Teraz Twój ruch - pokazuj REFERENCJE!

APREL (6)

APREL to Firma sprzedająca i montująca okna i drzwi.
 
Firma APREL jest rekomendowana przez Zrzeszenie Montażystów Stolarki.


Firmę APREL tworzy personel, którego doświadczenia ze stolarką otworową zaczęły się w 1995 roku i od tej chwili nieustannie staramy się podnosić swoje kwalifikacje aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku.
Potwierdzeniem tego są potwierdzone udziały w licznych szkoleniach, posiadane certyfikaty, przynależność do elitarnego grona ogólnopolskiej sieci sprzedaży polskieokna.pl czy przede wszystkim liczne grono zadowolonych klientów.

Główną specjalnością Firmy jest:

  • sprzedaż i montaż różnego rodzaju okien,
  • okna PCV - bezołowiowe, energooszczędne, pasywne
  • okna drewniane - sosnowe, dębowe, meranti
  • parapety okienne
  • rolety
  • drzwi 
  • drzwi antywłamaniowe Gerda
  • drzwi aluminiowe i drewniane
  • konstrukcji aluminiowych.
  •   Serwis okien

Posiadamy także bramy garażowe wraz z automatyką, rolety antywłamaniowe oraz szeroki wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych.
Nasza aktualna oferta obejmuje praktycznie wszystkie podstawowe artykuły dotyczące stolarki i ślusarki otworowej a także elementy dekoracyjne do okien. 

Wszyscy współpracujący z nami dostawcy zaliczają się do górnej półki niezawodnych producentów w Polsce a także w  Europie .

Uzupełnieniem oferty jest serwis i regulacja mechanizmów okien.

Zapewniamy miłą i komleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny

Firma APREL uczestniczy w Programie Rekomendacji Technicznych Pro Quality Oknotest.pl.
To miejsce łączące okna sprawdzone przez nas pod względem technicznym w wymagających badaniach z firmami handlowymi sprawdzanymi pod względem kompetencji montażowych i wiedzy technicznej. Możesz ufać własnej intuicji albo skorzystać z naszego doświadczenia i wiedzy.
Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, zapoznaj się z ideą najbardziej wymagającego programu jakości w branży okiennej  i dodatkowymi korzyściami, które przynosi nabywcom.

Jesteśmy wśród firm polecanych przez Ogólnopolskie Zrzeszenie Dystrybutorów i Montażystów Stolarki oraz program Dom Bezpieczny.Rekomendacje od klientów indywidualnych (6)

Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i cierpliwość oraz fachowa wiedza. Firmę APREL Krzysztof Wycech - polecam z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym.

Piotr Walcerz Dodano: 2016-01-20

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, bardzo miłe podejście oraz naprawdę korzystne ceny za okna świetnej jakości. Polecam!

Andrzej Zacer Dodano: 2015-10-12

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza i terminowość. Bardzo miła obsługa. Polecam

Krzysztof Wajski Dodano: 2015-08-10

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, terminowość. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Mariusz G. Dodano: 2015-03-01

Gdyby każdy specjalista miał takie podejście do klienta, oraz posiadał takie pokłady pasji, cierpliwości i wiedzy, co Pan Krzysztof, budowa domu byłaby czystą przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto mnie pyta okna, drzwi i bramę garażową.

Piotr K Dodano: 2015-02-04

Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza, bardzo miłe podejście oraz naprawdę korzystne ceny za okna świetnej jakości.

Arkadiusz N Dodano: 2015-01-06

Wyślij wiadomość do firmy

Możesz wysłać wiadomość do firmy korzystając z formularza


Dane kontaktowe:
APREL

ul. G.Morcinka 32a
01-496 Warszawa Bemowo
woj. mazowieckie