gromadzone przez lata działalności referencje, potwierdzają rzetelność działania firmy i jakość świadczonych usług.
PROGRAM Fachowe Usługi daje możliwość ich pokazania potencjalnym klientom. Za zgromadzenie ich w odpowiedniej ilości rocznie przyznawany jest certyfikat SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG, a najlepszym firmom przyznawany jest tytuł FIRMA ROKU.

Przystępując do PROGRAMU Fachowe Usługi musisz być gotowy na trud związany z dobrą pracą, stałym podnoszeniem kwalifikacji i umiejętności, dbaniem o dobry kontakt z klientem, aby z każdej pracy otrzymać stosowne REFERENCJE.

Podejmowane przez nas działania, mają na celu:

BUDOWANIE DOBREJ MARKI USŁUG w POLSCE.


Jeśli jesteś na to gotowy to zapraszamy do wzięcia udziału w PROGRAMIE Fachowe Usługi - czeka Cię prawdziwe wyzwanie.