Program FACHOWE USŁUGI

Program Fachowe Usługi powstał w 2006 roku. Od tego czasu stale się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Naszym celem jest BUDOWANIE DOBREJ MARKI USŁUG W POLSCE Gromadzimy firmy, które profesjonalnie wykonują usługi.

PROFESJONALNIE - czyli po mistrzowsku. Nasze firmy opanowały sztukę, w której się specjalizują, a działania, które podejmują, wykonują na rzecz i dla dobra klienta. Dobro klienta jest celem działań każdego profesjonalisty.

Portal fachoweuslugi.pl to jedyne miejsce w Internecie, gdzie łatwo oraz bez kosztów i formalności znajdziesz najlepszych fachowców oraz firmy z interesującej Cię branży. Program powstał w oparciu o referencje oraz rekomendacje wystawione przez zadowolonych klientów naszych Firm.

Najlepsi spośród naszych profesjonalistów, w oparciu o zgromadzone przez lata referencje, zostali wyróżnieni Certyfikatem SPRAWDZONA JAKOŚĆ USŁUG. Firmy, otrzymujące największą ilość referencji w danym roku, zostały ponadto nagrodzone tytułem FIRMA ROKU.

Jeśli jesteś Klientem i szukasz Fachowca, korzystając z naszego portalu masz pewność, że firmy wyróżnione Certyfikatem są rzetelne, uczciwe oraz wykonują dobrą robotę, świadcząc wysoką jakość swoich usług!

Jeśli jesteś Fachowcem i do tej pory nie byłeś pewien czy portal fachoweuslugi.pl to miejsce dla Ciebie, nie zwlekaj. Dołącz do nas i buduj markę dobrych usług w Polsce już dziś. Wyślij nam referencje i przystąp do rywalizacji o Certyfikat oraz Tytuł FIRMA ROKU!

Wypełniając zapytanie ofertowe, w prosty sposób można znaleźć fachowca do wykonania konkretnego zadania. Wystarczy wybrać: grupę, branżę, województwo, opisać pracę do wykonania, wskazać termin, a Twoje niezobowiązujące zapytanie dotrze do najlepszych fachowców z danej branży.